Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake




Svaka ti je na mestu!!! Odoh do kneza na kafu... posto je sunce u BEOGRADU
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

ta artmetika oko rodjenja roditelja a kako tu ukombinovati kad su mi dede bila vojna lica ...
pa su malo vamo malo tamo sluzbovali ... ne znam dal tu da gledam gde su rodjeni il
gde su odrastali matorci ... :))) ...

nije problem odnos selo - grad .. nego ono seljanin - seljak ... zvuchi slichno ali je golema
razlika :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panco.KV

#3442
Sto si se ti prepoznao...jel sto si rekao date boli kurac za tamo neke iz Kraljeva uz toi ...neka dodje u Beograd.Dolazim obih dana poslom pa te zovem d ne bude da sam picka.Ako je to sa tvoje stane pretnja...nadam se da nije nisam zasluzio

DebeliZmaj

jel to sa uffom hocesh se vidjash ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panco.KV

Zmaju odnos je Seljak...Gerga ili Dzukac.

DebeliZmaj

seljaci su vredni radni ljudi ... prave klopu u raznim oblicima :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panco.KV

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Novembar, 2013, 14:56
seljaci su vredni radni ljudi ... prave klopu u raznim oblicima :)

Tako je samo ta klopa ne mora da se spominje ,,,moze samo prsuta,kajmak sa vrucom projom na primer

Major

Prsuta, kajmak i proja mmmmm  [balavi]

DebeliZmaj

Citat: Panco.KV poslato 28 Novembar, 2013, 14:57
Tako je samo ta klopa ne mora da se spominje ,,,moze samo prsuta,kajmak sa vrucom projom na primer
skroz se slazem i kao takvi zavredjuje nashe postovanje, bar nas koji volim da klopamo,
problem je sa seljanima ... e tu ide ona pricha oko praziluka iz zadnje loze itd :)...
donoshenja svojih obichaja u veliki prljavi grad ... itd ... znate na sta mislim, ono parkira se n sred ulice ko oslobodioc grada,
bacanje kesa sa smecem kroz prozor, pikavci, flashe itd... kisheljenje kupusa, ajde to mogu razmem u nekim kolichinama za
merak ali ono kad cela zgrada vonja jer je komsija iz rodnog kraja doneo tonu kupusa koje je ukiselio i onda na prolece
pola baca a kace pere ispred zdrade ... problematika bacnja otpadaka hrane u wc sholju je pricha za sebe itd... e to su seljani :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lawyer

Reæiæu samo komplet lepinja je majka. [rofl]

Sad æe osuti paljbu i po Zlatiboru. :P

DebeliZmaj

ovo sad ko kondicione pripreme za jagu ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Novembar, 2013, 15:06
ovo sad ko kondicione pripreme za jagu ... :)

Ako ti nisi u kondiciji ja ne znam ko jeste
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

nisam :( ...
zimi uvek igubim kilazu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lawyer

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Novembar, 2013, 15:13
nisam :( ...
zimi uvek igubim kilazu ...

Obièno se svi nagoje zimi. Kod tebe izgleda sve zlo i naopako...

DebeliZmaj

Citat: lawyer poslato 28 Novembar, 2013, 15:14
Obièno se svi nagoje zimi. Kod tebe izgleda sve zlo i naopako...

jbg...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

ima jedan gsxr 1000 tu u tvom kraju sto lici na njanjin ali nije njanjin jer pise da nikad nije padano sa njim :)

WOLVERINE


Ja sad ovde nista ne razumem.......  ala ste ga zamrsili za sve pare.....   koliko sam skapirao .....  debeli se prosrao kao stoka.... [govance] [govance] [govance]  a nesto je i krila pustio.. sto i nije bas tako dobro.. jer bolje je sam da poceses sekutice ako te svrbe.. obicno boli kad to drugi rade... [bejzbolka] [bejzbolka] :P :P

Njanja sad digao nos i na Kraljevacki GANG... a do juce samo sevale kafe i poljubci po OMVu.....  te ove smeju da dodju ... te ovi nesmeju da dodju... te ovaj rekao si mu ovo te onaj rekao si ovo... te ovaj ja neznam zasto ja ... onaj ima filizofjiu " ko o cemu kurva o postenju"    [facepalm] [facepalm] koji vam je bre tuki.....  pa morate da skapirate da ROKO ima najveci...

A vi ako se proseravate i talasate... skupite se lepo u ssubotu pa ispred Ljiljinog i Misinog dvorista ukrstite rogove... pa kom opanci a kom uvojci.. [pop] [pop] [pop].  i posle se izljubite i na klopu...

Tako cete znati ko je vodja copora.....  izuzmete zmaja.... on je dijabeticar... [ludak] [ludak].. izuzmete ove sto se pravdaju... oni obicno zovu muriju u takvim situacijama a inace su jako zajebani i opasni....   [gej]

Moj predlog.... tako resite situaciju za sva vremena.....  jer ovako je na svim forumima... i svi odu brzo u kurac kada krene deoba po klanovim i gupama.. [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]

Pozdrav i vidimo se u subotu.........


Ja se druzim samo sa Lazicem od sada..... [joint] [joint] [joint] [cheers] [cheers] [cheers]..  ko vas hebe.......



Panco.KV

Ja sam uvek za neko resenje kako god da je ne pravim problem
Od sad se druzim samo sa Aidom a ostali pozdrav  [flashing] ;D

Panco.KV

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Novembar, 2013, 14:48
jel to sa uffom hocesh se vidjash ?

Sto da ne UFF je prema meni OK imali smo nesuglasicu oko bana ali sam to vece resio to sa njim cas posla.Negov forum, brate ispostuj mene i forum ako mozes .,a ako ne menjaj.Sto je VRHUNSKI korektno i ja to postujem.A i zmaju nije on bas takva cava kako si se ti nadao,zapravo zasto se radujes da dodje do nekog gliba i sranja.Jebo to uzmi cvarke vruce dijetalne i klopaj ako volis.mada ko jos pametan voli vruce cvarke. ;)

mareskin

Citat: WOLVERINE poslato 28 Novembar, 2013, 16:55

Ja sad ovde nista ne razumem.......  ala ste ga zamrsili za sve pare.....   koliko sam skapirao .....  debeli se prosrao kao stoka.... [govance] [govance] [govance]  a nesto je i krila pustio.. sto i nije bas tako dobro.. jer bolje je sam da poceses sekutice ako te svrbe.. obicno boli kad to drugi rade... [bejzbolka] [bejzbolka] :P :P

Njanja sad digao nos i na Kraljevacki GANG... a do juce samo sevale kafe i poljubci po OMVu.....  te ove smeju da dodju ... te ovi nesmeju da dodju... te ovaj rekao si mu ovo te onaj rekao si ovo... te ovaj ja neznam zasto ja ... onaj ima filizofjiu " ko o cemu kurva o postenju"    [facepalm] [facepalm] koji vam je bre tuki.....  pa morate da skapirate da ROKO ima najveci...

A vi ako se proseravate i talasate... skupite se lepo u ssubotu pa ispred Ljiljinog i Misinog dvorista ukrstite rogove... pa kom opanci a kom uvojci.. [pop] [pop] [pop].  i posle se izljubite i na klopu...

Tako cete znati ko je vodja copora.....  izuzmete zmaja.... on je dijabeticar... [ludak] [ludak].. izuzmete ove sto se pravdaju... oni obicno zovu muriju u takvim situacijama a inace su jako zajebani i opasni....   [gej]

Moj predlog.... tako resite situaciju za sva vremena.....  jer ovako je na svim forumima... i svi odu brzo u kurac kada krene deoba po klanovim i gupama.. [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]

Pozdrav i vidimo se u subotu.........


Ja se druzim samo sa Lazicem od sada..... [joint] [joint] [joint] [cheers] [cheers] [cheers]..  ko vas hebe.......




Ja sam iz svega ¹to si napisao shvatio da treba svi da se skupimo kod Ljilje i Mi¹e i da odemo i roknemo ROKOA jer je on glavni problem i nabija nam komplekse... ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu