Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Ne zelim vise da ucestvujem u ovom herojskom pljuvanju ko zeli neka mu na cast .Prijatno Maksimi

Panco.KV

Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2013, 02:07
panco opet kuvas corbu a posle ces da pises aj da menjamo temu

aj se odluci sta bi radije od ta dva pa da se usmerimo u tom pravcu a?


Citat: redshadow poslato 07 Decembar, 2013, 02:02
uffe daj meni admin power da delim banane, jer ako je ova od pre mesec ipo stvarno trudna onda mi nije ni bitno dal ce neko da me ubije xD

dam ti moderatora i kazem ti koja 2-3 clana da banujes i od njih garant dobijas preteci poziv na mob u roku od par minuta :D
vis sta ti je admin iskustvo


Uffe nemoj da si bezobrazan i ne uzimaj me u usta vise nemam sta da pricam sa tobom po pitanju Pita

UFF

nisam brate bezobrazan vec samo realan

sta ti je znacio onaj klip gore? pojasni mi, glup sam pa ne kapiram

i ko ga sad opet pominje? ja napisah da vise necu pominjati coveka




Citat: zmiya poslato 06 Decembar, 2013, 20:13
E to sam hteo da ka¾em,ti ¹to prave sranja su u debeloj manjini,tj ima ih nekoliko,samo se rotiraju,kako kome prodje ban..


Citat: redshadow poslato 06 Decembar, 2013, 20:30
evo imam predlog za unapredjenje foruma, dva zuta crveni i cao.

slazem se sa obojicom i pre ili kasnije taj predlog ce se morati usvojiti jer drugacije ocigledno ne moze

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Decembar, 2013, 20:10
to sto je neko pizda uzivo, jak na tastaturi, u ne daje pravo da proziva i vredja ljude.....zanimljivo je da jedni te isti likovi glume ludilo...i opet imaju isti tretman kao i drugi....problem admini treba da rese....ako oni odluce da nekog treba trajno iskljuciti sa foruma to treba i uraditi...ili prave zlu krv....makar to bio i ja...nek samo kazu i odoh ja...bolje da dest ljudi ode nego da se svadjaju po forumu...ja sam poceo da stavljam na ignore sve koji su pandurski spijuni .....nikkao motorciklisti da shvate, da su infiltrirani na sve forume u srbiji i da rovare.....ne kazem da su svi panduri losi....ima i gorih, ali ja ni jednima ni drugima ne verujem.....jednom pandur uvek ostaje u sluzbi i po potrebi pruza informacije.....i radi za sluzbu.

reseno

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panco.KV

Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2013, 02:12
nisam brate bezobrazan vec samo realan

sta ti je znacio onaj klip gore? pojasni mi, glup sam pa ne kapiram

i ko ga sad opet pominje? ja napisah da vise necu pominjati coveka




Citat: zmiya poslato 06 Decembar, 2013, 20:13
E to sam hteo da ka¾em,ti ¹to prave sranja su u debeloj manjini,tj ima ih nekoliko,samo se rotiraju,kako kome prodje ban..


Citat: redshadow poslato 06 Decembar, 2013, 20:30
evo imam predlog za unapredjenje foruma, dva zuta crveni i cao.

slazem se sa obojicom i pre ili kasnije taj predlog ce se morati usvojiti jer drugacije ocigledno ne moze

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Decembar, 2013, 20:10
to sto je neko pizda uzivo, jak na tastaturi, u ne daje pravo da proziva i vredja ljude.....zanimljivo je da jedni te isti likovi glume ludilo...i opet imaju isti tretman kao i drugi....problem admini treba da rese....ako oni odluce da nekog treba trajno iskljuciti sa foruma to treba i uraditi...ili prave zlu krv....makar to bio i ja...nek samo kazu i odoh ja...bolje da dest ljudi ode nego da se svadjaju po forumu...ja sam poceo da stavljam na ignore sve koji su pandurski spijuni .....nikkao motorciklisti da shvate, da su infiltrirani na sve forume u srbiji i da rovare.....ne kazem da su svi panduri losi....ima i gorih, ali ja ni jednima ni drugima ne verujem.....jednom pandur uvek ostaje u sluzbi i po potrebi pruza informacije.....i radi za sluzbu.

reseno

Ja reko po tom pitanju sta sam imao smoje strane kraj tema je momak kome treba pomoc

Lazic

Nee, tema je bikovo govno...:D tj balega, tj manure...:o :P :D

I hate Manure

Panco.KV

Tema je Lazicu momak koji zivi u supi

Lazic

Stvarno ponekad zapne¹ k'o u onim pitovim pacaro¹kim èizmama, PROÈITAJ naslov teme u kojoj pi¹e¹...:o :o :o [facepalm] [rofl] :-*

Lazic

Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2013, 02:00
Citat: Laziæ poslato 07 Decembar, 2013, 01:46
@Uff:
Prièao sam sa Mi¹kom danas, jeste preterao, ali i ti si...:-*

jeste i jesam (oko za oko zub za zub - samo sam vracao istom merom) a sve je pocelo tako sto se kiza nasalio i to preraslo u vredjanje, ja radio svoj posao i podelio banane i onda su suledeli preteci pozivi pa ko je tu kriv?? neko od tih koji su vredjali, ja sigurno nisam jer nisam ni ucestvovao u temi pa sto onda meni pretnje??

zato sam pit-u rekao da ga vise necu pominjati na forumu (sto je on od mene trazio a valjda nece ni on meni vise slati ljubavno-pretece sms-ove) cisto da se ne drka da pravi nove email adrese i da se registruje da odgovara sa jos gomilom pretnji, uvreda i gluposti tako da bi bilo dobro da ga ne pominju ni ostali, stuca covek po ceo dan jbg presece mu burek, evo pite saljem ti jedan  :-* nisam ljut na tebe iako si me vredjao i pretio ipak si ti kolega bajker (moje poslednje obracanje tebi)

eto lazicu jel sad bolje?


Nije te¹ko biti fin...:D Da kom¹iji krava bude ¾iva i zdrava...:-[ Jeb'o mu ja pas mater...[rofl]

Panco.KV

#4009
Citat: Laziæ poslato 07 Decembar, 2013, 02:21
Stvarno ponekad zapne¹ k'o u onim pitovim pacaro¹kim èizmama, PROÈITAJ naslov teme u kojoj pi¹e¹...:o :o :o [facepalm] [rofl] :-*
Mislio sam da imas ljudskosti i malo ali tebi je necija muka drkanje u stvari u pravu si ovo je tema drkanje ali sam malo hteo da skrenem sa gluposti ali da volis da zavuces gde god mozes to stoji. [flashing]

UFF

Citat: Joker poslato 06 Decembar, 2013, 18:08
Posao admina je da reaguje na objektivan navin POSEBNO ako se o njemu radi.. Ne da se napusava sa clanovima i meri ciji je duzi...

u pravu si, trebalo bi, evo ti + ali mi ne zivimo u idealnom svetu nit sam ja nisam hriscanski pacifista da posle prvog samara okrecem drugi obraz
problem je sto ja nisam robot bez osecanja i emocija nit mi je ovo posao od kojeg zivim pa da moram da budem idealan administrator kao sto ni ovo nije idealan forum i ti banovani bi trebali da mi budu zahvalni sto sam ih i ovoliko trpeo
zato sam i resio ovo za ubuduce:



Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2013, 19:06
To je moguce samo ako ne ucestvujes u forumu
Od sutra admin robot samo banuje ljude

pod ovim sam mislio da ce biti ubacen novi moderator na forum i on ce imati ulogu dzelata ali ce obavestenje o banani kao i razlog za istu davati preko admin robot naloga
i ako taj banovani posle bude mene zvao da se zali samo cu da ga odjebem jer ga ja nisam ni banovao nit me se tice jer to vise nije moj posao

a ako je dobio ban sigurno je zasluzio i osobu koja ga je banovala nece nikad ni upoznati pa ne moze posle dalje da se svadja sa njom na forumu ili da joj preti
trebao sam toga ranije da se setim ali jbg neke stvari u zivotu naucis na tezi nacin





Lazic

Citat: Panco.KV poslato 07 Decembar, 2013, 02:30
Citat: Laziæ poslato 07 Decembar, 2013, 02:21
Stvarno ponekad zapne¹ k'o u onim pitovim pacaro¹kim èizmama, PROÈITAJ naslov teme u kojoj pi¹e¹...:o :o :o [facepalm] [rofl] :-*
Mislio sam da imas ljudskosti i malo ali tebi je necija muka drkanje

Eto ga sad...[facepalm] Dobro bre Vladimire, koji ti je andrak(rekoh to i D¾ord¾u sinoæ), jebem mu mi¹a crkvenog, ima tema za deèka ¹to ¾ivi u ¹upi, ili ako nema napravi je, ovo je tema za sranje/lupetanje/trabunjanje, BRE a svi se ovde posvaða¹e...:o [facepalm] :-*

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2013, 02:07
dam ti moderatora i kazem ti koja 2-3 clana da banujes i od njih garant dobijas preteci poziv na mob u roku od par minuta :D
vis sta ti je admin iskustvo

meni nije jasno prvo sta ima ko da ti preti, drugo u kom smislu da ti preti, trece realno bash te zabole pajson za te sto prete ...
realno na ovom forumu poste 2 coveka, mozda 3, od kojih da dobijem pretnju to bi shvatio kao jako ozbiljan problem ali te
ljude tako boli pajson za raspravu preko neta ... :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin


©ta æu kad sam miran i stalo¾en :)

Mogao bih da ti zapretim da æu da te naèepim po¹to sam te¾ak, ali mi se èini da i ti zna¹ tu tehniku :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

Citat: DebeliZmaj poslato 07 Decembar, 2013, 08:31
Citat: Panco.KV poslato 07 Decembar, 2013, 01:25
Pite Srecan Rodjandan da si ziv i zdrav
[gej]
Debeli ti cuti i jebi tu lutku na naduvavanje sto imas  :violina:

zmiya

Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2013, 02:36

u pravu si, trebalo bi, evo ti + ali mi ne zivimo u idealnom svetu nit sam ja nisam hriscanski pacifista da posle prvog samara okrecem drugi obraz
problem je sto ja nisam robot bez osecanja i emocija nit mi je ovo posao od kojeg zivim pa da moram da budem idealan administrator kao sto ni ovo nije idealan forum i ti banovani bi trebali da mi budu zahvalni sto sam ih i ovoliko trpeo
zato sam i resio ovo za ubuduce:



Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2013, 19:06
To je moguce samo ako ne ucestvujes u forumu
Od sutra admin robot samo banuje ljude

pod ovim sam mislio da ce biti ubacen novi moderator na forum i on ce imati ulogu dzelata ali ce obavestenje o banani kao i razlog za istu davati preko admin robot naloga
i ako taj banovani posle bude mene zvao da se zali samo cu da ga odjebem jer ga ja nisam ni banovao nit me se tice jer to vise nije moj posao

a ako je dobio ban sigurno je zasluzio i osobu koja ga je banovala nece nikad ni upoznati pa ne moze posle dalje da se svadja sa njom na forumu ili da joj preti
trebao sam toga ranije da se setim ali jbg neke stvari u zivotu naucis na tezi nacin




Onda æe opet nek tvrditi da si ti admin robot,i da si sve to izmislio,jer neæe imati koga drugog da okrive..

Slaninar

©ta æe Srbin da uradi kad dobije na lotou?  Æe da ima para tu¾i celo selo! :)

Vo¾nje motora jo¹ i bude, ali izgleda da nam mnogima fali viðe ovoga:



I ovoga:

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 06 Decembar, 2013, 22:57
druze slobodni ste da doðete,muvate i poslije ako imate proðu i da se omrsite,ja ne smijem,mali je ovo grad,grad jeste al svako svakog zna kao na selu! najebaooo bi od ¾ene momentalno...  ;)
kad smo vec kod toga ko koga zna....imao sam dobrog drugara iz vojske ...pre rata....za vreme rata sam prolazio par puta kroz Banjaluku ali nije se imalo vremena....zivo me intresuje jel ziv i dali je jos tu, ili se bacio u gastarbajtere...
Vanjur Aleksandar mu je ime i u Boriku je ziveo....imas neke informacije...1970 godisete....ako je tu morao bi imati zenu decu, bore...po koju sedu.
Ajde ako imasneku informaciju pusti pp
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: zmiya poslato 07 Decembar, 2013, 10:54
Onda æe opet nek tvrditi da si ti admin robot,i da si sve to izmislio,jer neæe imati koga drugog da okrive..

I meni je to palo na pamet :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu