Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: njanja poslato 16 Decembar, 2013, 11:10
Auuuu debeli jesi gadan majke mi... baca mi se pegla

ocesh uzorak ?:) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jefta

Nije niko zmaje pomenuo Aidu, ali svi znamo da si mislio na nju. Tvoj tu komentar nije bio na mestu. Zato si dobio onoliko minusa, i da to nije spreceno verovatno bi dobio i ban.
Nekada napises nesto sto me stvarno nasmeje, ali nekada indirektno (da bi zaobisao pravilo direktnog vredjanja drugog clana) uvredis nekog.
Jbg ne shvataju svi tvoj nacin izrazavanja i smisao za humor.

DebeliZmaj

Jefta:
ja i dalje ne znam o chemu ti prichash ...
elem.. sve mozda da se shvati kao uvreda ...
nechije ime ili plemenska pripadnost je za
mene uvreda ... sta cemo onda ?

sta cu im ja sto u ``ostale teme`` ne shvataju ...
vidish mene ljudi u ostale teme bash direktno vredjaju
to jest pokushavaju ali mene to ne dotiche :) al opet
taj njihov pokushaj i rechnik to je ok .. jel da ?
ali nije ok kad ja nekog prejebem ...

takodjer je ok kad mene neko uvredi pa ja kazem ajmo sad
kako meni brisete poruke obrishite i tu sa uvredom pa dobijem
odgovor a pa necemo da brishemo on je dobio 2 dana bana ... :)

sta treba pochnem i ja kao ovde veliki forumashi da pravim
lazne naloge ? .... neka hvala :) ja cu ti napisati ono sto mislim i
uvek i stojim iza toga... stvar principa ...
2 godine ban ? vazi ja sa tim nemam problem ...



Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 16 Decembar, 2013, 10:33
Citat: zVuk poslato 16 Decembar, 2013, 09:49
....ma folira se debeli......debeli ustvari agituje za dzihad.....to sto proziva devojku koja je izbosne, je ustvari samo maska za njegove radnje.....

... da je veliki Allah i da je slavljeno ime njegovo ....

Citat: Vlajko poslato 16 Decembar, 2013, 10:01
Nisam ba¹ ispratio fabulu radnje, ali debeli bit æe¹ konevrtovan u slatke èvarke! Aida je jedno sjajno i divno biæe i nemoj da te sanjam!!!  [djavo]

dala ti je pa kao da ispadnesh alfa pred njom ? ... ajde sevaj ...

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Decembar, 2013, 09:39
Pa DZ prati Sulejmana i ostale serije....ne propusta....

a? ...

Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2013, 10:31
kasni¹ godinu i kusur... :P Pro¹li ban na godinu dana je i dobio ¹to se navrzao na Aidu...[facepalm] ;D

on je uvek ne obavesten ... ko neki politachar ... josh ako i machka cicka ... isti on :)
elem ... ja pishem istinu ... kome se ne svidja nek ne chita i nek zivi u ideji ``bratsva i jedinstva naroda i nardonosti itd`` ...

Debeli zmahu Aida na¹a drugarca sa foruma nije dala samo onom koje  ¾urio  na voz,vlak kako ko voli a voleo bih njene branitelje da èujem ,proèitam da me demantuju,pa da ja onda iznesemn neke argumente.pis braders. :-* [djavo]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2013, 10:35
A da stvarno popije¹ neki nepizdin...
Naopaki ne skaèi u vatru bez azbestnog odela oprljiæe¹ se. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Vlajko poslato 16 Decembar, 2013, 10:01
Nisam ba¹ ispratio fabulu radnje, ali debeli bit æe¹ konevrtovan u slatke èvarke! Aida je jedno sjajno i divno biæe i nemoj da te sanjam!!!  [djavo]
Uredni¹tvo a zar ovo nije pretnja jednog druga èlana drugom.??? msm samo pitam po¹to ne vidim reakciju???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Vlajko poslato 16 Decembar, 2013, 11:49
Opet si postigao tvoj cilj.. da se puno prièe vrti oko tebe..   [povracanje]
Samo povlaèi¹ negativnu energiju.. a to nije dobro.. mene ne mo¾e¹ da isprovocira¹ kao davne 2010.. lièno upoznav¹i tvoje biæe.. totalno sam ravnodu¹an.. ali Aidu da izbaci¹ iz usta! inaèe ima stvarno da pokrenemo inicijativu za tvoj do¾ivotni ban na forumu..78. èlan mm pravilnika.. "u ekstremnim sluèajevima dozvoljeno izbacivanje do¾ivotno èlanova koji su socijalnopsiholo¹ki nepopravljivi i za mm forum neizdr¾ivi.."u¾ivo si ionako banovan odavno.. batine mo¾da nisu za tebe.. ali ignor mislim da te najvi¹e boli..kad se niko ne bi pecao na tvoje niske fore..udaljio bi se odavde i oti¹ao na drugi forum dok te ne izbace odatle i ukrug tako..
Razlog tvoje nesreæe potra¾i u sebi.. a ne u drugima.. ti si apsolutni krivac za tvoje stanje tako da ne maltretiraj druge.
[/quote    Vlajko ja mislim da neka frustracija bije iz tebe prvo navadio si Aidu na Psiho aktivne supstance ako la¾em de demantuj me druga frustracija nisi jebo oæe¹ da nabrajamo dalje??? sledeæi info iz tvog okru¾enja je da ne mo¾e da ti se digne normalno veæ mora pod specijalnim uslovima ako ja la¾em unapred se izvinjavam onda sam i ja slagan. [hello]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Ups gre¹ka nisam dva put stisnuo  ajde de¾urni opali po minusima. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Jefta poslato 16 Decembar, 2013, 13:18
Pa dobio bi Zmaj ban na 2 godine da ga nije Uff spasio kada mu je prepravio post jer vec bio skupio 7 minusa, zbog uvrede Aide...
Ajd sad ti sad implicira¹ da je uff slab na Zmaja???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Jefta poslato 16 Decembar, 2013, 13:50
Nije niko zmaje pomenuo Aidu, ali svi znamo da si mislio na nju. Tvoj tu komentar nije bio na mestu. Zato si dobio onoliko minusa, i da to nije spreceno verovatno bi dobio i ban.
Nekada napises nesto sto me stvarno nasmeje, ali nekada indirektno (da bi zaobisao pravilo direktnog vredjanja drugog clana) uvredis nekog.
Jbg ne shvataju svi tvoj nacin izrazavanja i smisao za humor.
E a da mi nije gadno i ispod ponosa nemoj ja da poènem da pi¹em i dokumentujem neke istine i da razbijam zablude o nekim èlanovima,èlanicama sa foruma a ¹ta æe mo onda da li æe se pljuvaèi i trovaèi javno izvinuti i javiti da su popu¹ili kurac??? ne ne verujem mudro æe æutati i praviti se da nisu proèitali,koliko ljudi toliko æudi niko nije ba¹ toliko dobar kao ¹to se èini Epp,je èudo. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

Uncle Bobe, ako ne¹to ima¹ i hoæe¹ da mi ka¾e¹ izvoli na pp ili mob..
A taj koji ti je preneo taj info takoðe mo¾e da mi se obrati..  nebitno je dal si opet u alkoholnim izmaglicama.. ovakvi komentari nisu ok.

Èim dosad jo¹ nisi nauèio da citira¹..  Uff ima da ti udeli minus garant.. a ti æe¹ tripovati da sam ja.. pa æe¹ govoriti jezikom mr¾nje.. samo da zna¹ da to nije moje govorno podruèje..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1


Uncle Bob

Citat: Vlajko poslato 16 Decembar, 2013, 14:37
Uncle Bobe, ako ne¹to ima¹ i hoæe¹ da mi ka¾e¹ izvoli na pp ili mob..
A taj koji ti je preneo taj info takoðe mo¾e da mi se obrati..  nebitno je dal si opet u alkoholnim izmaglicama.. ovakvi komentari nisu ok.

Èim dosad jo¹ nisi nauèio da citira¹..  Uff ima da ti udeli minus garant.. a ti æe¹ tripovati da sam ja.. pa æe¹ govoriti jezikom mr¾nje.. samo da zna¹ da to nije moje govorno podruèje..
Vlajko ja stvarno ne znam koji je tvoj problem jo¹ pre prièe  o AIDI April ne¹to si se bio navrzao na mene iskreno neznam za¹to ni zbog èega a ¹to se tièe alcohola ne beri brigu apstiniram od skupa na Avali a za tebe ne smem da se zakunem??? da ne vidi¹ i dalje sive slonove zna¹ vrlo dobro na ¹ta mislim tako da je malo degute da ti proziva¹ nekog,zar ne inaèe da ne otvaram novu tenu malopre doðoh iz zavoda za javno zdravlje RS. iz Despota Stefana i na¾alost potvrdi¹e da moram da primim Antibiotsku terapiju (Triper,kapavac)zovi kako ti drago inaèe to mi osta kao uspomena na dru¾enje sa jednom drugaricom èlanicom aj,pogodi kojom po¹to vidim ti koji gleda¹ u sunce ima¹ odgovore na sve pa smatram neæe ti biti te¹ko da odgonetne¹ i ovu misteriju.? zar ne. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

A ako drugarica èlanica ne la¾e ni ti ni jo¹ neki niste dobili ono èemu ste se nadali ako nije jasno mogu da uprostim mada smatram pametnom i ovo dosta ne bih sebe da kaljam.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivan1979


balcan girl

brate koji ste vi jadniciiii ne verujeeeeem  [nono] [doh] [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [dunce] [dunce] [dunce] [dunce] [dunce] [dunce] [dunce] [dunce] [dunce] [dunce] [dunce]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

jagodinka uzmi si kokice i lagano ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell