Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

nema nista od gasenja foruma nemoj da ste smesni, nema nista ni od glasanja ili demokratije jer se u tom slucaju svacij glas podjednako vrednuje a nisu svi dobronamerni prema ovom forumu, nek se prijavi ko zeli pa cemo odluciti
a ti vlajko otvori forum bez cenzure i ja cu prvi da se registrujem kod tebe pa da vidimo kako ce to da izgleda i koliko ce da potraje a ne da drugima predlazes da izvrse samoubistvo na taj nacin

mareskin


Zajebana je to odgovornost i obaveza. Treba imati dovoljno slobodnog vremena, a sa druge strane biti racionalan i smiren da mo¾e¹ da donese¹ odluku hladne glave. Teoretski naravno :)


Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

evo ja :D :D :D dobrovoljno se javljam da budem nadrkani izbacivac :D :D e sad sto se vremena tice tu sam osim ako se zacitam negde po netu al tu sam uglavnom :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Vlajko

Narkomaniju su u nekim zemljama re¹ili tako ¹to su dozvolili i davali èistu gudru..pa èak i prostor za to..

A i za sve postoji eksperimentalna faza i usklaðavanje u hodu tj. novim promenama..  ;D

Aj sad da se uozbiljimo.. ovde postoji nekolicina èlonova  koja izazovu negativnu lavinu..

Nekome je du¹evna hrana da izdrkava druge..  e sad kako njih izbaciti iz upotrebe..? ostatak hiljada èlanova je ok i normalan za komunikaciju..

Po¹to je ipak privatnog vlasni¹tva onda mora da bude kako gazda ka¾e.. inaèe otvarajte svoje pa se jebavajte.. meni su savim dovoljna ova dva koja poseæujem.. ali ne zbog foruma i njihovih vlasnika nego zbog normalnih i nenormalnih ljudi koji pi¹u sva¹ta.. i sa kojima se ponekad viðam pa su sva trabunjanja sme¹na u odnosu na lièni kontakt ili masovna okupljanja.. koja bi trebala da budu ¹to èe¹æa  [cheers]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

eclipse4

ja jesam moderator na 3 strana foruma,na dva sam leader to ti dodje skoro pa ko admin......ali ja ovde nisam procitao sta se konkretno trazi.mozda bi valjalo da se napise tacan opis posla ;)

Ivan1979

Da jebes a ne pitas ! 8)

Vlajko

Tra¾i se Jasminko i Pablo..

Ne.. tra¾i se fijat88..

nee.. mo¾da predobri Rajko bi najbolji bio  ;D

Kakogod da se neko zvao..ili da lièi na njega.. i dalje je vrlo zajebano dr¾ati pendrek i vlast u rukama..

Zato se i zezam da nam vlast i ne treba.. osim ovog koga moramo da trpimo..

A opet ako mi kao èlanovi sa glavom i bradom èinimo forum.. onda je glasanje solidna demokratija.. ko pretera stavi se na javno glasanje.. i ako ima ne znam koliko glasova onda je za trajan  [ban] ili na 6meseci..godinu dana.. ljudi mogu i da se promene ponekad..mada neki æe te¹ko da naprave pomak u svom pona¹anju..tolerancije nam svima fali..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Kengur

Trebaju nam ljudi koji ce pratiti ceo forum... Imace malo manja ovlascenja od zelenih... Nece biti nezamenjljivi, ispravljacemo ono za sta mislimo da nisu uradili kako treba... Bice precizirano kroz 10ak dana, sada samo pipamo teren dal uopste ima neko ko hoce da odvoji vreme za forum...
Posle cemo lako...

Ne treba ni izbacivas ni gorila, trebaju nam ljudi koji hoce da se ukljuce u rad foruma...

balcan girl

ja sad nisam toliko pametna sto se tice kompjuteraaaaa i takooooooooooooo tih stvariiiiiiiiiiiiiiiii al eto mogu da naucim :D e sad ima neki drugi problem u svemu tome, forum radi kako treba (obicno :D) jedino kad se zahuhtaju rasprave onda dodje eto tako do eskalacije odredjenog tipa ljudi koji mene u sustini jakoooo nerviraaaaa :D ja nemam taj problem sto se finoce tice svi znaju da sam ja jakooo finaaaa osobaaaa :P jedino sto me kod odredjenih ljudi nervira je taj sto ako te neko spusta na finjaka onda mu vrati na finjaka ako ne umes da ga poprckujes na finjaka ne potezi onda zenu, sestru i familiju vec iskuliraj, jer svako ima pravo na svoje misljenje a mene prosto zabole za tudje u sustini :D nekad smo ovde psovali svi redom i opet se niko nije ljutio zbog toga i mogao si sve da kazes bez problema i nikad nam nisu trebali ni izbacivaci niti banovi zbog toga, odjednom se odredjeni ljudi ljute zbog kojekakvih gluposti u sustini sto meni nikako nije jasno, ja vecinu stvari iskuliram i umrem od smeha jer ocigledno neki ljudi se drze svojih ideja kao pijan plota i to je sasvim u redu sto se njega tice, ti tako mislis i to je po meni sasvim ok al nemoj bre mene (ili bilo koga drugog) da opterecujes time, moje stavove i misljenje neces da promenis time sto se svadjas ili me psujes, mozes samo da me iznerviras i nista vise. ja nemam nista protiv podjebavanja na finjaka pa ako umes umes, a ako ne umes sta se odmah drkas i kreces po familiji i privatnim stvarima koje nisu za javnost, ovo je forum gde volim da ubijam vreme i da se zajebevam, vecinu ljudi znam licno i super je sto se vidjamo i druzimo jer je ekipa do jaja za druzenje i zajebanciju, neke ljude odavde prosto obozavam i zivot bi mi prosto bio prazan jer ih npr. nikad ovako ne bih upoznala da nije bilo ovog foruma. zato me u zadnje vreme i nervira to sto moram da idem onom logikom pametniji popusta al onda stanem i razmislim i shvatim jebote zato budale i vladaju svetom :D a ja prosto nisam budala :D :-*
al sam se prosrala kao trudna foka :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major

Citat: balcan girl poslato 10 Decembar, 2013, 14:14
al sam se prosrala kao trudna foka :D :D :P

Ja sam samo ovo procitao [rofl]

Panco.KV

Jbg treba neki koji ce da vade kestenje iz vatre a zeleni da nadgledaju e pa ako je privatn onda i radite ko i do sad nego kad je muka akde Djuka  kad jebete Djuku nezovete

Kengur

ajde da ne sirimo temu, ovo je tema za prijavu, ne za raspravi...
Da ne brisem bzv...

Che

Jel se to placa nesto? ;D


I gde su sad gosti?
Ostali samo domaci i jedan skriveni voajercic.

Che, Kengur, borkos, Panco.KV, redshadow, lawyer, Andreja, El Jefe, soony, Havarisan, Conti-Moto, sibin, SSZGO, Silvana, srbac, ЯЭВОЛУТИОН, njanja (+ 1 sakrivenih) i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Citat: Panco.KV poslato 10 Decembar, 2013, 14:17
Jbg treba neki koji ce da vade kestenje iz vatre a zeleni da nadgledaju e pa ako je privatn onda i radite ko i do sad nego kad je muka akde Djuka  kad jebete Djuku nezovete

Pa sto se onda nudis na pp da vadis kestenje?

Kengur

Citat: Che poslato 10 Decembar, 2013, 14:21
Jel se to placa nesto? ;D


I gde su sad gosti?
Ostali samo domaci i jedan skriveni voajercic.

Che, Kengur, borkos, Panco.KV, redshadow, lawyer, Andreja, El Jefe, soony, Havarisan, Conti-Moto, sibin, SSZGO, Silvana, srbac, ЯЭВОЛУТИОН, njanja (+ 1 sakrivenih) i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Vidi, tebe znamo, nisi los momak, ne moras da nam placas nista... :P
Ipak smo mi neprofitabilna organizacija kretena i ludaka :)

Che

Citat: Kengur poslato 10 Decembar, 2013, 14:28
idi, tebe znamo, nisi los momak, ne moras da nam placas nista... :P
Ipak smo mi neprofitabilna organizacija kretena i ludaka :)

U tom slucaju ostajem bivsi mm urednik do daljnjeg :P

UFF

Citat: Kengur poslato 10 Decembar, 2013, 14:26
Citat: Panco.KV poslato 10 Decembar, 2013, 14:17
Jbg treba neki koji ce da vade kestenje iz vatre a zeleni da nadgledaju e pa ako je privatn onda i radite ko i do sad nego kad je muka akde Djuka  kad jebete Djuku nezovete

Pa sto se onda nudis na pp da vadis kestenje?

:o

Che


borkos

Zajeban je taj PP bas,bas...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Kengur

che, moram ovde da ti odg, mrzi me da prebacujem, lakse mi da brisem :)

Imam ja vremena, dok sam na poslu... :)