Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Panco.KV poslato 07 Decembar, 2013, 01:03
Ja sam gurao ovo ajde sad neko drugi ima tu br.tel momka da se pita sta mu treba ima Njanja je otvorio racun za ovakve akcije
Donacija Vladimira Panovica

[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

A ovo je iz Blica

- U „Blicu“ sam proèitao prièu o Petroviæima. Potresla me. Odmah sam se organizovao, ukljuèio prijatelje, moju braæu, Zorana Iliæa iz Engleske i drugare bajkere sa moto-foruma, svi pomalo i eto, sakupilo se. Nadam se da æe i drugi ljudi osetiti potrebu da pomognu - kazao je Panoviæ.

Panco.KV


Panco.KV

Pite Srecan Rodjandan da si ziv i zdrav

Lazic

Citat: Panco.KV poslato 07 Decembar, 2013, 01:03
Ja sam gurao ovo ajde sad neko drugi ima tu br.tel momka da se pita sta mu treba ima Njanja je otvorio racun za ovakve akcije
Donacija Vladimira Panovica

Pa ti si mator ko ja...:o :P

Panco.KV

Nisam nego me zivot ugazio malo  :P

Panco.KV

A stvar je veca sto sam vise bio ponosan na 4-5 sa foruma koji su ucestvovali nego ovi van njega

UFF

Citat: Panco.KV poslato 06 Decembar, 2013, 23:47
Citat: redshadow poslato 06 Decembar, 2013, 23:33
a zamisli panco kad sam se ja pokacio sa pitom jer je shvatio neku banalnu stvar kao licnu uvredu upucenu njemu (nemam pametnija posla nego da se zajebavam sa pandurom/pekarom iz nisa, sta god da je)
nekoliko ljudi mi se obratilo jer u to vreme sam bio nov na forumu a konkretno sam dobio ovu poruku od jednog clana

Cao,
ne vredi da saljes Pit-u PP sa adresom nece uraditi nista znam iz iskustva.
Covek je verovatno u velikim zivotnim problemima i ne zna kako da se izbori sa njima,
pa pokusava na forumu da se olaksa. Naravno, srecsu ga ja negde na moto-skupu ili ... Tada ce shvatiti da je pogresio.
Najbolje je da ne reagujes na njega.

i nebitno, spusti se lopta dobili smo obojca bananu valjda i kraj je bio. i onda sam prestao da reagujem na njega.
za to vreme sam bio nemi posmatrac njegovih sranja, pa on je na svakih nedelju dana bio banovan zbog nekog drugog.
kao da trazi coveka da se svadja s njim namerno. sad mi molim te reci zato sto mi delujes kao pametan covek, da li je problem
u njemu ili svim ostalim ljudima? da budem iskren, ja pita kao coveka nisam upoznao, ali preko foruma sam ga shvatio
kao jednu budalu, potencijalno opasnu osobu sa kojom se ne treba kaciti. jos mi samo fali pekar iz nisa da mi dolazi na vrata
i preti preko telefona u zivotu. boli me ceo kurac
Gledaj za nesto glupo verbalno...da to je smesno,ali jbg nismo svi isti
Ovo za PP te ne razumem
On ima problem jel se drka u zivotu i pun je ko top a nije ni najmanje pickica neka.No svako da stoji iza svog Imena.
Evo ovako javno za pred okupljanje kod Misa pitao me Debeli dali dolazimo nasta sam mu ja odgovorio da je moguce .odgovorio mi je da bi bilo super jel bi mu Revolucija polomi glavu ...tako nesto .I da ce doci jos neki koji ga nevole .Ja sam mu odgovorio da dok sam ja ziv i sa nekim dodjem i u drustvu makar poginuo necu dozvoliti da mu fali dlaka sa glave.To nije omalovazavanje Revolucije ili ti nekog drugog nego ulicni kodeks po kom sam ziveo i dan danas zivim da je crni ciganin stacu ispred ako je samnom.Mislim da svaki iole covek sa obrazom tako razmislja.A u 4 oka neka se rokaju neka rade sta hoce.
Eto takav je moj stav
Ponavljam Miroslav Jovic Pit je moj prijatelj i ja ga se ne odricem.Zlo bi bilo da smo svi isti.
Ziveo

cek da razjasnimo ovo
ti dodjes sa pitom i ako neko hoce njega da bije ti ga branis a ako pit hoce nekog da bije sta onda? onda je ok?


zato i nije dosao jer zna da revolucija ne ide nigde pa hoce jenog po jednog da juri a svi ostali su sitniji od revolucije jbg zakacio se sa previse njih..
(ako ne zelis da se prica o tome sto nastavljas i dalje jbg?)

ps. i ne treba da ga se odreknes ako ti je drugar vec treba da ga urazumis da ne pravi sebi i drugima probleme u zivotu zbog tastature i foruma

Panco.KV

Ufe ne pravi se pametan mnogo nebih ni njemu dao kao sto mu nisam dao letos da te maltretira i baci u potok.A ako ne verujes pitaj ga frajeru dali je istina .I ne koci se ovako nego sve sto imas njemu tema je bila gotova ali se ti pravis pametan i pocinjes.Sada je tema druga ali ti nisi hjteo da ucestvujes ni prvi put tako da nisi u prici.

Lazic

@Uff:
Prièao sam sa Mi¹kom danas, jeste preterao, ali i ti si...:-*

Che

Nije da palim vatru.
ali lici mi da se Pita ukakio od Rezolucije?

Panco.KV


Che

Kako se ponasa i prilici mu ;)

UFF

Citat: Panco.KV poslato 07 Decembar, 2013, 01:45
Ufe ne pravi se pametan mnogo nebih ni njemu dao kao sto mu nisam dao letos da te maltretira i baci u potok.A ako ne verujes pitaj ga frajeru dali je istina .I ne koci se ovako nego sve sto imas njemu tema je bila gotova ali se ti pravis pametan i pocinjes.Sada je tema druga ali ti nisi hjteo da ucestvujes ni prvi put tako da nisi u prici.

tema nije gotova, pise se o svemu, tema je bullshit, sad sam dosao sa predavanja i citam postove, nisam sedeo ceo dan pored racunara pa da sam tad mogao da odgovorim
i hvala sto si me branio lepo od tebe ali ne moze mene niko da maltretira nismo u srednjoj skoli, moze samo da eskalira toliko da neko zavrsi u bolnici a drugi na robiji a to nije dobro ni za koga jbg
ja sam spreman da zavrsim u zatvoru/bolnici ali za porodicu i veoma bliske ljude (kao kad sam isao sam kod ona 3 nabildovana celava krimosa da povratim mazzi-ev motor) i to samo ako ne postoji drugo resenje a pit i forum definitivno nisu vredni toga tako da sto se mene tice on za mene vise ne postoji i ako ga ikad sretnem samo cu da prodjem pored njega, ingnore, kao i na forumu a najpametnije bi bilo da se i on isto ponasa prema meni zar ne?


Citat: Laziæ poslato 07 Decembar, 2013, 01:46
@Uff:
Prièao sam sa Mi¹kom danas, jeste preterao, ali i ti si...:-*

jeste i jesam (oko za oko zub za zub - samo sam vracao istom merom) a sve je pocelo tako sto se kiza nasalio i to preraslo u vredjanje, ja radio svoj posao i podelio banane i onda su suledeli preteci pozivi pa ko je tu kriv?? neko od tih koji su vredjali, ja sigurno nisam jer nisam ni ucestvovao u temi pa sto onda meni pretnje??

zato sam pit-u rekao da ga vise necu pominjati na forumu (sto je on od mene trazio a valjda nece ni on meni vise slati ljubavno-pretece sms-ove) cisto da se ne drka da pravi nove email adrese i da se registruje da odgovara sa jos gomilom pretnji, uvreda i gluposti tako da bi bilo dobro da ga ne pominju ni ostali, stuca covek po ceo dan jbg presece mu burek, evo pite saljem ti jedan  :-* nisam ljut na tebe iako si me vredjao i pretio ipak si ti kolega bajker (moje poslednje obracanje tebi)

eto lazicu jel sad bolje?

Panco.KV


TEEfqd

uffe daj meni admin power da delim banane, jer ako je ova od pre mesec ipo stvarno trudna onda mi nije ni bitno dal ce neko da me ubije xD

Panco.KV


clutch&brake

 [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] idemo slavlje red
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

panco opet kuvas corbu a posle ces da pises aj da menjamo temu

aj se odluci sta bi radije od ta dva pa da se usmerimo u tom pravcu a?


Citat: redshadow poslato 07 Decembar, 2013, 02:02
uffe daj meni admin power da delim banane, jer ako je ova od pre mesec ipo stvarno trudna onda mi nije ni bitno dal ce neko da me ubije xD

dam ti moderatora i kazem ti koja 2-3 clana da banujes i od njih garant dobijas preteci poziv na mob u roku od par minuta :D
vis sta ti je admin iskustvo


TEEfqd

nedao isus, znacu sutra :D