Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 29 Novembar, 2013, 14:44
brate to je jedna velika misterija.....
zato je i dobro sve u radujevcu,jer nezna niko gde je,ako budu saznali,eto ti guzve i ovde i onda mi starosedeoci moramo da poprimimo tudje narave i vise se radujevac nece razlikovati od ostatka sveta.

inace smo pokrenuli peticiju bas iz tog razloga da nas google obrise sa mapa ;)

Onda moram na proleæe doæi da vidim Radujevac i popijemo piæe... pre nego ¹to vas nestane sa Google Maps :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: Panco.KV poslato 29 Novembar, 2013, 14:42
Meni ovo nema cenu












u vidi ga ja na slici ;) ;) ;)

riblja corba & MM team ;)

eclipse4

Citat: mareskin poslato 29 Novembar, 2013, 14:45
Citat: eclipse4 poslato 29 Novembar, 2013, 14:44
brate to je jedna velika misterija.....
zato je i dobro sve u radujevcu,jer nezna niko gde je,ako budu saznali,eto ti guzve i ovde i onda mi starosedeoci moramo da poprimimo tudje narave i vise se radujevac nece razlikovati od ostatka sveta.

inace smo pokrenuli peticiju bas iz tog razloga da nas google obrise sa mapa ;)

Onda moram na proleæe doæi da vidim Radujevac i popijemo piæe... pre nego ¹to vas nestane sa Google Maps :D


mareskin,pogresno sam ja napisao,radujevac jeste na google maps,ali smo zamoleli ove iz google da nase selo ucrta na pogresno mesto,tj preko drugog sela,tako da kad neko gleda na karti i pise da se nalazi u radujevac on zapravo nije u radujevac vec je samarinovcu,pravi put do radujevca samo mestani znaju ;)

Panco.KV

#3583
Citat: eclipse4 poslato 29 Novembar, 2013, 14:48
Citat: mareskin poslato 29 Novembar, 2013, 14:45
[quote fauthor=eclipse4 link=topic=3380.msg492442#msg492442 date=1385729061]
brate to je jedna velika misterija.....
zato je i dobro sve u radujevcu,jer nezna niko gde je,ako budu saznali,eto ti guzve i ovde i onda mi starosedeoci moramo da poprimimo tudje narave i vise se radujevac nece razlikovati od ostatka sveta.

inace smo pokrenuli peticiju bas iz tog razloga da nas google obrise sa mapa ;)

Onda moram na proleæe doæi da vidim Radujevac i popijemo piæe... pre nego ¹to vas nestane sa Google Maps :D


mareskin,pogresno sam ja napisao,radujevac jeste na google maps,ali smo zamoleli ove iz google da nase selo ucrta na pogresno mesto,tj preko drugog sela,tako da kad neko gleda na karti i pise da se nalazi u radujevac on zapravo nije u radujevac vec je samarinovcu,pravi put do radujevca samo mestani znaju ;)
[/quote]Pravi put je preko Bugarske i Custendila

RRa¹ko


eclipse4

panco.....znas koliko je  vremena trebalo da ti dam kordinate za radujevac....nemoj sad brate javno da iznosis poverljive informacije,moracemo da premestimo selo opet u sumu po treci put od nastanka ;)

balcan girl

mmmmm sumaaaa :D :D :D :D nego ladno sad malo jbg :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

WOLVERINE

 Auuuuu  brzo pisete........  dok ja i Njanja popismo kafu od jutros u kaficu sa nekim mojim drugarima.......  vi napisaste pet strana o Beogradu.... i Beogradizaciji..... nemogu da verujem da je Beograd toliko los... i da ga svi pljuju....  ali sam skapirao zasto je los.... PA SVI KOJI SU DOSLI U BEOGRAD SU OSTALI....a nisu dosli samo oni koji nisu imali para za kartu....  zato nemojte da kenjate o Beogradu.....    


eclipse4

Citat: balcan girl poslato 29 Novembar, 2013, 14:57
mmmmm sumaaaa :D :D :D :D nego ladno sad malo jbg :D :D :D

ako je zapalimo? ;)

Panco.KV

Citat: WOLVERINE poslato 29 Novembar, 2013, 15:00
Auuuuu  brzo pisete........  dok ja i Njanja popismo kafu od jutros u kaficu sa nekim mojim drugarima.......  vi napisaste pet strana o Beogradu.... i Beogradizaciji..... nemogu da verujem da je Beograd toliko los... i da ga svi pljuju....  ali sam skapirao zasto je los.... PA SVI KOJI SU DOSLI U BEOGRAD SU OSTALI....a nisu dosli samo oni koji nisu imali para za kartu....  zato nemojte da kenjate o Beogradu.....   


sad nemaju za kartu nazad

balcan girl

greota bre elipse pa sta cemo onda na prolece da radimoooo :D :D :D :D neka neka :D jos tri meseca i proleceeeeee :D

ja ono jest ne mogu da dodjem u bg nemam para za kartu jbg a i ne volem beograd, mnogo bre  to guzva, smog, volim neki narod sto tamo zivi al jeboteeeee dal mora da zivi na vrsku cuku jebem ti brdo :D ja zivim u palmalendu i ja volem jagodinu al ne volem palmalend nego sad sam cula iz poverljivih informacija da nam je grad sada u stecaju kaze bio vucic i rekao da dugujemo 120 miliona evra majkeeeee tiiiiiiii?! nemoguce :P elem na toj sednici gde je bio vucic kad je nas direktor bolnice hteo nesto da izjavi dobio batine od palme :D sto naravno opet nije prvi put :D e sad s obzirom da zivimo u banana republici ovo ne znaci da ce palma da skvikne sa vlasti al znaci da sledeci koji dodje ima da rodi mecku a i mi zajedno sa njim da vratimo te pare al otom potom mecka je jos uvek ziva i jos se slika za tv :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 29 Novembar, 2013, 14:57
panco.....znas koliko je  vremena trebalo da ti dam kordinate za radujevac....nemoj sad brate javno da iznosis poverljive informacije,moracemo da premestimo selo opet u sumu po treci put od nastanka ;)

Doæi æu ja Panèom iznenada, pre nego ¹to pobegnete u ¹umu :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

K'o da su praznik svinjokolja ukinuli iz straha!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

Pas mater i epsu i edbe i vodovodu pola sata sam kucao i ne sta struje a skroz sam zaboravio da nakaèim ups kad sam preme¹tao komp:(ukratko ja sam se dobrovoljno banovao iz Bgda a ovo nema cenu za to se ¾ivi.

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 29 Novembar, 2013, 15:08
greota bre elipse pa sta cemo onda na prolece da radimoooo :D :D :D :D neka neka :D jos tri meseca i proleceeeeee :D

ja ono jest ne mogu da dodjem u bg nemam para za kartu jbg a i ne volem beograd, mnogo bre  to guzva, smog, volim neki narod sto tamo zivi al jeboteeeee dal mora da zivi na vrsku cuku jebem ti brdo :D ja zivim u palmalendu i ja volem jagodinu al ne volem palmalend nego sad sam cula iz poverljivih informacija da nam je grad sada u stecaju kaze bio vucic i rekao da dugujemo 120 miliona evra majkeeeee tiiiiiiii?! nemoguce :P elem na toj sednici gde je bio vucic kad je nas direktor bolnice hteo nesto da izjavi dobio batine od palme :D sto naravno opet nije prvi put :D e sad s obzirom da zivimo u banana republici ovo ne znaci da ce palma da skvikne sa vlasti al znaci da sledeci koji dodje ima da rodi mecku a i mi zajedno sa njim da vratimo te pare al otom potom mecka je jos uvek ziva i jos se slika za tv :D :P


tebi treba ovo ;) ;) ;)

procitaj moj post :

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3380.3560.html



a ako ces sada ponovo u austriju,ja idem bez prikolice pa mogu da ti pokazem sve zatvorene nocne bazene.....i prodavnice moto opreme ;)

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] eclipse idem na prolece naravnooo :D mislim ovde ce da bude prolece u salzburgu u martu je jos uvek zima al mozda ja povedem prikolicu na prolece nikad se ne znaaaaa  :-* al hvala sto mislis na mene  :-* [srce]
a da zaboravih :D pa srecan vam dan republike :D :D :D :D a sad svi da izvadite crvene marame i pionirske kapice i mrs na priredbu :D :D :D :D

a da i eclipse i ja sutra idem na seloooo :D :D :D u kracu prijateljsku posetu od jedno dva mesecaaaa :D :D :D ima da udjem u jebeni sporet na drva naravnooo :D :D i onda suvo meso, i tursija, i sarma u onom zemljanom loncu, i peceni prasici, i peceni pilici, i mmmmmmm  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] odprilike vracam se kuci kad mi renoviraju stan nadam se ugojena od domace hraneeeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: eclipse4 poslato 29 Novembar, 2013, 15:19
Citat: balcan girl poslato 29 Novembar, 2013, 15:08
greota bre elipse pa sta cemo onda na prolece da radimoooo :D :D :D :D neka neka :D jos tri meseca i proleceeeeee :D

ja ono jest ne mogu da dodjem u bg nemam para za kartu jbg a i ne volem beograd, mnogo bre  to guzva, smog, volim neki narod sto tamo zivi al jeboteeeee dal mora da zivi na vrsku cuku jebem ti brdo :D ja zivim u palmalendu i ja volem jagodinu al ne volem palmalend nego sad sam cula iz poverljivih informacija da nam je grad sada u stecaju kaze bio vucic i rekao da dugujemo 120 miliona evra majkeeeee tiiiiiiii?! nemoguce :P elem na toj sednici gde je bio vucic kad je nas direktor bolnice hteo nesto da izjavi dobio batine od palme :D sto naravno opet nije prvi put :D e sad s obzirom da zivimo u banana republici ovo ne znaci da ce palma da skvikne sa vlasti al znaci da sledeci koji dodje ima da rodi mecku a i mi zajedno sa njim da vratimo te pare al otom potom mecka je jos uvek ziva i jos se slika za tv :D :P


tebi treba ovo ;) ;) ;)

procitaj moj post :

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3380.3560.html



a ako ces sada ponovo u austriju,ja idem bez prikolice pa mogu da ti pokazem sve zatvorene nocne bazene.....i prodavnice moto opreme ;)
Napisa najveæi ¹vaca sa foruma uh poèinjem ja i jo¹ neki da se oseæamo ugro¾eno. :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 29 Novembar, 2013, 15:22
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] eclipse idem na prolece naravnooo :D mislim ovde ce da bude prolece u salzburgu u martu je jos uvek zima al mozda ja povedem prikolicu na prolece nikad se ne znaaaaa  :-* al hvala sto mislis na mene  :-* [srce]
a da zaboravih :D pa srecan vam dan republike :D :D :D :D a sad svi da izvadite crvene marame i pionirske kapice i mrs na priredbu :D :D :D :D
Samo ako ti nastupi¹. :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

hocu ja ujko al ne mogu sad da trazim maramu i kapicu sve sam stvari vec spakovalaaaa :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Citat: Panco.KV poslato 29 Novembar, 2013, 15:07
Citat: WOLVERINE poslato 29 Novembar, 2013, 15:00
Auuuuu  brzo pisete........  dok ja i Njanja popismo kafu od jutros u kaficu sa nekim mojim drugarima.......  vi napisaste pet strana o Beogradu.... i Beogradizaciji..... nemogu da verujem da je Beograd toliko los... i da ga svi pljuju....  ali sam skapirao zasto je los.... PA SVI KOJI SU DOSLI U BEOGRAD SU OSTALI....a nisu dosli samo oni koji nisu imali para za kartu....  zato nemojte da kenjate o Beogradu.....    


sad nemaju za kartu nazad

Napravicemo humanitarni fond da im skupimo pare za karte....

Ja ne verujem da i dalje nasedate na imbecilne predizborne price kako vam je Beograd sve oteo.....
Smrt SVIMA!!!!