Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

wolverin: da pretish sa 2 kile pomorandze ... ovako ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jefta

Uffe kada sam ja zapocinjao sranja ili neku svadju?
Rekao sam Bisketu iz najbolje namere i stojik iza toga.

Biske ako hoces da se zamlacujes sa ljudima ovde samo napred, pokusaj, ali mislim da neces moci ljude da promenis, a mozes samo sebi da naskodis i da dodjes u sitaciju da ljudi ne pricaju sa tobom zbog foruma. Zasto? Pa zato sto kada nekog banuju ti pises ko ga je banovao, i taj koga si banovao ce se na tebe naljutiti, a ne na grupu vas admina i moderatora koju su odlucili o tom banu.

Sve u svemu uvek me je zasmejavalo sve ovo na forumu i svadje i lupetanja i nikada mi nije bilo jasno kako iko moze da se uvredi sta mu ovde drugi clan napise. Udjes na forum malo ubijes vreme u odgovarajucik temama, ako ti tnesto treba to potrazis i izadjes i odes da se vozis ili na pivo, sta god ko voli. KRAJ PRICE!

UFF

sve je to tacno sto si napisao jefto ali biske se sam javio kaze ima viska slobodnog vremena i mlad je i motivisan i misli da moze da napravi razliku pa sto da ga ne pustimo da pokusa
u najmanju ruku ce da stekne neophodno iskustvo
ban se u principu uvek donosi tako sti se svi admini i moderatori sloze sa time mada ako je uvreda u pitanju onda to nije potrebno

svi bi vi da uzivate u zajebanciji na forumu bez svadje a ona ne moze da postoji ako su tu neki koji je konstantno zapocinju i vredjaju pa ako vec neces da pomognes forumu onda bar nemoj da mu odmazes obesrabrijuci one koji su resili da pomazu

na kraju cu stvarno njanji da dam da banuje pa nek njega zovu da mu prete :)

Plazma Keks

Citat: Jefta poslato 07 Decembar, 2013, 20:22
Biske ako hoces da se zamlacujes sa ljudima ovde samo napred, pokusaj, ali mislim da neces moci ljude da promenis, a mozes samo sebi da naskodis i da dodjes u sitaciju da ljudi ne pricaju sa tobom zbog foruma. Zasto? Pa zato sto kada nekog banuju ti pises ko ga je banovao, i taj koga si banovao ce se na tebe naljutiti, a ne na grupu vas admina i moderatora koju su odlucili o tom banu.

ko nece pricati sa njim zbog toga, taj je idiot i ne mora ni da se nalazi na forumu.

ЯЭВОЛУТИОН

Jefto mislim da nema veze niko sa tim bananiranjem.
Ja mogu uvijeno da pakujem uvrede ...sto sam jedno vreme i dokazivao, samo iz razloga da admini shvate da povecanjem broja clanova, forum mora da se uozbilji....dokle je prica na forumu, sve se lako kanalise, ali ako predje na licni nivo, onda su druge stvari....pri tome admin tim je zauzeo stav da moze4 napusavalje na pp a ne moze po forumu....kao da pp nije deo foruma....kao da telefon koji je dostupan sa foruma nije na forumu....
Pokusaji da se tumor tretira kamilicom i nanom, su VLAJKOticni...tumor se tretira hiruski.....maligne stvari na ovom forumu treba odstraniti....ima bre svuda bunzija kojima nista ne odgovara, ali ako njima neko nesto kaze odmah krenu da vredjaju i ljute se....a oni su to sto puta uradili bez ikakvih konsekvenci.....ja nikog nisam direktno uvredio.....ako sam to uradio indirektno, onda se izvinjavam jer sam to uradio sa namerom.....ako sam nekome nesto rekao sto ga je uvredilo a nije se odnosilo na njega....moze da ga duva....ne zna niko sta je u tudjoj glavi.

Buljoljub je urusen iznutra....spijuni policijski koji su ga preuze;li su na kraju napravili sterinu atmosferu.....ali mene cak ni tamo nisu banovali??????ja sam se samobanovao, jer nisam zeleo da komuniciram sa fijatom88 crnom flekicom i ostalima....
I oni su uzivo verovatno O.K., ali sto su virtuelno onda siledzije....kompleksi.....frustracije.....sta???
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jefta

Plazma nazalost i takvih ima.

Uffe ne zelim da obeshrabrujem nego samo da mu kazem iskreno u sta se upusta. Meni je ovaj forum vazan i
zelim da funkcionise i da kada dodjem ovde da procitam nesto smesno, zanimljivo i pokupim neki savet. Probajte da uvedete red nemam problema sa time, pravila kuce sam uvek postovao.

Biske srecan rad

clutch&brake

Sta?? Nista... ceo zivot sam glabala stare kosti,pusila najgoru krdzu...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

Citat: Jefta poslato 07 Decembar, 2013, 20:37
Plazma nazalost i takvih ima.

Uffe ne zelim da obeshrabrujem nego samo da mu kazem iskreno u sta se upusta. Meni je ovaj forum vazan i
zelim da funkcionise i da kada dodjem ovde da procitam nesto smesno, zanimljivo i pokupim neki savet. Probajte da uvedete red nemam problema sa time, pravila kuce sam uvek postovao.

Biske srecan rad


onda mu to kazi na pp a ne ovako
i znam da nisi nikad krsio pravila nit se sa nekim svjadjao jer si momak za primer a ako ne zelis da pomazes da se ne bi svadjao to razumem, samo nemoj javno da odmazes molim te

Bishke

Citat: njanja poslato 07 Decembar, 2013, 20:38
Sta?? Nista... ceo zivot sam glabala stare kosti,pusila najgoru krdzu...
"Ja sam mog unuka sa ovim preparatom,spasila, a sad sam ga i ozenila.." [rofl]

Jefto nema frke,hvala !

You should do one thing every day that scares you

MILJAN

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Decembar, 2013, 18:47
Citat: zmiya poslato 07 Decembar, 2013, 18:28
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Decembar, 2013, 17:20
nazalost opet zbog citiranja citam postove koje ne zelim....

Samo plačeš,pa nemoj više da čitaš citate i rešen problem..
kako da necitam kad sam nepismen....
Pismeni... :) pise se "ne citam" :)
Cave ab homine unius libri

CBRR1

pa upravo je napisao da je ''nepismen''

MILJAN

Citat: Bishke poslato 07 Decembar, 2013, 19:43
Citat: Jefta poslato 07 Decembar, 2013, 18:36
Citat: Bishke poslato 07 Decembar, 2013, 15:54
Citat: Jefta poslato 07 Decembar, 2013, 14:42Nije mi jasno biske kako ti mislis sada da uredis ovu temu?

Mozda se nisam dobro izrazio,nije plan da sad krenem da brisem,pisem,menjam postove u temi itd,

nego da kroz pricu,opomenu,nazalost i ban promenimo sadasnje stanje
Nesto mi sve ovo licni na BJB nacin. Miljanu je trebao da ide ban ako dobije dovoljno minusa, a ne ti direktno ti da ga banujes. Nisam siguran da znas koliki je to covek??
Gledaj da se ne zameris gomili ljudi zbog novog postavljenja. Bolje ti je da se ne mesas nego da ulazis u price i svadje izmedju drugih clanova.
Ako nisi provalio ovde bjb fazon ne pali. Kazem ti u najboljoj nameri. Nemas dovoljno godina da bi ovde ulazio u svadje sa nekim mnogo starijim clanovima.
Mislim da si se zajebao kada si prihvatio ulogu moderatora jer ovo nije BJB...

Jefto mislim da gresis.

Poentu price ti je napisao zmiya gore,znaci nisam prihvatio ulogu moderatora da bih lupao banove starim clanovima i ljudima koji su stariji od mene.

Verujem da je clan Miljan veliki covek,to nismo dovodili u pitanje,a i zasto bi !
coveka ne znam licno

Nisam mudonja koji to radi,jedna i jedina uloga ovde kao moderatora je pomaganje u zavodjenju reda na forumu...posto sve polako odlazi u majcinu !

Za BJB si upravu,nazalost ovaj forum koliko god drugaciji i bolji bio,zbog nekih desavanja i odlaska ljudi postaje BJB forum.To ne zelimo i ne smemo da dozvolimo !
Jer ipak drustvo,ljudi i cela poenta se mnogo razlikuje od BJB-a

Ja sam ovde da pomognem i da opomenem,a sto se tice banovanja ja nemam tu mogucnost,tj imam ali ne mogu sam da je sam sprovedem u delo !

Nisam tu da se svadjam ili bilo sta,mozes da me iznapusavas da mi svasta kazes ne samo ti nego i bilo ko drugi,ali cemu poenta ?

Kao sto sam na pocetku rekao,nista licno i duboko postovanje svima !
ljudi...opusteno... Nisam nasilan..samo sam provokator..kada imam vremena..zato mi i sleduje ban...slobdno..meni ne znaci nista...ionako kucam ovde jako malo...Sada mi i sledi kraj godine pa cu od sutra da navalim na kumulativne izvestaje..posa..posao.....forumi moraju da odmore do prvog jan...Ljudi, opusteno... Ko me zna uzivo zna da sam tezak folrant na forumu i da to nisam ja kakav sam inace u zivotu...jedno vreme nisam cak ni ja kucao..Imam drugare, koji uvece svrate do mene i na metarskoj plazmi citaju forume i komentarisu..omakne se i da otkucaju :) ali i to mi ne smeta...bude puno smeha kod mene kuci po nekada..U svakom slucaju i dalje smatram da je umazani mehanicar frivolan. :)
Cave ab homine unius libri

Vlajko

 Rezultati pretrage :o
   
Pronaðeno pojmova: 1

frivolan (l. frivolus tro¹an; bezvredan; beznaèajan)
rskala¹an, razvratan; lakouman, lakomislen; drzak, bezobrazan; ni¹tavan, prazan, ta¹t, beznaèajan, bez vrednosti, bedan, siæu¹an; frivola apelacio (l. frivola appellatio) pravno: lakomislen, neosnovan i zbog toga uzaludan priziv vi¹em sudu; frivola ekscepcio (l. frivola exceptio) pravno: oèevidno netaèan, ni¹tavan izgovor.

[rofl]

I sad Bi¹ke ako ne spava¹ sa Vujaklijom pod jastukom najebo si :D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

MILJAN

Citat: CBRR1 poslato 07 Decembar, 2013, 20:56pa upravo je napisao da je ''nepismen''
Dejsi bre matori... :) Dokotrljaj se na leto do banje,,,Moj je smestaj i turisticka tura.. Imao sam letos ljude iz Rumunije,Madjarske i Poljske..Puno dvoriste.. Hebes forum,....
Ps. Pusti nelegalnog privrednika na miru da piskara... :) Nije bitan...
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

ne razumem zasto si tako nadmen miljane

Bishke

Vidi ga i Plazma poceo :D

Ooo ljuuudi mojii :P

Vlajko,ako uspem da pohvatam sve ove termine sa kojima se frljate ovde bicu previse nacitan covek :D
You should do one thing every day that scares you

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mazzi

Ban za sve ove sto psuju na stranjski jezik :P

clutch&brake

Zato sto ima plazmu od 2 metra... i ja imam djoku od 20 cm pa se ne hvalim
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!