Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: njanja poslato 29 Novembar, 2013, 16:20



Dok se neki busaju u grudi i prave pametni...
Moja porodica danas slavi 20 god firme.
Www.ufar.co.rs
Da smo zivi i zdravi...



Www.ufar.co.rs

brate nije valjda da ti roboti strazare ???

:o :o



Lazic

Citat: Panco.KV poslato 29 Novembar, 2013, 17:00
EEEEEEE najbogatiji sam kad uvece pocnem da se gnjavim sa decom a zena sprema palacinkice a kuca puna ,sebe nisu velike ali su tople i bogate [srce]



Jebem ti kosmos, od tebe tako ru¾nog, tako slatka deca ne mogu da se naverujem, a samo jedno mamino...:o :o :o  [yahoo] [yahoo] [yahoo] :-* :-* :-*








Citat: njanja poslato 29 Novembar, 2013, 16:20



Dok se neki busaju u grudi i prave pametni...
Moja porodica danas slavi 20 god firme.
Www.ufar.co.rs
Da smo zivi i zdravi...

Zabranjeno Pusenje Guzonjin Sin

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*








Panco.KV


Lazic


clutch&brake

Spolja gladac unutra jadac
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panco.KV

Njanjo dali si se to slucajno poigrao da prokomentarises sliku moje porodice.

clutch&brake

Ne ja sam gospodin covek.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

#3628
ja sam shvatio da pricha o svom biznisu ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Joker

E, aj da ja zamolim obojicu da iskulirate... Ali stvarno... Ovo je teranje inata koje ne vodi nicemu...

Imate zajednicke drugare obojica, uzimite mene i Yoyu... Znam da cenite moje i njegovo misljenje i ja tvrdim a i Yoya siguran sam, da ste obojica dobri ljudi koji imaju obraz i znaju da procene ko je ko... Zato stanite na trenutak sa prepucavanjem i zapitajte se da li ima smisla ovo... Nesto sto nas dvoje mozemo da potvrdimo a to je da obojica preterujete bez osnova... Ovde nema pakosti, nema zlonamere niti bilo cega slicnog samo ponosa i inata. A to je detinjasto... Zato vas ja molim, kao vas drugar da spustite loptu i sagledate ovo onako kako zaista jeste... Evo kada bude prilike ja vodim obojcu na jagnjetinu i ZNAM da bi se to resilo za pet minuta...

Konjine..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Panco.KV


YoYa

I ja vas molim ko bracu, svaki put izadjem iz teme kad vidim da ovako pisete.
Gadno mi i da citam.
Znam da i jedan i drugi imate pametnija posla od pljuvanja po forumu.

DebeliZmaj

moram dzokeru dam plus ... uzas... osecam se prljavo...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

rtaku

Jadan je svako ko za svoju vrednost ima da je starosedelac. Gore od toga je samo kada je velicina samim tim jer je odredjene nacionalnosti. To su pasivne vrednosti i bezznacajne su u odnosu na one druge koje se postizu voljom, znanjem, trudom i moralnoscu. Ali posto je to tesko, lakse je biti starosedelac. Vec zamisljam groblje...ovde lezi xx veliki matematicar, xy olimpijski pobednik i nas zz starosedelac. Od svih stvari u zivotu posigao je da bude starosedelac. Svaka cast, zadivljen sam. Nije mala stvar. Zanimljivo da ovi sa aktivnim vrednostima ne mrze jedni druge toliko, koliko ovi sa pasivnim. Visak slobodnog vremena je razoran za dokon i jalov um.

Uvazeni kolega

p.s. kolega ovo nije napisao u kontekstu Bgd nego uopste

Bori¹a

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Novembar, 2013, 12:10
moram dzokeru dam plus ... uzas... osecam se prljavo...

ja stvarno ne kapiram u cemu je fora da pricas lose o dzokeru, lik je sasvim korektan, tako da ne znam cime je zasluzio da ga pljujes tako
od mene ces evo javno dobiti uvek minus kad pocnes da kenjas tako

mkt


balcan girl

koliko vi uopste ovaj put niste shvatili zmaja :D :D :D ali nema veze :D :D zmaj je u sustini jako velika dobrica mada je malo sociopata :D ali posto ni ja nisam bas normalna ja njega gotivim a ovo je jedno od retkih zmajevih priznanja upravo u kome je on rekao da je dzoker dobar lik :D :D :D :D samo sto mi se cini da ovde niko ne ume da cita izmedju redova :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

mogu da ne gotivim lika ali posto je odlichan napisao i za to je od mene dobio plus ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

E a da se svivi bre prcate malo in d peduaaa????Ljubi Bob svoje Manijake jesam napio sam se i???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: Uncle Bob poslato 30 Novembar, 2013, 22:55
E a da se svivi bre prcate malo in d peduaaa????Ljubi Bob svoje Manijake jesam napio sam se i???

Kad pre?!? Bio si trezan kad smo te ostavili kod kuæe :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu