Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Uraaaaaaaaa za Beograd

Panco.KV


Panco.KV

drugovi ja se izvinjavam moram da idem da radim,posto mi Mama i Tata nisu budze i ne daju mi kintu nego moram sam da zaradim.Cujemo se kasnije  [flashing]

krsta63

 [neampojma] Ko sada da se buni, ako se buni onda je jedan od miliona :violina:

Major

Citat: Kengur poslato 29 Novembar, 2013, 10:21
Jel je to bio plavi golub visokoletac zvani pasat? :)

Izgleda taj [rofl]


clutch&brake

evo ja se ne bunim...
bas pre neki dan sedim sa mojim taticom i pricam kako ni pored leona i saba i minija i 2motora nisam zadovoljan i kako ovi sa dzipovima sto su prodali njive imaju veci auto od mene i tatica moj se iznervira i ode i kupi mi novi

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b9/Peugeot_Boxer_rear_20071108.jpg

da imam za po gradu da ja njima nabijam komplekse...
mada mi nije nesto,vise je da kada odem iz BOGRADA na periferiju da malo odmorim mozak od ove gradske zurbe i smislim kako cu da trosim lovu.

obecao mi taja da ce mi sl god kupiti i

http://users2.ml.mindenkilapja.hu/users/kamionfanatics/uploads/scania_r470.jpg

da imam kada budem sa drugarima isao da gledam trke pa da se ne guramo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

UU Scania matori to je pravo ;D

clutch&brake

hoce i tebi tata da kupi pa da idemo da se vozimo??
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Ne razumem kakve veze ima to mama i tata ,pa hvala bogu ljudi obezbedili svoju decu

monsterbnt

Da stvarno vi beogradjani ste najgori.... tate i mame vam kupuju dzipove, nista ne morate da radite jer vam sve pada sa neba, hodate po zlatnim plocnicima koje ste oteli od ostatka sveta..... Sramota..... sve vas treba streljati, pogotovo ako volite svoj grad....
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 29 Novembar, 2013, 13:39
evo ja se ne bunim...
bas pre neki dan sedim sa mojim taticom i pricam kako ni pored leona i saba i minija i 2motora nisam zadovoljan i kako ovi sa dzipovima sto su prodali njive imaju veci auto od mene i tatica moj se iznervira i ode i kupi mi novi
....
da imam za po gradu da ja njima nabijam komplekse...
mada mi nije nesto,vise je da kada odem iz BOGRADA na periferiju da malo odmorim mozak od ove gradske zurbe i smislim kako cu da trosim lovu.

obecao mi taja da ce mi sl god kupiti i
...
da imam kada budem sa drugarima isao da gledam trke pa da se ne guramo

Da smo znali da ima¹ minibus mogao si da zareða¹ i pokupi¹ MManijake po gradu da ne ide svako svojim autom :)
A ovo za kamionèe je super. Gleda¹ trke sa galerije ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Citat: monsterbnt poslato 29 Novembar, 2013, 14:09
Da stvarno vi beogradjani ste najgori.... tate i mame vam kupuju dzipove, nista ne morate da radite jer vam sve pada sa neba, hodate po zlatnim plocnicima koje ste oteli od ostatka sveta..... Sramota..... sve vas treba streljati, pogotovo ako volite svoj grad....

jbg brate sta cu... evo sada sam u boxteru po ceo dan od 6 ujutru do 7 uvece i do jaja mi je..
ne radim nego se svrckam po gradu...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 29 Novembar, 2013, 14:09
Da stvarno vi beogradjani ste najgori.... tate i mame vam kupuju dzipove, nista ne morate da radite jer vam sve pada sa neba, hodate po zlatnim plocnicima koje ste oteli od ostatka sveta..... Sramota..... sve vas treba streljati, pogotovo ako volite svoj grad....

©to sad ti vreða¹ Beograðane kad si ti talentovan i nosi¹ zanat u oku? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Citat: con3 poslato 29 Novembar, 2013, 13:53
Ne razumem kakve veze ima to mama i tata ,pa hvala bogu ljudi obezbedili svoju decu

kako kakve???
pa u SRBIJI se jedino uspeh ne prasta
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

 RADUJEVAC ;) Први пут се помиње у турским пописима (1530. године) као насеље са 22 куће. Године 1586. је имало 16 кућа, 1736 - 80 кућа, 1846 - 252 куће, а 1866. године 335 кућа, Године 1921. године имало је 503 кућа и 2.879 становника, 1948 - 618 кућа и 2.708 становника, а 2002. године 833 кућа и 1.625 становника

danas nazalost preko 1000 kuca i mozda mane od 1000 stanovnika.
ima asfaltirane puteve,nema saobracajnih znakova,nema policije,nema saobracajaca,nema kriminala,tj pljackaju se prazne kuce s vremena na vreme ali nema ubistava,silovanja,pozara,kriminalnih obracuna,nema udesa,pregazenih pesaka,svi se znaju,pozdravljas se sa svakim na ulici,zahvaljujuci tome sto su skoro svi u inostranstvu ima se para,dobrih automobila,motora,nema narkomana koji bi te uboli u ledja za 100 dinara,nema podmicivanja ni mita jer nema ni firmi ni kog bi podmitio.

ima se basta,sveze povrce i voce,nisu mi ih uvezli iz neznam gde i nije stiglo do mene neznam kako.
ima se svinje,krave,ovce,zivina,meso sveze,sam si uzgajao,sam nahranio,bez kocentrata,bez bolesti,bez injekcija i raznoraznih dodataka kako bi ubrzali rast i stigli sto pre za klanje......
ima se voda,podzemna,sveza,bez hlora i ostalih supstanci koje se sipaju unutra,nosim na analizu svake godine dobijem sertifikat za nju,cak i govno u wc solji ispiram zdravom vodom.....

ah da,imam i kiseo kupus i kace i rasol i zamisli,ne smrdi mi nigde po kuci nit komsiji posto su nam dvorista poprilicno velika,ne zivimo jedan iznad drugog i ne plutaju mi nicija govna iznad glave kad povuce vodu....tako da samim tim ne smrdi ni debelom zmaju (moj kupus).

kad mi dodju prijatelji skoknem u bastu uberem svez paradajz,luka,papriku i pravim salatu,ne moram do pijace,nit vadim iz frizidera paradajz od pre 3 dana.
znam vlaski,nisam bas neki strcnjak da vozim bicikl,znam da zvizdim sa sela sam i uopste se ne stidim toga,ima li mozda nesto zasto bih se kajao sto sam sa sela?
jel ima mozda nesto sto neko ima vise od mene?
e i ako ima neka mu je jos 5x vise od toga ja mu toliko zelim,ne zavidim nikom i svakom zelim srecu u zivotu.

a kad mi se u selu dosadi i kad bas zelim da se nagleda GRADA i METROPOLE,ja spakujem porodicu u auto i pravac austrija,nemacka,svajcarska,pa sedim tamo za vikend,nedelju ili mesec koliko mi se digne isprosetamo se i vratim se kuci.....
treba jos da navedem ???
meni je najmanje drago da dodjem ovde na forum da se nacitam ovakvih sranja,ali brate vi kad se uvatite u nesto lupate ko maksim po diviziji,ima stotine i stotine tema na koje mozemo da pricamo i forumisemo,a ne ko sta i odakle......

toliko od mene,stvarno,promenite vise tu ebenu politiku i izrukujte se svi.

[cheers]

mareskin


Tatu i mamu nemam. Kad mi se ide u BG odem u BG, kad mi se ide na livadu idem na livadu. Sam se izdr¾avam, sam zaraðujem, a voleo bi da imam nekoga da mo¾e da mi pomogne.

Posao me je vodio svuda i upoznao sam razne ljude. Bez obzira gde sam bio bilo je i dobrih i lo¹ih ljudi. Niste deca. Ako mo¾ete zajedno mo¾ete, ako ne onda iskulirajte. Ovo je jedno od pisanija koje nema pravo re¹enje.

P.S.
@eclipse4
Nisi mi jasan, ali stvarno?!? Zakljuèili smo da Radujevac ne postoji, a ti i dalje tera¹ po starom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV


eclipse4

brate to je jedna velika misterija.....
zato je i dobro sve u radujevcu,jer nezna niko gde je,ako budu saznali,eto ti guzve i ovde i onda mi starosedeoci moramo da poprimimo tudje narave i vise se radujevac nece razlikovati od ostatka sveta.

inace smo pokrenuli peticiju bas iz tog razloga da nas google obrise sa mapa ;)

mareskin

@Panco.KV
Za porodicu [clapp] [thumb_up]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu