Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 24 Novembar, 2013, 18:16
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 18:14
Mora da napijemo Mareta pa da ga zeznemo da progovori ...mnoge veze i brakovi ce da se sjebu a da ne kazem o decici iz okolnih sela oko Kosjere koja se radjaju sa vec formiranim Mare bradicama  [rofl] [rofl] [rofl]

... bradicama i naoèarima za bebe :)
Ahahahaha jo¹ ako se razumeju u kompove pa jebte to cela firma. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Ej bre ne pamtim da je neka tema bila ovoliko poseæenja :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF


Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 17:01
ahahaha ... i posle meni kazu da sam trovach ... ccc... a ovi kao fini ... barstvo i jedinstvo .. trolololo

Zmaju smem da te pitam ne¹to?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Na svu sreæu da sam imao pametnija posla, pustio sam deci "the abyss", pa sam propustio ovu ¹panskoturskomeksièkoindijsku seriju...:o :o :o [facepalm]

A nije ni prvi sneg pao...

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 24 Novembar, 2013, 19:18
Na svu sreæu da sam imao pametnija posla, pustio sam deci "the abyss", pa sam propustio ovu ¹panskoturskomeksièkoindijsku seriju...:o :o :o [facepalm]

A nije ni prvi sneg pao...
Ohhhhhh kako ti zavidim  :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Darko

@April - pa cekaj nisam posteno ni Otisao a ti vec panco ovi ono...ccc

Joker

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 16:28
uff: cek cek stani malo ... prvo ja sam okachio link sa wikipedia-e ... nekima se ta istina sa linka nije svidela... ok ... jel to neka uvreda bila ?:) jel sad neka uvreda ?
mislim da ne zasluzuje prostor kojoj joj se dodeljuje raspravom, greshim? ok .. onda se raspravljajte i dalje sa i oko nje ... :) jel u imenu MANIJACI stoji radi ukrasa
ili smo postali socijalni radnici pa da brinemo o nechijim osecanjima ?:) ... opet se vracamo na isto stalno, sve kao sa spolja da izgleda sloga, veselje itd...
a u realnosti se neki se ljudi ne podnose... chemu onda lazna tolerancija ? svako dolazi na skup ili ne dolazi iz nekog svog motiva, neko zeli vidi ljude koji su mu
simpatichni, upozna neke koje nije upoznao, neko ima visak slobodnog vremena, nekog zena pusti na par sati iz kuce pa se do 22h pokupi i ode ... :)
ti i ko god zeli nek je postuj koliko god smatra da treba, druzite se itd ... ali ne trazi od mene ne napishem ono sto mislim ... realno ... nisam u pravu ?

april: imash pp, pitaj me na pp na pp cesh dobijesh odgovor ...


Citat: Joker poslato 29 Oktobar, 2013, 17:42
Kada napravis vise od 2000 km za sezonu na dva tocka (minimum), kada predjes 140km/h van autoputa na istom i obidjes bar mesta u Srbiji, ne mora sire onda mozes sebe da zoves bajkerom ili kako god... Onda mozes da razis nesto na moto forumu... Do tada samo gubis vreme ovde...

A jos manje motomanijakom...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Uncle Bob

Citat: Joker poslato 24 Novembar, 2013, 19:33
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 16:28
uff: cek cek stani malo ... prvo ja sam okachio link sa wikipedia-e ... nekima se ta istina sa linka nije svidela... ok ... jel to neka uvreda bila ?:) jel sad neka uvreda ?
mislim da ne zasluzuje prostor kojoj joj se dodeljuje raspravom, greshim? ok .. onda se raspravljajte i dalje sa i oko nje ... :) jel u imenu MANIJACI stoji radi ukrasa
ili smo postali socijalni radnici pa da brinemo o nechijim osecanjima ?:) ... opet se vracamo na isto stalno, sve kao sa spolja da izgleda sloga, veselje itd...
a u realnosti se neki se ljudi ne podnose... chemu onda lazna tolerancija ? svako dolazi na skup ili ne dolazi iz nekog svog motiva, neko zeli vidi ljude koji su mu
simpatichni, upozna neke koje nije upoznao, neko ima visak slobodnog vremena, nekog zena pusti na par sati iz kuce pa se do 22h pokupi i ode ... :)
ti i ko god zeli nek je postuj koliko god smatra da treba, druzite se itd ... ali ne trazi od mene ne napishem ono sto mislim ... realno ... nisam u pravu ?

april: imash pp, pitaj me na pp na pp cesh dobijesh odgovor ...


Citat: Joker poslato 29 Oktobar, 2013, 17:42
Kada napravis vise od 2000 km za sezonu na dva tocka (minimum), kada predjes 140km/h van autoputa na istom i obidjes bar mesta u Srbiji, ne mora sire onda mozes sebe da zoves bajkerom ili kako god... Onda mozes da razis nesto na moto forumu... Do tada samo gubis vreme ovde...

A jos manje motomanijakom...
Brate jel smem da postavim jedno pitanje???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

April

Citat: Darko poslato 24 Novembar, 2013, 19:22
@April - pa cekaj nisam posteno ni Otisao a ti vec panco ovi ono...ccc

O ovome cemo u 4 oka poslije tvoje svirke veceras  :-*
Do you want to be right or do you want to be free?

Lazic


Uncle Bob

Citat: Joker poslato 24 Novembar, 2013, 19:36
Naravno ujko..
©to si bre veæi kalif od kalifa ? pusti bre sve je ovo zajebancija. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

Citat: Joker poslato 24 Novembar, 2013, 19:33
Citat: Joker poslato 29 Oktobar, 2013, 17:42
Kada napravis vise od 2000 km za sezonu na dva tocka (minimum), kada predjes 140km/h van autoputa na istom i obidjes bar mesta u Srbiji, ne mora sire onda mozes sebe da zoves bajkerom ili kako god... Onda mozes da razis nesto na moto forumu... Do tada samo gubis vreme ovde...

A jos manje motomanijakom...


What is a real biker?


Jedini pravi bajker kog znam je moj ker: OBO®AVA vo¾nju, vetar, nosi iskljuèivo ko¾no odelo!  Sve ostalo su pozeri! PIH!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 19:36
Citat: Darko poslato 24 Novembar, 2013, 19:22
@April - pa cekaj nisam posteno ni Otisao a ti vec panco ovi ono...ccc

O ovome cemo u 4 oka poslije tvoje svirke veceras  :-*
Mojne da mu da¹ da se prejede zaspaæe tako bar imam info a i ti nemoj vi¹e od tri rakije zna¹ da ti vera brani. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Darko

Ujka i njegov "info" Hahaha
@ april - jes trojka carobna brojka , al mislio sam na drugaricu a ne pancu haa

Joker

Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 19:43
Citat: Joker poslato 24 Novembar, 2013, 19:36
Naravno ujko..
©to si bre veæi kalif od kalifa ? pusti bre sve je ovo zajebancija. ;)

Ujko, gde si ti mene video u zadnje tri godine da ja nekoga prvi provociram i napadam? Ili bilo ko... Moram malo i ja da ponekad kazem sta imam... Hvala Bogu kulturu imam...

Postoji granica do koje si covek, i cim predjes tu granicu ti si budala... To je normalno.. Ja samo postavljam tu granicu da razgranicimo ko je ko..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

@Slaninar, pa sve sam ja to nabrojao iznad samo u drugoj formi...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

Citat: Joker poslato 24 Novembar, 2013, 19:50
@Slaninar, pa sve sam ja to nabrojao iznad samo u drugoj formi...

Ma zajebavam se. Al' i te prozivke - sve je to sranje. Znam èoveka koji nije jedno vreme imao motor, a po meni je veæi "bajker" (mada to svakome znaèi ne¹to drugo) od mene koji sam te sezone putovao i putovao. Znam èoveka koji u¾iva u vo¾nji i pravi je bajker, a pravi 500 kilometara godi¹nje. I nema komplekse zbog toga - niti misli da je veæi, ili manji bajker.

Gledam ovu temu - k'o neke tetke na pijaci.  :)    Jo¹ da saznamo da je neko neèija keva i kraj.  :D 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 18:25
Ej bre ne pamtim da je neka tema bila ovoliko poseæenja :o

srpski google ujko.....srpski google.....






mora da znamo sve sta se radi po selo ;) ;) ;)


prvi je uff...on se uvek istice
drugi je pit...razmislja kog ce rcnuti
treci je cbrr....stap sprema opet ce bije nekog
cetvrti je ujka bob...... stalno se misli sta ce da pita
peti je joker......uvek motri na stvari da se ne odmaknu kontroli


;) ;) ;)