Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2013, 15:01
Zaboravlja¹ da smo kao najkurèevitiji narod na svetu morali da reagujemo...:o
A ¹ta misli¹ ¹to se javljam u temi.? [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

I ne narod u sluèaju puèa veæ dobro organizovana kriminalna organizacija ne zaboravi Srbija je kao zemljoradnièka zemlja bila  samim tim vrlo rizièna za vraæanje zajmova pa su nam onda do¹li "prijatelji i braæa"Francuzi i uzeli pod koncesije od Borskog rudnika pa redom,da ne nabrajam ne mogu svega da se setim naravno bilo je jo¹ sa svih strana sveta "Prijatelja" a vala bilo je i domaæih pomagaèa raznih boja.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

Citat: Uncle Bob poslato 04 Decembar, 2013, 15:03
Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2013, 15:01
Zaboravlja¹ da smo kao najkurèevitiji narod na svetu morali da reagujemo...:o
A ¹ta misli¹ ¹to se javljam u temi.? [rofl]

Onaj fazon sa mi¹evima kad se napiju rakije: "mac, mac, mac!"   :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

Citat: Slaninar poslato 04 Decembar, 2013, 15:10
Citat: Uncle Bob poslato 04 Decembar, 2013, 15:03
Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2013, 15:01
Zaboravlja¹ da smo kao najkurèevitiji narod na svetu morali da reagujemo...:o
A ¹ta misli¹ ¹to se javljam u temi.? [rofl]

Onaj fazon sa mi¹evima kad se napiju rakije: "mac, mac, mac!"   :D
Ti si danas pio??? :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jecko

Ja ceo dan citav njegove postove i vristim od smeha..... Em se slazem sa vecinom, em me lepo nasmeja..

Hvala :-*

mareskin

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2013, 15:01
Zaboravlja¹ da smo kao najkurèevitiji narod na svetu morali da reagujemo...:o

Da mi je da saznam ko nam di¾e prosek da ga prebijem na mrtvo ime?!?
Zbog njega devojke imaju nerealna oèekivanja :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 04 Decembar, 2013, 15:59
Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2013, 15:01
Zaboravlja¹ da smo kao najkurèevitiji narod na svetu morali da reagujemo...:o

Da mi je da saznam ko nam di¾e prosek da ga prebijem na mrtvo ime?!?
Zbog njega devojke imaju nerealna oèekivanja :)

[rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

Ljudi znate sta pun mi je djoka zena koje komentarisu ...OZENJEN SI...ali si sladak .
Mislim da je to vrhunsko nadrkavanje i toplo hladno sa zenske strane.
Istina VS Mit sta vi mislite iz iskustva a bili bi pozeljno i zensko misljenje

WOLVERINE

#3668
Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2013, 13:58
@Darko:
Mala ispravka, kod hitlera bi bili graðani 16-og reda, nije nas ba¹ ne¹to voleo... Vi¹e se pla¹io...:D Za ostalo si u pravu...:D

Gresis..... zato sto znas i ucio si proletersko-komunisticku istoriju.... nastalu iz parole bolje rat nego pakt..... Da je Adolf hte da ratuje sa nama ne bi nam ni nudi pakt-savez, nego bi kao Austro-Ugarska odmah objavio rat i bam na Drinu... znao je on da je jaci od nas i da bi nas zgazio kao plitak potok... znao je on da ce nas slovenci i hrvati izdati.... ali je znao i da ce se Srbi boriti gerilski i da ce zadavati ozbiljne probleme... i da mu netreba jos jednom sremski front...  Znao je on sve to i jos mnogo toga..... znao je on da smo mi SRBI isto tako kako smo stvorili slovencima drzavu ...hrvarima drzavu.... stvorili i madjarima i austrijancima..... ali nazalost.... morala i etike u ovoj zemlji je bilo do pocetka WWII nakon toga to odumire....  nestaje....  a pogorovo sa proleterskom ideologijom....  jer sama rec PROLETERIJAT ili PROLETER ti sve govori.... gologuzan i bezmudic proleter go kao pistolj...da vodi drustvo i drzavu.....e to nam je jebalo kevu.....  dovelo nas do kulturnog, psihickog, moralnog nistavila..... ali nemoj ja da te smaram sa ovom mojom shvabskom istorijom.......  uzmi procitaj negde malo o istoriji i donesi sam zakljucke.....  kako su Kralja Petra I Karadjordjevica na nagovor svoga sina Aleksandra I Karadjordjevica... zajebali posle drugog svetskog rata i stvorili vestacku tvorevinu Kraljevinu Srba hrvata i slovenaca.... da bi posle njegov sin osrvario svoje ambicije i postao kralj usrane jugoslavije.... pa su ga nakraju ustase i ubile  9. октобар 1934., Маrselju.... posto je smeker hteo da bude car..... e odatle krece sunovrat morala i etike u ovvom drustvu....

Uzmi Laki procitaj.... i jedno i drugo... donesi zakljucak i videces... kad uoredis cinjenice kako stojimo.........  pa danas se ljudi prodaju za sitne pare.....  mada nas to i bije kroz istoriju....  jebiga... dok bude Srba bice i brankovica.... izdajnika.... onih koji jednostavno neznaju za moral i etiku........

Evo ovde u ovom klipu iz dokumentarca "GDE CVETA LIMUN ZUT" mozes videti gde vojnik govori sa Kraljem i na koji nacin... e tu mozes videti koliki i kakv je onda moral i etika bila u Srbiji...................



Gde cveta limun žut


i u istom tom dokumentarcu ces videti kako Dragan Nikolic recituje i place uz stihove Milutina Bojica PLAVA GROBNICA


Плава Гробница рецитал - Драган Николић


Uncle Bob

Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 17:33
Ljudi znate sta pun mi je djoka zena koje komentarisu ...OZENJEN SI...ali si sladak .
Mislim da je to vrhunsko nadrkavanje i toplo hladno sa zenske strane.
Istina VS Mit sta vi mislite iz iskustva a bili bi pozeljno i zensko misljenje
Panèo verovao il,ne a nemam razlog da la¾em najiskrenije sam prikazao svoje braèno stanje ne go mo¾da bi to neki psihoanalitièar bolje odgovorio da li se to tra¾i ono ¹to fali bar u mom zadnjem iskustvu figura oca ili neka trauma??? ne, ne mislim figura oca u lo¹em kontekstu (incest) veæ sav onaj suficit kroz odrastanje ili skroz dijametralno suprotno kada sam imao 28 god.startovala me devojka od 36 e u èemu je tu fora bila??? tra¾ila je o kome æe da brine  Ma ¾ene,devojke su sebi dovoljna enigma a ne nama.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

#3670
Ova istorija je Vatikanska istorija a jos crnje sto i dan danas uce decu tako,da su Srbi izgubili na Kosovu,da je Milos Obilic na kvarno roknuo murata ,da je Vuk Brankovic izao Srbe...ITD,ITD.Za sva pitanja o ovome ko nezna i koga zanima neka pita rado cu mu objasniti ovaj period Srbske istorije.
E sad se vracamo na 1 svet.rat..najveca Srbska greska to jest Kraljeva je ujedinjenje...A komunizam je posebna tema.Za one koji neznaju za vreme 2 sv.rata jedine borbe gde su vodjene su bile po Bosni,delom hrvatske i CG.Sve ostalo je bilo smesno malte ne neispaljen metak.inicijalna kapisla za stradanje preko 6000 ljudi u Kraljevu je pokusaj oslobadjanje Kraljeva .E pa eto sta napravise posle.Od tad do kraja rata nije malte ne ni metak opaljen vise su cetnici ljudi spasli  nego partizani polako videce se to.Dosta vise Lazne istorije i velicanja .
A sto kaze Wolverin da su hteli..skrcali bi nas ki lusu.
I JOS NESTO NE ZAMERITA ZBOG PISANJA KAO LAZIC PRE NEKI DAN JEL SU MI PRSTI VELIKI I KUCAM PODVA SLOVA .KAD BI NEKI IMALI OVOLKI KKKK KUUD NJIHOVE SRECE  [flashing]


http://srbin.info/2012/11/20/

http://srbin.info/wp-content/uploads/2012/11/zivojin-misic_500x300.jpg

stilgar

Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 17:33
Ljudi znate sta pun mi je djoka zena koje komentarisu ...OZENJEN SI...ali si sladak .
Mislim da je to vrhunsko nadrkavanje i toplo hladno sa zenske strane.
Istina VS Mit sta vi mislite iz iskustva a bili bi pozeljno i zensko misljenje
kazi ti njoj da imas medenjak u gacama takav slatkis jos nije videla :)

Panco.KV

Ma jok kao ono ozenjen si i te fore jel to samo u KV ili i po BG ...to u Svabiji nisam doziveo pa cak ni ,ma nigde.

UFF

nisu to fore jbt vec zene zele vezu tj da se uvale nekom a mi zelimo da uvalimo nekoj
to je glavna razlika

a ona uglavnom nije toliko glupa da poveruje da ces zbog nje da se razvodis pa nece ni da gubi vreme na tebe jer zna da samo qrac moze da dobije od ozenjenog a qrac u stvari moze da dobije od svakog
zato si ti kao ozenjen diskvalifikovan na samom startu ;)
osim ako ne nadjes neku koja razmislja kao muskarac a takvih ima malo
najbolje sanse su ti sa nekom koja je takodje udata, ta zna zasto je dosla, ne zeli ni pricu, ni bajke, ni izlaske, ni poklone, ni paznju vec samo ono sto i ti

eclipse4

Citat: Panco.KV poslato 04 Decembar, 2013, 17:54

E sad se vracamo na 1 svet.rat..najveca Srbska greska to jest Kraljeva je ujedinjenje...

nije greska sto su se ujedinili,greska je sto od samog pocetka nisu jasno utvrdili i ucrtali cije je sta je.

eclipse4

Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 18:15
a ona uglavnom nije toliko glupa da poveruje da ces zbog nje da se razvodis pa nece ni da gubi vreme na tebe jer zna da samo qrac moze da dobije od ozenjenog a qrac u stvari moze da dobije od svakog
.

ja to svakoj kazem u startu,da je to jedino sto moze da dobije,naravno ne koristim izraz "kurac"  [rofl] [rofl] [rofl]
neke se naravno predomislu i odustanu,neke odustanu pa opet pristanu,neke ama bas ne mare od toga ic,inace pancho je skoro pa 99% u pravu to inostranstvu im je jos bolje ako si ozenjen jer je veliki grad kao prvo pa se to nikadi ne sazna,nemaju nekog koji ce da joj sedi vecinu dana nad glavom,brani,prigovara itd......jednostavno kod god joj se priebe ti si tu,a i tebi takodje.

zato uvek treba biti otvoren i reci istinu:

ja se tebi svidjam,a ti meni?

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 18:29
Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 18:15
a ona uglavnom nije toliko glupa da poveruje da ces zbog nje da se razvodis pa nece ni da gubi vreme na tebe jer zna da samo qrac moze da dobije od ozenjenog a qrac u stvari moze da dobije od svakog
.

ja to svakoj kazem u startu,da je to jedino sto moze da dobije,naravno ne koristim izraz "kurac"  [rofl] [rofl] [rofl]
neke se naravno predomislu i odustanu,neke odustanu pa opet pristanu,neke ama bas ne mare od toga ic,inace pancho je skoro pa 99% u pravu to inostranstvu im je jos bolje ako si ozenjen jer je veliki grad kao prvo pa se to nikadi ne sazna,nemaju nekog koji ce da joj sedi vecinu dana nad glavom,brani,prigovara itd......jednostavno kod god joj se priebe ti si tu,a i tebi takodje.

zato uvek treba biti otvoren i reci istinu:

ja se tebi svidjam,a ti meni?

Èekaj bre dru¾e, a gde su tu oseæanja?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

#3677
 [rofl]
Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 18:15
nisu to fore jbt vec zene zele vezu tj da se uvale nekom a mi zelimo da uvalimo nekoj
to je glavna razlika

a ona uglavnom nije toliko glupa da poveruje da ces zbog nje da se razvodis pa nece ni da gubi vreme na tebe jer zna da samo qrac moze da dobije od ozenjenog a qrac u stvari moze da dobije od svakog
zato si ti kao ozenjen diskvalifikovan na samom startu ;)
osim ako ne nadjes neku koja razmislja kao muskarac a takvih ima malo
najbolje sanse su ti sa nekom koja je takodje udata, ta zna zasto je dosla, ne zeli ni pricu, ni bajke, ni izlaske, ni poklone, ni paznju vec samo ono sto i ti
UFFe ti se ne racunas za odgovor jel TI da mozes jebo bi i nas sve tako da nas Sex.manijaci ne zanimaju za odgovore ima bre majku mu jjjj i ono sarm a ne samo udaja i zavlacenje  [rofl] [flashing]



Panco.KV

E nemam ja problema sa tim ja samo udate meracim jel nece se ona a ni ja zbog nje rasturiti.Tako da moze da se ocekuje samo paznja i ljubav

WOLVERINE

Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 18:20

nije greska sto su se ujedinili,greska je sto od samog pocetka nisu jasno utvrdili i ucrtali cije je sta je.

U pravu si... sve je trebalo da bude Kraljevina Srbija... ali to nije odgovaralo pickama saveznicima tadasnje Srpke drzave.. koju su prodali na svim frontovima a ona se ipak sama izborila... povukla se na Krf preko albanije i posle se kroz Grcke vratila nazad.. prosla kroz svoju tritoriju... razbila bugare kao sijalicu... i dosla do Pule... da do Pule je dosla Srpska vojska... tu saveznici zasutavili.... a inace je posla za Bec....