Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

evo ja onda ovako javno da kazem nesto, znam ja kome se ovde nije digao pre svega a to nije vlajko, i aida nije otisla zbog zmaja ona nema problem sa zmajom, sto se mene tice zbog ovakvih izjava pateticnih ljudi i onima kojima je u stvari dosadno da gledaju svoj zivot pa guraju nos u tudji ce vecina kvalitetnih ljudi ovde da ode, ja licno i personalno nemam problem ni sa jednim covekom ovde LICNO, a kad budem imala reci cu mu u lice glasno i jasno i to najverovatnije da svi cuju jer mislim da im treba jedno JAVNO I KVALITETNO blamiranje, pa cemo onda da pretresemo licni zivot svakog pojedinca JAVNOOOO, bar onda da svi znamo sa kim imamo posla, to sto mene neko nervira ne daje mi za pravo da njegov privatni zivot razvlacim po blatu, a nije da ne mogu nego ne zelim, ovim putem pozdravljam sve pateticne, nedojebane, iskompleksirane budale koje misle da su frajeri ako su jebali ( a da meni je frajer objasnio da lizanje i pusenje ne spada pod sex :D ) :D jer valjda im je jasno da je to zadnji put da su nekog jebali jer cu da se potrudim licno i personalno da svakom zenskom clanu ( i zenama uopste) objasnim ko je kakav kad me budu pitali :D :D :D a pitace me :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a poruka celavom freza majstoruuu :D :D :D losa ti je taktikaaaaaaaa :D :-* to kod mene ne pali :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Jefta poslato 16 Decembar, 2013, 13:18
Pa dobio bi Zmaj ban na 2 godine da ga nije Uff spasio kada mu je prepravio post jer vec bio skupio 7 minusa, zbog uvrede Aide...

jefto dugo si ovde a i dalje ne znas osnove
za -10 ide 24h banana i ona se ne duplira kao za uvredu tj uvek je samo jedan dan tako da ne bi otisao na 2 godine
ali ako ga javno upozorim a on ipak nastavi nece mu pomoci nikakva filozofija tipa: "pa toga nema u pravilima, nisam nista prekrsio.." jer sam ja ta pravila pisao bas za takve osobe da se sa njima nadmudrivao ne bi, pise lepo da ih niko dirati nece dok se ponasaju ko ljudi, pa ako ga upozorim a on i dalje nastavi da drka i indirektno vredja nekog clana onda to po meni nije ljudsko ponasanje i mogu opusteno i sasvim opravdano da mu zalepim tu bananu od 2 god
a ako on misli da to nije opravdano ne moram da mu se pravdam jer ovo nije demojkratija? :)



balcan girl

uffe daj meni vlast :D :D ja imam najbolji recept za demokratiju :D :D pogotovo za pametovanje :D :D jer sam tu najboljaaa :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

zato uffe iimash toliko laznih nikova koje niko nikad nije video i cuo :)
josh jednom da ponovim .. samo ti potvrdi da se dobija ban za to da
se okachi informacija oko jednog drzavnog organa a kao sto mozesh
prochitati korisna info .. da se za to dobija ban i evo ja cu se zrtvujem
za to 2 godine nije frka :) ...

ja smatram da nije vredjanje nego kachenje JAVNO DOSTUPNE INFORMACIJE
e sad sto se neko prepoznaje ili kako kaze jefta on nekog prepoznaje ( sram da
te bude na vredjanju !!! ) to nema veze sa zivotom ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Uncle Bob poslato 16 Decembar, 2013, 14:17
Debeli zmahu Aida na¹a drugarca sa foruma nije dala samo onom koje  ¾urio  na voz,vlak kako ko voli a voleo bih njene branitelje da èujem ,proèitam da me demantuju,pa da ja onda iznesemn neke argumente.pis braders. :-* [djavo]

kako te bre nije sramota?
kako mozes tako nesto da napises na forumu za naseg zenskog clana pa makar to bila i istina?
nisi klinac jebem mu mater pa da ne znas bolje, takvu izjavu cak ni od borise ne bih ocekivao cak ni u slucaju da ga je prevarila i ostavila neka u koju se zaljubio jer mu je bila prva
jel to i kod tebe bio slucaj sa njom pa se sad ovako svetis?

Aida mi je inace trazila da je prebacim u bivse clanove (sto sam ja odbio) zbog uncle bob-a a ne zbog debelog zmaja, zato sto je kako ona kaze uncle uznemirava i preko pp i preko sms (na fb ga je blokirala)
ko je tu koga jebo, ko je kome sta lizao i da li se ili nije nekom digao ne znam nit me interesuje i mislim da to ne treba da se pise na forumu

zmiya

I jel ovo uvreda ili nije?

balcan girl

nemam vise zahvalnica :D ali miliceeeee ja te obozavaaaam :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

zmaj moze i da oladi malo to mu je moj savet koji moze a ne mora da poslusa :D al bolje bi bilo da poslusa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 16 Decembar, 2013, 15:16
evo ja onda ovako javno da kazem nesto, znam ja kome se ovde nije digao pre svega a to nije vlajko, i aida nije otisla zbog zmaja ona nema problem sa zmajom, sto se mene tice zbog ovakvih izjava pateticnih ljudi i onima kojima je u stvari dosadno da gledaju svoj zivot pa guraju nos u tudji ce vecina kvalitetnih ljudi ovde da ode, ja licno i personalno nemam problem ni sa jednim covekom ovde LICNO, a kad budem imala reci cu mu u lice glasno i jasno i to najverovatnije da svi cuju jer mislim da im treba jedno JAVNO I KVALITETNO blamiranje, pa cemo onda da pretresemo licni zivot svakog pojedinca JAVNOOOO, bar onda da svi znamo sa kim imamo posla, to sto mene neko nervira ne daje mi za pravo da njegov privatni zivot razvlacim po blatu, a nije da ne mogu nego ne zelim, ovim putem pozdravljam sve pateticne, nedojebane, iskompleksirane budale koje misle da su frajeri ako su jebali ( a da meni je frajer objasnio da lizanje i pusenje ne spada pod sex :D ) :D jer valjda im je jasno da je to zadnji put da su nekog jebali jer cu da se potrudim licno i personalno da svakom zenskom clanu ( i zenama uopste) objasnim ko je kakav kad me budu pitali :D :D :D a pitace me :D :D :D
A ti si bila prisutna pa zna¹ dal,je se nekom digao ili ne i iz tvog pisanja se da zakluèiti da si se èula sa Aidom pa ti je ona pojasnila zbog koga ili èega je oti¹la msm ne razumem tvoj poriv da se me¹a¹ ne nije ni¹ta liènio veæ onako uop¹teno jer kao i ti ni ja ne smatram da je Aida Imamovic oti¹la zbog mene sa foruma vec zbog sebe i svojih nekih izjava u p.p. a p.p. nije za javnost pa ¾ao mi je ¹to æe forum ostati uskraæen.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 16 Decembar, 2013, 15:29
zmaj moze i da oladi malo to mu je moj savet koji moze a ne mora da poslusa :D al bolje bi bilo da poslusa :D :D :D
U Zmaju dobio si opomenu jbte. :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

to nije opomena to je savet :D opomena se u mom recniku drugacije pise :D :D a i cita a i oseca :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

E ne mogu da se nerviram, odoh da malo dremnem... Ali ovo je skoro pa previ¹e... Poznajem sve koji su ikad bili na nekom dru¾enju, neki su mi bli¾i od roda roðenog, ovakve prièe mi oteraju pritisak u iber...

@Ujka & Petar:
Ostavite vi¹e Aidu na miru, ne kapiram vas... A ti ujko ¹to se tièe tripera, bolje proveri one tvoje mezimice iz kom¹iluka...:P

balcan girl

Citat: Uncle Bob poslato 16 Decembar, 2013, 15:29
Citat: balcan girl poslato 16 Decembar, 2013, 15:16
evo ja onda ovako javno da kazem nesto, znam ja kome se ovde nije digao pre svega a to nije vlajko, i aida nije otisla zbog zmaja ona nema problem sa zmajom, sto se mene tice zbog ovakvih izjava pateticnih ljudi i onima kojima je u stvari dosadno da gledaju svoj zivot pa guraju nos u tudji ce vecina kvalitetnih ljudi ovde da ode, ja licno i personalno nemam problem ni sa jednim covekom ovde LICNO, a kad budem imala reci cu mu u lice glasno i jasno i to najverovatnije da svi cuju jer mislim da im treba jedno JAVNO I KVALITETNO blamiranje, pa cemo onda da pretresemo licni zivot svakog pojedinca JAVNOOOO, bar onda da svi znamo sa kim imamo posla, to sto mene neko nervira ne daje mi za pravo da njegov privatni zivot razvlacim po blatu, a nije da ne mogu nego ne zelim, ovim putem pozdravljam sve pateticne, nedojebane, iskompleksirane budale koje misle da su frajeri ako su jebali ( a da meni je frajer objasnio da lizanje i pusenje ne spada pod sex :D ) :D jer valjda im je jasno da je to zadnji put da su nekog jebali jer cu da se potrudim licno i personalno da svakom zenskom clanu ( i zenama uopste) objasnim ko je kakav kad me budu pitali :D :D :D a pitace me :D :D :D
A ti si bila prisutna pa zna¹ dal,je se nekom digao ili ne i iz tvog pisanja se da zakluèiti da si se èula sa Aidom pa ti je ona pojasnila zbog koga ili èega je oti¹la msm ne razumem tvoj poriv da se me¹a¹ ne nije ni¹ta liènio veæ onako uop¹teno jer kao i ti ni ja ne smatram da je Aida Imamovic oti¹la zbog mene sa foruma vec zbog sebe i svojih nekih izjava u p.p. a p.p. nije za javnost pa ¾ao mi je ¹to æe forum ostati uskraæen.




pa ako je za javnost tvoja izjava da aidu nije jebao samo onaj ko nije zurio na voz onda smatraj da sam bila prisutna da vidim da li se nekom digao ili nije :D :D :D :D :D :D a mesam se i uvek cu da se umesam kad je u pitanju manijakusa :D :D stoooo jel imas neki problem sa tim?? slobodno mi posalji na pp u cemu je tu problem :D :D odgovoricu brzom brzinom jer smatram da je pre svega stvar dobrog vaspitanja i ukusa to sto se na forumu ne provlaci to ko je koga jebao i u sta kad su u pitanju ljudi koje ceo forum poznaje zar ne? a lazicu totalno te razumem i slazem se u ovome sa tobom, pa mi prosto zaaoooooo kad se setim da sam sa nekim ljudima jela i pila a mislim da moje drustvo definitivno nisu zasluzili, jbg ja biram sa kim sedim, jedem i pijem. :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major

Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2013, 15:33
E ne mogu da se nerviram, odoh da malo dremnem... Ali ovo je skoro pa previ¹e... Poznajem sve koji su ikad bili na nekom dru¾enju, neki su mi bli¾i od roda roðenog, ovakve prièe mi oteraju pritisak u iber...

@Ujka & Petar:
Ostavite vi¹e Aidu na miru, ne kapiram vas... A ti ujko ¹to se tièe tripera, bolje proveri one tvoje mezimice iz kom¹iluka...:P

Iznervirali ste mi Lazica, a to se ne radi lako. I lepo je napisao ostavite se ljudi blacenja i pljuvanja ovde smo svi da se zezamo ;)
Vodite ljubav, a ne rat! :D



balcan girl

a jbg majore i u ljubavi i u ratu proliva se krv nevinih :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 16 Decembar, 2013, 15:29
zmaj moze i da oladi malo to mu je moj savet koji moze a ne mora da poslusa :D al bolje bi bilo da poslusa :D :D :D

[andjeo]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: balcan girl poslato 16 Decembar, 2013, 15:41
a jbg majore i u ljubavi i u ratu proliva se krv nevinih :D :D :D :P
Gde si ti ovde videla nekog nevinog...??? :o Èak ni Borko nije vi¹e...:D

DebeliZmaj

lepo ja pishem da je postalo sanitarni problem a vi zmaja drvlje i kamenje ...

[watching]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell