Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

april: pa ne onda bi to bilo vredjanje na nacionalnoj ili religoznoj osnovi a to nije bash politichki korektno ovako javno ...
pitaj na PP, pa ce ti biti odgovoreno ... :)

uff: pravilo ne smesh slike objaljivati korisnika ... :))) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

ma ovo su drugari a i to je uz njihovu saglasnost :)

DebeliZmaj

dodir ledja uz ledja ? ... tajna forumska ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:23
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:19
April izaberi sad odma javno pusti ove divljake na motorima sa masnim jaknama i prslucima

Napisala sam da sam tebe odabrala, samo ne znam sta da radimo s tvojom zenom.  ;)  :-*
Nista bez brige ona ce da snima  ;)

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 17:18
Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 17:11
U bem ti net vidi ovo kako izbacuje:(((((


ujko nije problem do neta vec do tebe
koristi prvo dugme pregledaj pa tek onda dugm posalji, ne stoji ono tu za ukras znas?
a ako nije dobro nema potrebe da citiras, samo stavi @ ispred imena kome se obracas jbt jel to tolko tesko?

http://s21.postimg.org/lom31a74n/Capture.jpg
Ne sporim verovatno sam na brzinu pa sam ne¹to sjebo:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

dal je uvreda ako sugerishesh kondome ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:03
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 17:01
ahahaha ... i posle meni kazu da sam trovach ... ccc... a ovi kao fini ... barstvo i jedinstvo .. trolololo


Jos mi nisi odgovorio na pitanje zasto me provociras.
Iz ovoga mi se cini, ispravi me ako se varam, da je na nacionalnoj osnovi.
Sta god da je, reci javno, da zavrsimo i taj dio.
O jebote ajd sja¹i bre i ti ¹ta si se uhvatila da je na nacionalnoj il,verskoj osnovi ¹ta si bre u paranoji???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:08
Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:01
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:57
UFFe jel sad treba da kacimo i PP sta dokazujes stvarno kenjas rekao sam da je drkanje jbt a i pretis Zmaju ...STO... pa imao si korist telesnu od nekog cim nekoga branis  [flashing]

I ti imas neki problem sa mnom?
Ili mi se samo cini?


Ja s tobom mogu samo imati lepe trenutke uz ploce,i muziku 80tih sa upaljenom lampom u cosku ,dok napolju pada prvi snijeg.

ja bi da rezervisem prozor da vas gledam ako vec nije zauzeto?

a mogu i da glumim kameru u satu ;) ;) ;)

Bori¹a

ja mogu da  :drka:  pored ;D ;D

UFF

Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:09
Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 17:07
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:57
UFFe jel sad treba da kacimo i PP sta dokazujes stvarno kenjas rekao sam da je drkanje jbt a i pretis Zmaju ...STO... pa imao si korist telesnu od nekog cim nekoga branis  [flashing]

:wtf:

kakav pp to je tvoj post
sto si ga pisao ako ga posle menjas?
kazes zezanje?
pa evo i ja se zezam onda :)

i ko preti zmaju?
ja ga samo upozoravam da ne pretera pa da ne bude posle kao sa pit-om da me zove da mu objasnjavam sto je banovan
a tako sam isto i pita upozorio ali nije vredelo jbg
i korist telesnu kad nekog branim?  :wtf: koga branim? i  jel to znaci da si ti od pita imao korist telesnu kad ga branis?  [rofl]
za tebe znam za korist telesnu jel si bio pijan ko klen kod neskeza ,a za Pita neznam. :-* :-* :-* [srce] [flashing]

na ovo mislis?

http://i1153.photobucket.com/albums/p506/Vlajkoi/resized_P7280061.jpg


pa jbg vidi kako sam izgledao (mada to nije bilo kod nesketa)

http://i1153.photobucket.com/albums/p506/Vlajkoi/resized_P7280078.jpg


a dobro je sto je lazic bio nezan i nije koristio prirucna sredstva

http://i1153.photobucket.com/albums/p506/Vlajkoi/resized_P7280019.jpg

April

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 17:25
april: pa ne onda bi to bilo vredjanje na nacionalnoj ili religoznoj osnovi a to nije bash politichki korektno ovako javno ...
pitaj na PP, pa ce ti biti odgovoreno ... :)


OK, sada mi je jasno da je vrijedjanje na nacionalnoj/vjerskoj osnovi. Hvala za info.


Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:27
Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:23
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:19
April izaberi sad odma javno pusti ove divljake na motorima sa masnim jaknama i prslucima

Napisala sam da sam tebe odabrala, samo ne znam sta da radimo s tvojom zenom.  ;)  :-*
Nista bez brige ona ce da snima  ;)

A mozemo i nju ukljuciti, bice jos bolje. :-*
Eh, samo sada valja docekati taj prvi snijeg.  :-[
Do you want to be right or do you want to be free?

Panco.KV

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 17:32
dal je uvreda ako sugerishesh kondome ...
Ne hvala na tome ali nema to sto 5 garamicina [rofl] nece da izlece tako da ne volem hemiju  [dancing]

WOLVERINE


Ovde postaje kao u nekom kazamatu..... [facepalm] [facepalm].   ovo je moje... ovo je moja kuca...  ne smaes da kazes nekome da je ruzan jer ga to vredja....  nije dozvoljeno ovo... nije dozvoljeno ono...  nikako nemoj da komentarises oglase koje postavljaju admini.... pa cak i ako znas istinu o tome i to mozes da dokazes... i tako dalje....   pojedinci mogu sve.... pa cak i da varaju ljude po oglasima... [thumb_up] [thumb_up]. raznim temama.......   da ne razvlacim.... ;) ;) jako mi je tesko postalo deliti neke stvari na ovom forumu.... uprovo zbog svih tih stvari koje sam pomenuo i puno drugih stvari i clanova.....  sto se tice ljudi sa foruma sa kojima hocu da se druzim i sa kojima sam prijatelj... imam njihov broj telefona i sa njima se druzim.... dolaze kod mene u Garazu i kazu da mi je garaza ruzna i u haosu... i meni to ne smeta.... jer sam ja garazu napravio za sebe a ne za grebatore.....  ;) ;) :P moji prijatelji to znaju i pokusavaju da me ubede da treba garazu da sredim da bude lepa a ne ruzna... i trude se da pomognu a ne da se ogrebu za neku sitnicu....pa posle jos da tupe Q. [ludak] [ludak]..... uvideo sam da je lakse i bolje ignorisati budale nego se sa njima prepisivati...napisem sta mislim i tu je kraj....  to je moj stav i gotovo....  [stop] [stop] ne ulazim u duele jer u glavnom protivnici nisu ravnopravni....  :D [clapp] percepcija pojedinaca je na tom nivou da jedva protumace sta je napisano.... i onda se vade na to kako nije ista pisana i izgovorena rec uz koju ide gestikulacija....  
Sto se tice PITa ... [kralj].  nisam nigde video da je nekoga uvredio..... [nono] [nono] [nono] pa cak ni u temi Rtanj.....  ali jbg kod nekoga je i noz i pogaca....  kadija te tuzi kadija ti sudi...... ali tako je i dobro je sto polako postaje sve privatno u ovoj zemlji i sto je nesto necije vlasnistvo... sad se samo postavlja sta se krije iza toga i sta su i koje interesi svakog od pojedinaca koji stoje iza toga.....niko nista vise ne radi iz ljubavi prema nekome i za dzabe.....
Bice u ovoj temi koliko vidim puno pisanja..... sva sreca sutra pocinje sneg......  

Panco.KV

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:41
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 17:25
april: pa ne onda bi to bilo vredjanje na nacionalnoj ili religoznoj osnovi a to nije bash politichki korektno ovako javno ...
pitaj na PP, pa ce ti biti odgovoreno ... :)


OK, sada mi je jasno da je vrijedjanje na nacionalnoj/vjerskoj osnovi. Hvala za info.


Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:27
Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:23
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:19
April izaberi sad odma javno pusti ove divljake na motorima sa masnim jaknama i prslucima

Napisala sam da sam tebe odabrala, samo ne znam sta da radimo s tvojom zenom.  ;)  :-*
Nista bez brige ona ce da snima  ;)

A mozemo i nju ukljuciti, bice jos bolje. :-*
Eh, samo sada valja docekati taj prvi snijeg.  :-[
Sto da ne pa jel smo u Evropi ili ne

Uncle Bob

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:41
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 17:25
april: pa ne onda bi to bilo vredjanje na nacionalnoj ili religoznoj osnovi a to nije bash politichki korektno ovako javno ...
pitaj na PP, pa ce ti biti odgovoreno ... :)


OK, sada mi je jasno da je vrijedjanje na nacionalnoj/vjerskoj osnovi. Hvala za info.


Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:27
Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:23
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:19
April izaberi sad odma javno pusti ove divljake na motorima sa masnim jaknama i prslucima

Napisala sam da sam tebe odabrala, samo ne znam sta da radimo s tvojom zenom.  ;)  :-*
Nista bez brige ona ce da snima  ;)

A mozemo i nju ukljuciti, bice jos bolje. :-*
Eh, samo sada valja docekati taj prvi snijeg.  :-[
Ti ako to uradi¹ evo ja javno obeæavam ¹etam go golcijat po Terazijama e sad ko ima "MUDA"?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MIGE

auuu ,koliko clanova prati ovu temu trenutno  :o :o :o....I ja bih se svadjao sa nekim samo nemam muda ..imate neki savet kako da skupim hrabrost???  :o [neampojma]

Panco.KV

Mige ovde se nikoi ne svadja nego je sveopsta histerija zbom Aprilinog i mog zblizavanja i voleli bi da buduj prisutni  [ljubav]

UFF

eto mige druze moj ovo ti je skolski primer kako se povecava posecenost forumu  ;D

malo napusavanja, malo zajebancije, malo sexa i vidis i sam rezultat  [rofl]

clutch&brake

Ko koga jebe u ovoj temi je apsolutno nemoguce provaliti
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!