Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Ne mraèi, dobiæe dete tebe kad tad(c by alja), pa si obrao bostan...:P

balcan girl

ja mislim da ga je dete vec dobilo :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: balcan girl poslato 08 Decembar, 2013, 14:51
ja mislim da ga je dete vec dobilo :D :P
to na par hiljada km se ne raèuna...:P

CBRR1

debeli ja sam zbog deteta samo morao da kupim jos jedan auto,jbga ja sam iz one druge grupe bajkera...

Darko

evo ja imam dvoje ( milsim dece ;) ) , pa se vozih celu sezonu i landarah s drugarima....

DebeliZmaj

Citat: CBRR1 poslato 08 Decembar, 2013, 21:22
debeli ja sam zbog deteta samo morao da kupim jos jedan auto,jbga ja sam iz one druge grupe bajkera...

da da ... karavan ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Plazma Keks

pa sta ako kupi karavan? po meni mnogo bolje nego obicna limuzina koju ne mozes mnogo da iskoristis

CBRR1

plazmice bre,debeli je zajebant i forsira u prazno...kupio sam debeli juga 45 karavan allroad 4x4 3.5l biturbo dizel i uradio mu chip na 7ookonja i to naravno bela boja,ksenoni bosse muzika ma ludilo...

zmiya

Jel za amerièko tr¾i¹te?

CBRR1

naravno...vidim da ima ovde ko se i razume u automobile...proizvodi se od 2oo4 do sada,proizvodi se u turskoj...

sremac

jel to 3,5 l ulja tro¹i ? :D javi se imam menjaè za tebe automatik 3 brzine s kampusa ugradjivali ga i u zastavi, ostalo je par komada, samo ti to fali da bude ful fulova :D
inaèe nije bitna velièina kola na¹i matorci su s fiæama i¹li na more zidali kuæe vikendice, veæ volja da se svi zbiju, a mo¾e i ovako

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Plazma Keks

Citat: CBRR1 poslato 09 Decembar, 2013, 00:42
plazmice bre,debeli je zajebant i forsira u prazno...kupio sam debeli juga 45 karavan allroad 4x4 3.5l biturbo dizel i uradio mu chip na 7ookonja i to naravno bela boja,ksenoni bosse muzika ma ludilo...
ma znam sta radi. dize vam pritisak odkako je oljustio bananu ;D

DebeliZmaj

Citat: Plazma Keks poslato 09 Decembar, 2013, 01:09

ma znam sta radi. dize vam pritisak odkako je oljustio bananu ;D
[dobarpost]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Pop

Citat: WOLVERINE poslato 09 Decembar, 2013, 11:39
.... Na primer sa pokojnim Dr. Zoranom Djindjicem....   i on je bio vizionar kao i King... i nazalost u manjini.... ali necemo o politici..
[facepalm]

"Грме танки џефердари..."


WOLVERINE

Citat: Pop poslato 09 Decembar, 2013, 13:08
Citat: WOLVERINE poslato 09 Decembar, 2013, 11:39
.... Na primer sa pokojnim Dr. Zoranom Djindjicem....   i on je bio vizionar kao i King... i nazalost u manjini.... ali necemo o politici..
[facepalm]

[gej]

Moram priznati da si jako produhovljen... cim ti se komentar pocinje i zavrsava sa smajlijem...


Pop

slika govori 1000 reci u ovom slucaju

"Грме танки џефердари..."


WOLVERINE

 [gej] .



  U pravu si... .. 

Pop

ÜBER [gej] iliti po nasem peder...

"Грме танки џефердари..."


WOLVERINE

Citat: Pop poslato 09 Decembar, 2013, 16:04
ÜBER [gej] iliti po nasem peder...


Bitno je da si se prepoznao...da znas gde pripadas.... sve je to u danasnje vreme normalno i moralno... gde bi svet zavrsio da smo svi isti... to prednost demokratskog drustva na ustrb kucnog vaspitanja...