Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Citat: WOLVERINE poslato 04 Decembar, 2013, 18:47
Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 18:20
Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 17:54

E sad se vracamo na 1 svet.rat..najveca Srbska greska to jest Kraljeva je ujedinjenje...

nije greska sto su se ujedinili,greska je sto od samog pocetka nisu jasno utvrdili i ucrtali cije je sta je.

U pravu si... sve je trebalo da bude Kraljevina Srbija... ali to nije odgovaralo pickama saveznicima tadasnje Srpke drzave.. koju su prodali na svim frontovima a ona se ipak sama izborila... povukla se na Krf preko albanije i posle se kroz Grcke vratila nazad.. prosla kroz svoju tritoriju... razbila bugare kao sijalicu... i dosla do Pule... da do Pule je dosla Srpska vojska... tu saveznici zasutavili.... a inace je posla za Bec....



Tako je to je tacno i velika je greska sto nisu Srbi okupirali Bugarsku ...JBG dosta vojske stradalo.ali da smo mogli sad da zivimo u Srbskom Becu...mogli smo

UFF

Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 18:44
[rofl]
Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 18:15
nisu to fore jbt vec zene zele vezu tj da se uvale nekom a mi zelimo da uvalimo nekoj
to je glavna razlika

a ona uglavnom nije toliko glupa da poveruje da ces zbog nje da se razvodis pa nece ni da gubi vreme na tebe jer zna da samo qrac moze da dobije od ozenjenog a qrac u stvari moze da dobije od svakog
zato si ti kao ozenjen diskvalifikovan na samom startu ;)
osim ako ne nadjes neku koja razmislja kao muskarac a takvih ima malo
najbolje sanse su ti sa nekom koja je takodje udata, ta zna zasto je dosla, ne zeli ni pricu, ni bajke, ni izlaske, ni poklone, ni paznju vec samo ono sto i ti
UFFe ti se ne racunas za odgovor jel TI da mozes jebo bi i nas sve tako da nas Sex.manijaci ne zanimaju za odgovore ima bre majku mu jjjj i ono sarm a ne samo udaja i zavlacenje  [rofl] [flashing]

mislis sam ?

Panco.KV

#3682
 [ludak]
Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 18:44
[rofl]
Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 18:15
nisu to fore jbt vec zene zele vezu tj da se uvale nekom a mi zelimo da uvalimo nekoj
to je glavna razlika

a ona uglavnom nije toliko glupa da poveruje da ces zbog nje da se razvodis pa nece ni da gubi vreme na tebe jer zna da samo qrac moze da dobije od ozenjenog a qrac u stvari moze da dobije od svakog
zato si ti kao ozenjen diskvalifikovan na samom startu ;)
osim ako ne nadjes neku koja razmislja kao muskarac a takvih ima malo
najbolje sanse su ti sa nekom koja je takodje udata, ta zna zasto je dosla, ne zeli ni pricu, ni bajke, ni izlaske, ni poklone, ni paznju vec samo ono sto i ti
UFFe ti se ne racunas za odgovor jel TI da mozes jebo bi i nas sve tako da nas Sex.manijaci ne zanimaju za odgovore ima bre majku mu jjjj i ono sarm a ne samo udaja i zavlacenje  [rofl] [flashing]



MINUS  [ludak] i pusaci kuracaaaa

Panco.KV

Evo ovako posto ovde ima dosta dobrih ljudi koje ja licno cenim isto tako ima i onih koji ne zasluzuju da disu vazduh ma cak je za njih i plin civilizovan.sve manje zbog takvih GLIBAVACA imam zelju da bilo sta i kroz drkanje a i kroz zbilju napisem.Sigurno I POTVRDJENO znam da nisam jedini.
Stoga bednici ljudski koji volite da dajete minuse popusite kurac ako nemate pametnije stvari u zivotu glibe glibave.i PRVI KO DA MINUS BIO SAM MU SA SESTROM.
Panco.KV

eclipse4

Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 18:33
Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 18:29
Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 18:15
a ona uglavnom nije toliko glupa da poveruje da ces zbog nje da se razvodis pa nece ni da gubi vreme na tebe jer zna da samo qrac moze da dobije od ozenjenog a qrac u stvari moze da dobije od svakog
.

ja to svakoj kazem u startu,da je to jedino sto moze da dobije,naravno ne koristim izraz "kurac"  [rofl] [rofl] [rofl]
neke se naravno predomislu i odustanu,neke odustanu pa opet pristanu,neke ama bas ne mare od toga ic,inace pancho je skoro pa 99% u pravu to inostranstvu im je jos bolje ako si ozenjen jer je veliki grad kao prvo pa se to nikadi ne sazna,nemaju nekog koji ce da joj sedi vecinu dana nad glavom,brani,prigovara itd......jednostavno kod god joj se priebe ti si tu,a i tebi takodje.

zato uvek treba biti otvoren i reci istinu:

ja se tebi svidjam,a ti meni?

Èekaj bre dru¾e, a gde su tu oseæanja?


emotikonsi? ukucas u google emoticons i izadju svi ;)

ja sve sto radim radim s puno ljubavi i paznje,tako da su emocije uvek samnom a cim i njoj odgovaram verovatno ima i ona emocije sa njom ;)

Panco.KV

 Za ovaj minus sam pratio sad ko je bio
1 Joker
2.Mareskin
3.Lazic
4.Eclipse.
5.Che
Za cetvoro znam da nisu a ko se prepozna nek procita dole.

Lazic

Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 19:36
Evo ovako posto ovde ima dosta dobrih ljudi koje ja licno cenim isto tako ima i onih koji ne zasluzuju da disu vazduh ma cak je za njih i plin civilizovan.sve manje zbog takvih GLIBAVACA imam zelju da bilo sta i kroz drkanje a i kroz zbilju napisem.Sigurno I POTVRDJENO znam da nisam jedini.
Stoga bednici ljudski koji volite da dajete minuse popusite kurac ako nemate pametnije stvari u zivotu glibe glibave.i PRVI KO DA MINUS BIO SAM MU SA SESTROM.
Panco.KV

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Dosadan si sa minusima bre...:P :-*

Joker

Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 19:43
Za ovaj minus sam pratio sad ko je bio
1 Joker
2.Mareskin
3.Lazic
4.Eclipse.
5.Che
Za cetvoro znam da nisu a ko se prepozna nek procita dole.

Promakao ti je neki buraz...  ;)

Jbs bre minuse, ne opterecuje se..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Panco.KV

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2013, 19:45
Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 19:36
Evo ovako posto ovde ima dosta dobrih ljudi koje ja licno cenim isto tako ima i onih koji ne zasluzuju da disu vazduh ma cak je za njih i plin civilizovan.sve manje zbog takvih GLIBAVACA imam zelju da bilo sta i kroz drkanje a i kroz zbilju napisem.Sigurno I POTVRDJENO znam da nisam jedini.
Stoga bednici ljudski koji volite da dajete minuse popusite kurac ako nemate pametnije stvari u zivotu glibe glibave.i PRVI KO DA MINUS BIO SAM MU SA SESTROM.
Panco.KV


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Dosadan si sa minusima bre...:P :-*telj.Glibo
laki jebe mi se ali ne mogu da ukapiram tolikog diletanta jebo ga minus neka se venca sa njim a znam ko je i vrhunski me razocarao a pravio se prijatelj.Glibo

Panco.KV

Citat: Joker poslato 04 Decembar, 2013, 19:47
Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 19:43
Za ovaj minus sam pratio sad ko je bio
1 Joker
2.Mareskin
3.Lazic
4.Eclipse.
5.Che
Za cetvoro znam da nisu a ko se prepozna nek procita dole.

Promakao ti je neki buraz...  ;)

Jbs bre minuse, ne opterecuje se..
Nije Brat i znam ko je ti nisi znam a naci ce se ko je ja bi licno kao covek odreagoivao ali taj nije covek taj je pickica

Panco.KV


zmiya


durmitor2000

Sve dokle se bude razmišlalo i zamisljalo da Srbija je trebala ili treba da bude od Trsta (sad cujem Beca) do Crnog mora Srbija ce biti sve nanja i manja. I doci ce do toga da ce cela stati pod jednu šljivu i tu ce sedeti ljudi koji ne shvataju realnost i odnose u svetu.

mareskin

Citat: durmitor2000 poslato 04 Decembar, 2013, 20:15
Sve dokle se bude razmi¹lalo i zamisljalo da Srbija je trebala ili treba da bude od Trsta (sad cujem Beca) do Crnog mora Srbija ce biti sve nanja i manja. I doci ce do toga da ce cela stati pod jednu ¹ljivu i tu ce sedeti ljudi koji ne shvataju realnost i odnose u svetu.

Jedina znaèajna realnost je da je Srba sve manje i manje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

durmitor2000

Pogotovu u okviru Srbije.

balcan girl

kakva crna sljiva :D stacemo mi pod maslacak i to bez da se guramo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

WOLVERINE

Citat: durmitor2000 poslato 04 Decembar, 2013, 20:15
Sve dokle se bude razmi¹lalo i zamisljalo da Srbija je trebala ili treba da bude od Trsta (sad cujem Beca) do Crnog mora Srbija ce biti sve nanja i manja. I doci ce do toga da ce cela stati pod jednu ¹ljivu i tu ce sedeti ljudi koji ne shvataju realnost i odnose u svetu.

Ti si kao crnogorac? Posto vidim u potpisu pise durmitor?

durmitor2000

U potpisu je planina a ne neki narod. Tako da iz moga potpisa nikako ne moze da se zakljuci da sam crnogorac osim ako smatrate sve durmitorce crnogorcima.

Panco.KV

Citat: WOLVERINE poslato 04 Decembar, 2013, 20:32
Citat: durmitor2000 poslato 04 Decembar, 2013, 20:15
Sve dokle se bude razmi¹lalo i zamisljalo da Srbija je trebala ili treba da bude od Trsta (sad cujem Beca) do Crnog mora Srbija ce biti sve nanja i manja. I doci ce do toga da ce cela stati pod jednu ¹ljivu i tu ce sedeti ljudi koji ne shvataju realnost i odnose u svetu.

Ti si kao crnogorac? Posto vidim u potpisu pise durmitor?
Nije bato on Crnogorac on je momak nacitan i informisan.Jel tebi neko kriv i meni sto nismo upuceni kao Kostunica.
Ako more  ti Crnog...pardon Durmitore 2000 pisi zlato sta te muci pusti nas

UFF

Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 19:15
[ludak]
Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 18:44
[rofl]
Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 18:15
nisu to fore jbt vec zene zele vezu tj da se uvale nekom a mi zelimo da uvalimo nekoj
to je glavna razlika

a ona uglavnom nije toliko glupa da poveruje da ces zbog nje da se razvodis pa nece ni da gubi vreme na tebe jer zna da samo qrac moze da dobije od ozenjenog a qrac u stvari moze da dobije od svakog
zato si ti kao ozenjen diskvalifikovan na samom startu ;)
osim ako ne nadjes neku koja razmislja kao muskarac a takvih ima malo
najbolje sanse su ti sa nekom koja je takodje udata, ta zna zasto je dosla, ne zeli ni pricu, ni bajke, ni izlaske, ni poklone, ni paznju vec samo ono sto i ti
UFFe ti se ne racunas za odgovor jel TI da mozes jebo bi i nas sve tako da nas Sex.manijaci ne zanimaju za odgovore ima bre majku mu jjjj i ono sarm a ne samo udaja i zavlacenje  [rofl] [flashing]



MINUS  [ludak] i pusaci kuracaaaa

sta minus?  [ludak]

nisi ga od mene dobio ali posto ti je toliko stalo do njega evo dacu ti bre minus ebo te minus ce izginemo zbgog minus :)
eto jel sad u redu? da se vratimo na bullshit? :D