Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

To je moguce samo ako ne ucestvujes u forumu
Od sutra admin robot samo banuje ljude

WOLVERINE

Citat: zmiya poslato 06 Decembar, 2013, 18:26
Lako,samo primenjuje¹ pravila,bez rasprave,bez razmi¹ljanja..

Ono kad bolje razmislis upravu si.... ali jbg ego opet stupa na scenu... pristrastnost.... ponekad.... treba gledati to drukcije... ali kako? Jer ti cim nekom od nas das vlas pa makar i virtualnu... ej pa znas sta je to... znas kako ljudi reaguju... neznam ja nikad vise nebi bio ni moderator ni admin ni na jednom forumu... sad sam trenutno silom prilika sa Pecom Bmw u admin timu na motoasocijacijisrbije ali sva sreca tamo niko nista nepise samo oglasi i predstavljanje... cim bi pocelo neko kenjanje odmah bi dao pedalu... mislim da je tako bolje nego izmisljti neke virtualne robote kojima opet neko rukovodi... do mi je postenije... jer da mene neko drka zbog tastature...... ma zaboravi.... da se ja zameram koje kakvim bolidima... ma daj... pa valjda mi je bolje da poprckujem i potpaljujem vatru nego da iz vatre vadim vruce kestenje...

E sad pravila negde postoje negde ne... pa i ta sto postoje su tu da bi bila prekrsena... znas kako se kaze kod nas.... a opet tesko je ugoditi svima....

Jbg neznam..... mozda ....itd...tdi...dti.... i tako to...  tema za bullshit.... naj posecenja seremo za sve pare..... :D

mali_zmaj

UUUUUU jebote,ja mislio da smo samo mi Serbi preko Drine nakrivo nasaðeni!? Znate vi ¹ta...,jeb te se vi,zamislite ja doðem do vas zovnem vi¹e komada manijaka na pivu,a oni kad doðu izbiju se zbog nekog " la kenja¾" na forumu.. I jo¹ ja popu¹im batine ni kriv ni du¾an...,al dobre su i batine samo da paka¹ ne strada!!   ;)
Ajd bog ga ubio,svi smo se skinuli sa bj-a,zbog njihovih iskompleksiranih admin. i èlanova!! i svi smo tu zato ¹to vlada nekakva,a nadam se,opu¹tena moto scena! mo¾emo spomenut i gujcu,i p..èku,(kolegice manijaku¹e pardon),a i tuki ko voli... ajd jebote nekad me te gluposti i napu¹avanja izbiju brate moj mili!! ko je br¾i,ko ima bolji,veæi...,motor naravno,¹ta ste mislili...! ;)  mislim ne bih se svaðao,a kamoli trkao sa nekim,da bih mu dokazao ne¹to,pa da mi je æaæa roðeni!! mislim,tuèa,e tek ta glupost,prijetnje...,ma dajte! ok i ¹ta da se pobijemo,zbog virtuelne svaðe,jer ko zna mo¾da u nekim odnosima van neta bi se neki ljudi ba¹ dobro slagali,a ovdje se jebu u mozak... a tek posebno ¹to me nervira,a poèeo sam to primjeæivati,da lljudi da ju minuse ljudima zbog nièega,èim neko okaèi post,koji veze nema ni sa kim veæ sa temom,neko mu zvekne minus,ma kao tinejd¾erke glupe...,uozbiljite se,mi ljudi trebamo jedni druge,koja nam je fajda ako se svi zakaèimo,a recimo npr. nekom rikne motor u B.Luci i ja ka¾em ma ko ga jebe sa njim sam se zakaèio na forumu,bla,bla...  niko nas motoriste ne jebe na balkanu,i moramo se zajedno dr¾ati,zajebite pièkaranja i prijetnje!! dugaèka vem cesta,bez murije i rupa braæo bajkeri,i èuvajte dupe kad ste mrtvi pijani!! eto rekao sam ja ne¹to za dnevnik u ovoj temi!!  [pop]
jin-jang

eclipse4


WOLVERINE

U tamo u Banjaluci dobrih picaka ko pleve... bio ja skoro u hotelu Vidovic kod gazda Jove nesto radio...pa to nemozes da radis kao covek...glava kao u noja...te tamo te vamo...te levo te desno...neznas koja od koje bolja... ziv bio brate preko Drine........

Lazic


zmiya

Ma milion,samo se ¾enska deca radjaju..

ЯЭВОЛУТИОН

to sto je neko pizda uzivo, jak na tastaturi, u ne daje pravo da proziva i vredja ljude.....zanimljivo je da jedni te isti likovi glume ludilo...i opet imaju isti tretman kao i drugi....problem admini treba da rese....ako oni odluce da nekog treba trajno iskljuciti sa foruma to treba i uraditi...ili prave zlu krv....makar to bio i ja...nek samo kazu i odoh ja...bolje da dest ljudi ode nego da se svadjaju po forumu...ja sam poceo da stavljam na ignore sve koji su pandurski spijuni .....nikkao motorciklisti da shvate, da su infiltrirani na sve forume u srbiji i da rovare.....ne kazem da su svi panduri losi....ima i gorih, ali ja ni jednima ni drugima ne verujem.....jednom pandur uvek ostaje u sluzbi i po potrebi pruza informacije.....i radi za sluzbu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

E to sam hteo da ka¾em,ti ¹to prave sranja su u debeloj manjini,tj ima ih nekoliko,samo se rotiraju,kako kome prodje ban..

Darko

pa sta moze da uradi kad procita nesto na forum ?!?  mislim , pandur

mareskin

Citat: WOLVERINE poslato 06 Decembar, 2013, 18:18
Citat: Joker poslato 06 Decembar, 2013, 18:08
Posao admina je da reaguje na objektivan navin POSEBNO ako se o njemu radi.. Ne da se napusava sa clanovima i meri ciji je duzi...

+  [thumb_up]

E sad i ti preterujes.... pa kao to ..... takve stvari su nedopustive......  ego je cudo.....

Ustvari tako je......  totalna neutralnost..... tako je najbolje....  jbg.... ali kako.......



Meni se laièki èini da na ovom forumu ima dosta slobode. Ovo je ipak privatni, a ne dr¾avni forum.

"Problem" za nas ostale uèesnike foruma je ¹to ne znamo kakvi su lièni odnosi izmeðu drugih èlanova.

To ¹to se neko napu¹ava sa nekim, a u stvari su privatno ekstra prijatelji je interna ¹ala. Isto tako odreðeni sukobi na forumu su krenuli iz liènih prijateljskih kontakata.
Postoje ljudi na forumu koje znam bolje od drugih i znam da li i koliko mogu sa njima da se zezam.

Lièno vidim forum kao mesto gde mogu da se zezam, proèitam pone¹to korisno i da upoznam gomilu ljudi sa kojima imam slièno interesovanje.
Hoæu da ka¾em da mnogi nemaju problem sa forumom ili ureðivaèkom politikom kao takvom, veæ sa odreðenim ljudima privatno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zmiya

©to se tièe Pita,niti ga branim,niti napadam niti osudjujem,ja poznajem jednog Pita,onog sa kojim sedim u¾ivo i vidjam se bar nekoliko puta godi¹nje,i to je èovek koji mi je bitan,a ne neki nik na forumu..

TEEfqd

Citat: zmiya poslato 06 Decembar, 2013, 20:19
Što se tiče Pita,niti ga branim,niti napadam niti osudjujem,ja poznajem jednog Pita,onog sa kojim sedim uživo i vidjam se bar nekoliko puta godišnje,i to je čovek koji mi je bitan,a ne neki nik na forumu..
i ja poznajem jednog pita , doduse samo na forumu, i kenja mi se kad moram da citam njegove baljezgarije i pljuvanje bez razloga

zmiya

Imam razumevanja i za takav tvoj stav..

TEEfqd

imam i ja razumevanja za tvoj stav. ali pit nema razumevanja za tudje stavove. meni je logicno da ako imas neki problem sa nekim u zivotu, resi ga u zivotu onda nemoj da kenjas preko foruma i da budes drama queen non stop.
evo imam predlog za unapredjenje foruma, dva zuta crveni i cao.

WOLVERINE

Citat: redshadow poslato 06 Decembar, 2013, 20:22
Citat: zmiya poslato 06 Decembar, 2013, 20:19
©to se tièe Pita,niti ga branim,niti napadam niti osudjujem,ja poznajem jednog Pita,onog sa kojim sedim u¾ivo i vidjam se bar nekoliko puta godi¹nje,i to je èovek koji mi je bitan,a ne neki nik na forumu..
i ja poznajem jednog pita , doduse samo na forumu, i kenja mi se kad moram da citam njegove baljezgarije i pljuvanje bez razloga


Potpisujem.... i jedan i drugi ste upravu... ali treba navici na takve ljude... ili taster ignor... ja uvek imam po jednog na ignor...sa razlogom ili bez ali na ignor.... a Pita poznajem to jest upoznao sam ga na forumu u prepucavanju i to zestokom... kad sam dosao u Nis docekao me kao brata... i opet sam se posle toga na forumu prepucavao i opet uzivo u kafanu...o Pitovom trosku... posto je izgubio... e sad.... jbg neznam po meni je glupo kad neko iz urednistva udje u raspravu pa mu posle kriv stojko... sto je tako... neznam... verovatno je upitanju ona izreka da je za svadju potrebno dvoje... bat jebiga.... ovde moras da povijes rep...ne ovde nego na svakom forumu gde nisi domacin... ovo je ipak necije... neko se drka oko ovoga... da za dzabe da li zbog nekog interesa ali trosi svoje vreme...i to podrazam... treba smisliti nesto pametno za takve stvari... jer neide ovako....



TEEfqd

#3936
da se odma razumemo ne pljujem ja po pitu kao coveku cak ga i vecina hvali da je dobar covek, nego kao clanu foruma i njegovom nacinu rasprave sa drugim clanovima. pretera ga vise....
mada meni ni to licno ne smeta, nek radi ko sta hoce i kako misli da treba, pa ako misli da ce mu takav nacin ophodjenja sa ljudima preko foruma doneti dobro u zivotu nek nastavi
a ako gledam objektivno ja bi mu odavno dao trajnu bananu. to sto je dobar covek ga ni malo ne izvlaci od toga sto je bulja clan foruma. opet, ja sam samo clan foruma i to je moje misljenje.

zmiya

Citat: WOLVERINE poslato 06 Decembar, 2013, 21:00
Citat: redshadow poslato 06 Decembar, 2013, 20:22
Citat: zmiya poslato 06 Decembar, 2013, 20:19
©to se tièe Pita,niti ga branim,niti napadam niti osudjujem,ja poznajem jednog Pita,onog sa kojim sedim u¾ivo i vidjam se bar nekoliko puta godi¹nje,i to je èovek koji mi je bitan,a ne neki nik na forumu..
i ja poznajem jednog pita , doduse samo na forumu, i kenja mi se kad moram da citam njegove baljezgarije i pljuvanje bez razloga


Potpisujem.... i jedan i drugi ste upravu... ali treba navici na takve ljude... ili taster ignor... ja uvek imam po jednog na ignor...sa razlogom ili bez ali na ignor.... a Pita poznajem to jest upoznao sam ga na forumu u prepucavanju i to zestokom... kad sam dosao u Nis docekao me kao brata... i opet sam se posle toga na forumu prepucavao i opet uzivo u kafanu...o Pitovom trosku... posto je izgubio... e sad.... jbg neznam po meni je glupo kad neko iz urednistva udje u raspravu pa mu posle kriv stojko... sto je tako... neznam... verovatno je upitanju ona izreka da je za svadju potrebno dvoje... bat jebiga.... ovde moras da povijes rep...ne ovde nego na svakom forumu gde nisi domacin... ovo je ipak necije... neko se drka oko ovoga... da za dzabe da li zbog nekog interesa ali trosi svoje vreme...i to podrazam... treba smisliti nesto pametno za takve stvari... jer neide ovako....



Retko si u pravu ali sad si ba¹ u pravu..  :-*

WOLVERINE

Idibreuludnicuitiigramatika...kucamnajebenomtelefonu...pakadkucnespogledajonposalje....

E ispravi me sad ..... :P :P  istisikaoonajCHEionispravlja....ustvarikrivi....

Conti-Moto

#3939
Karijes treba sanirati, kvarove popravljati.
Prezivece forum i bez par Manijaka koji ponekad nemaju kulture a ni mere (kad se napr. zove telefonom i preti porodici - zeni i deci),
neke stvari se nikad ne zaborave, steta. Zezanje je zezanje, a neki jednostavno ne vide granicu . . .
Takvi Manijaci treba da shvate sta rade i sebi i drugima, i da se unormale.
Ako je to tesko onda treba da postanu opet obicni ljudi - da vise ne budu Manijaci.
Novo !!!
Conti ROAD !!