Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: Panco.KV poslato 07 Decembar, 2013, 10:05
Debeli ti cuti i jebi tu lutku na naduvavanje sto imas  :violina:

kakav rechnik ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

cenjenog gospodina novovaspostavljenog moderatora znam lichno
mishljenja sam da ce opushteno da banuje 90% foruma, covek sa tim
nema i ne treba da ima problem, ako neko nema percepciju rechnika
i ne umem da reznojuje pluralizam i ne vredjanje onda mu i je i mesto
da bude banovan ... :) ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 07 Decembar, 2013, 18:28
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Decembar, 2013, 17:20
nazalost opet zbog citiranja citam postove koje ne zelim....

Samo plaèe¹,pa nemoj vi¹e da èita¹ citate i re¹en problem..
kako da necitam kad sam nepismen....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

I najgori si majstor  [plazi_se_2]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mali_zmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Decembar, 2013, 11:47
Citat: mali_zmaj poslato 06 Decembar, 2013, 22:57
druze slobodni ste da doðete,muvate i poslije ako imate proðu i da se omrsite,ja ne smijem,mali je ovo grad,grad jeste al svako svakog zna kao na selu! najebaooo bi od ¾ene momentalno...  ;)
kad smo vec kod toga ko koga zna....imao sam dobrog drugara iz vojske ...pre rata....za vreme rata sam prolazio par puta kroz Banjaluku ali nije se imalo vremena....zivo me intresuje jel ziv i dali je jos tu, ili se bacio u gastarbajtere...
Vanjur Aleksandar mu je ime i u Boriku je ziveo....imas neke informacije...1970 godisete....ako je tu morao bi imati zenu decu, bore...po koju sedu.
Ajde ako imasneku informaciju pusti pp
e paz sad,ja zivim u boriku ako imas tacnu adresu,ja mu odem na vrata i pitam jesli li ti taj,on kaze ja sam taj i ja mu kazem znam ja nekog ko zeli da s tobom stupi u kontakt..itd,ma samo mi posalji adresu ako imas,ako nemas raspitat cu se pa ako je jos u boriku naci cu ga!!
jin-jang

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zmiya

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Decembar, 2013, 18:47
Citat: zmiya poslato 07 Decembar, 2013, 18:28
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Decembar, 2013, 17:20
nazalost opet zbog citiranja citam postove koje ne zelim....

Samo plaèe¹,pa nemoj vi¹e da èita¹ citate i re¹en problem..

kako da necitam kad sam nepismen....


Delimièno si nepismen,a delimièno su ti bagljavi prsti pa kuca¹ po vi¹e slova odjednom..A i ne zna¹ gde su velika slova na tastaturi..

zmiya

Citat: Jefta poslato 07 Decembar, 2013, 18:36
Citat: Bishke poslato 07 Decembar, 2013, 15:54
Citat: Jefta poslato 07 Decembar, 2013, 14:42
Nije mi jasno biske kako ti mislis sada da uredis ovu temu?

Mozda se nisam dobro izrazio,nije plan da sad krenem da brisem,pisem,menjam postove u temi itd,

nego da kroz pricu,opomenu,nazalost i ban promenimo sadasnje stanje
Nesto mi sve ovo licni na BJB nacin. Miljanu je trebao da ide ban ako dobije dovoljno minusa, a ne ti direktno ti da ga banujes. Nisam siguran da znas koliki je to covek??
Gledaj da se ne zameris gomili ljudi zbog novog postavljenja. Bolje ti je da se ne mesas nego da ulazis u price i svadje izmedju drugih clanova.
Ako nisi provalio ovde bjb fazon ne pali. Kazem ti u najboljoj nameri. Nemas dovoljno godina da bi ovde ulazio u svadje sa nekim mnogo starijim clanovima.
Mislim da si se zajebao kada si prihvatio ulogu moderatora jer ovo nije BJB...


Jefto,nisi u pravu.

Ovde je dozvoljena sloboda u izrazavanju i zajebancija ali posto nekoliko forumasa preteruje ubuduce SVAKO KO BUDE JAVNO I DIREKTNO VREDJAO DRUGOG CLANA (bez obzira na razlog) DOBIJE PRIVREMENI BAN i nisu ga admini banovali vec se SAM BANOVAO
Smatrajte ovo za prvo (trenutno jedino) i najvaznije pravilo ovog foruma

Nemorate da mislite kao i urednici, nemorate ni da se slazete sa njima i mozete o tome slobodno i da pisete ali nemojte to ko seljaci da radite
Ako vam neko smeta a ne umete to kulturno i bez uvreda a mu saopstite onda i nemojte ili mu posaljite pp

Jbg pokusali smo bez toga ali izgleda da ne vredi jer ima clanova koji su previse bezobrazni ili su ovde dosli da takve stvari rade namerno a da bi forum opstao njih moramo u tome spreciti
Tako da ako vam se desi da vam je zabranjen pristup forumu potrazite razlog u kanti za smece-post vam je tamo gde mu je i mesto

Pozdrav i uzivajte u ljudskoj komunikaciji na forumu    hello  namigujem

Dodatak:
Automatski ban (dobijen nakon 10 minusa) se NE DUPLIRA.
Ban za uvredu (ban od strane nekoga iz uredni¹tsva) SE DUPLIRA!

CBRR1

a zmija ti si kompatentan da ispravljas Jeftu,kada si na forumu svake prestupne godine...

zmiya

Jesam. Ne vidim kako je to povezano.

clutch&brake

Vratite buljavog ripanjca
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

Citat: Jefta poslato 07 Decembar, 2013, 18:36
Miljanu je trebao da ide ban ako dobije dovoljno minusa, a ne ti direktno ti da ga banujes. Nisam siguran da znas koliki je to covek??

Miljan je uvredio i zato je dobio ban a ne zbog minusa
ako nekome ni obojena slova nisu dovoljna da shvate razlog bana i gde je tu uvreda onda im se pomoci ne moze - takodje ko nije procitao i nece da postuje ovo sto je zmiya okacio ne znam sta uopste trazi ovde?

a mislim da nije ok sto zapocinjes sranje i pricas koliki je Miljan
koga boli bre qrac koliki je ko? on je urednik i radi svoj posao, ne banuje ljude vec nickove, nit zna nit treba da zna ko je iza njih


Bishke

Citat: Jefta poslato 07 Decembar, 2013, 18:36
Citat: Bishke poslato 07 Decembar, 2013, 15:54
Citat: Jefta poslato 07 Decembar, 2013, 14:42
Nije mi jasno biske kako ti mislis sada da uredis ovu temu?

Mozda se nisam dobro izrazio,nije plan da sad krenem da brisem,pisem,menjam postove u temi itd,

nego da kroz pricu,opomenu,nazalost i ban promenimo sadasnje stanje
Nesto mi sve ovo licni na BJB nacin. Miljanu je trebao da ide ban ako dobije dovoljno minusa, a ne ti direktno ti da ga banujes. Nisam siguran da znas koliki je to covek??
Gledaj da se ne zameris gomili ljudi zbog novog postavljenja. Bolje ti je da se ne mesas nego da ulazis u price i svadje izmedju drugih clanova.
Ako nisi provalio ovde bjb fazon ne pali. Kazem ti u najboljoj nameri. Nemas dovoljno godina da bi ovde ulazio u svadje sa nekim mnogo starijim clanovima.
Mislim da si se zajebao kada si prihvatio ulogu moderatora jer ovo nije BJB...

Jefto mislim da gresis.

Poentu price ti je napisao zmiya gore,znaci nisam prihvatio ulogu moderatora da bih lupao banove starim clanovima i ljudima koji su stariji od mene.

Verujem da je clan Miljan veliki covek,to nismo dovodili u pitanje,a i zasto bi !
coveka ne znam licno

Nisam mudonja koji to radi,jedna i jedina uloga ovde kao moderatora je pomaganje u zavodjenju reda na forumu...posto sve polako odlazi u majcinu !

Za BJB si upravu,nazalost ovaj forum koliko god drugaciji i bolji bio,zbog nekih desavanja i odlaska ljudi postaje BJB forum.To ne zelimo i ne smemo da dozvolimo !
Jer ipak drustvo,ljudi i cela poenta se mnogo razlikuje od BJB-a

Ja sam ovde da pomognem i da opomenem,a sto se tice banovanja ja nemam tu mogucnost,tj imam ali ne mogu sam da je sam sprovedem u delo !

Nisam tu da se svadjam ili bilo sta,mozes da me iznapusavas da mi svasta kazes ne samo ti nego i bilo ko drugi,ali cemu poenta ?

Kao sto sam na pocetku rekao,nista licno i duboko postovanje svima !
You should do one thing every day that scares you

WOLVERINE

Citat: zmiya poslato 07 Decembar, 2013, 19:35
Jesam. Ne vidim kako je to povezano.

Znas kako.... povratnici su uvek najzesci..... vidis da je prvo mene ispravi i rekao da imam bangave prste... posle rezuluciji isto to saopsti...i nije fasovao bananu a uvredio nas.... e sad mu ni izvinjenje ne pomaze...ni banana.... sutra mi pijemo kafu kod rezolucije a on za kaznu po 2kilograma banana dobija od rezolucije i mene...nema kafa...nema pivo...nema dunja.... samo paket banana....




zmiya

Prvo donesite uverenje od lekarske komisije da vam nisu bangavi prsti pa onda spremajte banane..   :-*

CBRR1

e sad vec ovo moze da se shvati da ce dare i revo zmiji da daju po bananu...



zmiya

E nemoj ti da se me¹a¹ i da smanjuje¹ na po jednu..Lepo su rekli po koliko..

clutch&brake

Uvek je najbolji sex pomirenja povratnika
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

Citat: zmiya poslato 07 Decembar, 2013, 19:52
E nemoj ti da se me¹a¹ i da smanjuje¹ na po jednu..Lepo su rekli po koliko..





ahahhahhahaaaaaaahahah kralj! Ahahahah

zmiya

A  o kakvom se pomirenju radi?