Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Ali ti nicije ime nisi spomenuo tako da te ne moze banuje jbg pljujes po robotu .

Lazic

@Mi¹ko:
Nego na sledeæem okupljanju kod Gorana baci Marka u Moravu, pa posle na 5,6 piva i meso...:D

Lazic

Odustajem, probudite me na proleæe... [samoubistvo]  :P

Panco.KV

DZordze pozdravlja te drug ,odo da spavam.

Lazic

Citat: Dzordz KTM poslato 06 Decembar, 2013, 01:41
Pozzdrav i tebi Panco ...cujemo se .Ostacu jos malo da drkam Uffa dok se ne pojavi nabijem ga na tuki.
Koje si ti dete, ne verujem...:o [facepalm] :P :-*

Che


TEEfqd

meni zao da trosim minuse :D

UFF

Citat: Panco.KV poslato 05 Decembar, 2013, 23:43
UFFe nemoj da se cudis sto te mnogi mrze i sto te pljuju,sto nece da piju pivo sa tobom,da se voze ITD

[rofl]

panco brate ja stojim iza svojih reci i sve sto sam za bilo koga bilo kome rekao mogu da mu kazem i u facu tako da ako mislis da imas nesto slobodno iznesi nema problema jer ja ne ogovaram iza ledja ko neki

na forumu imam drugare koje znam sa kojim vec pijem pivo sa kojima se druzim i vozim a za te koje ti navodis ako uopste postoje a da su me upoznali uzivo me zabole bas qrac (isti onaj qrac za koji ovaj pekar iz nisa moze da me povuce) i mogu samo da mi pljunu pod prozor




UFF

ti mudonja iz nis sto nisi dosao na druzenje da bijes sve sa spiska kojima si poretio i batine obecavao street fajteru opasni : revoluciju, unclle boba, mene, debelog zmaja, nadalinu, kizu73... i koga si sve jos trebao ne pamtim vise sa previse si se njih zamerio
aj evo ja cu dam 100e za jagnje za sledece druzneje (datum kad tebi odgovara) ako obecas da ce da dodjes da se sa svima obracunas pa da zavlada mir na forumu vec jednom (trebao sam da poslusam ljude i da te banujem cim si se registrovao i svima ucinim uslugu)

trudim se uvek da izbegnem fizicki obracun (cak i u saobracaju kad me neko isece kolima) jer nisam zivotinja i zivimo u civilizovanom drustvu a pretnje do sad nisu upalile i tesko da ce upaliti i ubuduce, nemam nameru sa bilo kojim bolesnikom da se obracunavam fizicki ali takodje necu da dozolim da me iko ponizava bilo to na forumu ili uzivo pa onaj ko misli da ce to da prodje i spreman je na sve slobodno nek pokusa, ako fizicki nisi jaci onda si valjda inteligentinji i spreman u svoju obranu da upotrebis sva moguca sredstva i alate, pa ako je neko napusavanje na forumu vredno toga da neko zavrsi u bolnici ili gore a drugi u zatvoru ok brate dodji i isprobaj me da li samo kenjam, ja mislim da nije vredno pa zato i necu to nikad zapoceti ali jbg ima nas raznih a ja na sebe nedam

mislim jes glupo da zaglavis robiju zbog budale ali sta ces jebiga nekad ne moze drugacije  [neampojma]

DebeliZmaj

nego kad je ta jagnjetina ... pit kao pit meni lichno nije bitan ...
kad je jagnjetina ?:) ....
smeshno .. totalno smeshno to pretnje fizichkim nasiljem, samo
pokazuju deficit inteligencije a suficit zelje da se neshto iskaze ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: Vlajko poslato 06 Decembar, 2013, 00:56


Poku¹ava¹ da nam ka¾e¹ da mora da nam se crta da bi shvatili [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Laziæ poslato 06 Decembar, 2013, 01:38
Odustajem, probudite me na proleæe... [samoubistvo]  :P

Volim kad naziv teme opravdava sadr¾aj :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivan1979

Citat: DebeliZmaj poslato 06 Decembar, 2013, 05:56
nego kad je ta jagnjetina ... pit kao pit meni lichno nije bitan ...
kad je jagnjetina ?:) ....
smeshno .. totalno smeshno to pretnje fizichkim nasiljem, samo
pokazuju deficit inteligencije a suficit zelje da se neshto iskaze ...




E kad  se ti Zmaju raspitujes oko druzenja, pa makar bilo i zbog jage  ;D  zapitam se kuda je otisao ovaj svet  :P

A kad se ovi fajteri dogovore, isto to prase mozemo da dezintergisemo kod mene .
Ali kako bi bili sigurni da dolazis zaduzicemo te da ti provozas prase u novoj limuzini do mog sela. Ne brini nije mnooogooo daleko  ;)

CBRR1

Citat: Ivan1979 poslato 06 Decembar, 2013, 08:49
Citat: DebeliZmaj poslato 06 Decembar, 2013, 05:56
nego kad je ta jagnjetina ... pit kao pit meni lichno nije bitan ...
kad je jagnjetina ?:) ....
smeshno .. totalno smeshno to pretnje fizichkim nasiljem, samo
pokazuju deficit inteligencije a suficit zelje da se neshto iskaze ...




E kad  se ti Zmaju raspitujes oko druzenja, pa makar bilo i zbog jage  ;D  zapitam se kuda je otisao ovaj svet  :P

A kad se ovi fajteri dogovore, isto to prase mozemo da dezintergisemo kod mene .
Ali kako bi bili sigurni da dolazis zaduzicemo te da ti provozas prase u novoj limuzini do mog sela. Ne brini nije mnooogooo daleko  ;)



Od kada se ''jaga'' zove ''prase''..? :)  :)  :)

Lazic


CBRR1

:)  :)  :)


A sto bi pored debelog kupovali prase realno...? Deficit je ako ga ne nataknemo na razanj, a suficit je sto cemo svi biti siti...  :)  :)  :)

Major

Sto se mene tice jagnjence - prasence MOZE!! Moze i pragnje ;D ;D ;D

Vlajko

Vi¹e dru¾enja bi re¹ilo mnoge nesuglasice garantovano..

Ja bi uveo obavezan skup manijaka bar jednom meseèno.. a mo¾e i nedeljno..

Jedno vreme smo se ba¹ lepo dru¾ili u Balanseru.. zna se da je taj danu nedelji uvek okupljanje..pa ko mo¾e doðe.. posle je kuckanje mnogo bolje kada zna¹ sa kim prièa¹..

Ovako mislim za ovog Slaninara da je fin èovek.. a nikad ga nisam lièno upoznao.. mo¾da je te¾ak drkad¾ija  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

clutch&brake

Ako se olupam sa bancole dobice celo stado :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 06 Decembar, 2013, 09:15
:)  :)  :)


A sto bi pored debelog kupovali prase realno...? Deficit je ako ga ne nataknemo na razanj, a suficit je sto cemo svi biti siti...  :)  :)  :)

Tu¾iæu te Vlajku u temi o zdravoj hrani, previ¹e holesterola i ko zna jo¹ èega, Zmaj se hrani iskljuèivo gmo hranom...:o [rofl]