Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

April

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 17:01
ahahaha ... i posle meni kazu da sam trovach ... ccc... a ovi kao fini ... barstvo i jedinstvo .. trolololo


Jos mi nisi odgovorio na pitanje zasto me provociras.
Iz ovoga mi se cini, ispravi me ako se varam, da je na nacionalnoj osnovi.
Sta god da je, reci javno, da zavrsimo i taj dio.
Do you want to be right or do you want to be free?

UFF

Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:57
UFFe jel sad treba da kacimo i PP sta dokazujes stvarno kenjas rekao sam da je drkanje jbt a i pretis Zmaju ...STO... pa imao si korist telesnu od nekog cim nekoga branis  [flashing]

:wtf:

kakav pp to je tvoj post
sto si ga pisao ako ga posle menjas?
kazes zezanje?
pa evo i ja se zezam onda :)

i ko preti zmaju?
ja ga samo upozoravam da ne pretera pa da ne bude posle kao sa pit-om da me zove da mu objasnjavam sto je banovan
a tako sam isto i pita upozorio ali nije vredelo jbg
i korist telesnu kad nekog branim?  :wtf: koga branim? i  jel to znaci da si ti od pita imao korist telesnu kad ga branis?  [rofl]

Panco.KV

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:01
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:57
UFFe jel sad treba da kacimo i PP sta dokazujes stvarno kenjas rekao sam da je drkanje jbt a i pretis Zmaju ...STO... pa imao si korist telesnu od nekog cim nekoga branis  [flashing]

I ti imas neki problem sa mnom?
Ili mi se samo cini?


Ja s tobom mogu samo imati lepe trenutke uz ploce,i muziku 80tih sa upaljenom lampom u cosku ,dok napolju pada prvi snijeg.

UFF

 [rofl] panco lepo reci da sa april hoces korist telesnu  [rofl]  (salji to na pp bre nemoj zena da ti vidi bice  [zena])

Panco.KV

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 17:07
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:57
UFFe jel sad treba da kacimo i PP sta dokazujes stvarno kenjas rekao sam da je drkanje jbt a i pretis Zmaju ...STO... pa imao si korist telesnu od nekog cim nekoga branis  [flashing]

:wtf:

kakav pp to je tvoj post
sto si ga pisao ako ga posle menjas?
kazes zezanje?
pa evo i ja se zezam onda :)

i ko preti zmaju?
ja ga samo upozoravam da ne pretera pa da ne bude posle kao sa pit-om da me zove da mu objasnjavam sto je banovan
a tako sam isto i pita upozorio ali nije vredelo jbg
i korist telesnu kad nekog branim?  :wtf: koga branim? i  jel to znaci da si ti od pita imao korist telesnu kad ga branis?  [rofl]
za tebe znam za korist telesnu jel si bio pijan ko klen kod neskeza ,a za Pita neznam. :-* :-* :-* [srce] [flashing]

April

Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:08
Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:01
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:57
UFFe jel sad treba da kacimo i PP sta dokazujes stvarno kenjas rekao sam da je drkanje jbt a i pretis Zmaju ...STO... pa imao si korist telesnu od nekog cim nekoga branis  [flashing]

I ti imas neki problem sa mnom?
Ili mi se samo cini?


Ja s tobom mogu samo imati lepe trenutke uz ploce,i muziku 80tih sa upaljenom lampom u cosku ,dok napolju pada prvi snijeg.

Pa sto odmah nisi rekao!!!
Dogovoreno, brisem spisak i ostavljam samo tvoj ime i unaprijed se radujem  :-* :-* :-* :-* :-*
Do you want to be right or do you want to be free?

Panco.KV

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 17:08
[rofl] panco lepo reci da sa april hoces korist telesnu  [rofl]  (salji to na pp bre nemoj zena da ti vidi bice  [zena])
Cek stani krenula me inspiracija neka vidi zena ko ga jjjj neka ide zivot. [rofl]

Uncle Bob

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 16:51
Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 16:49
Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 16:46
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2013, 16:39
april: да ли си реална ? ... имаш приватне поруке па питај, ево обећавам да ћу ти одговорити ... :)


Javno me provociras, javno te pitam u cemu je problem.

April ajd iskuliraj it i va¾i?

Kuliram ga evo 2 godine i ne pomaze.
Pa me interesuje u cemu je problem.
  Jbte on u klin ti u ploèu pusti bre  a ti Zmahu daj bre oladi April je skroz kul lik da je zna¹ stvarno ne bi tako mislio o njoj a na kraju bio si na ¾urci ¹to se nisi sam uverio?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:10
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:08
Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 17:01
Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 16:57
UFFe jel sad treba da kacimo i PP sta dokazujes stvarno kenjas rekao sam da je drkanje jbt a i pretis Zmaju ...STO... pa imao si korist telesnu od nekog cim nekoga branis  [flashing]

I ti imas neki problem sa mnom?
Ili mi se samo cini?


Ja s tobom mogu samo imati lepe trenutke uz ploce,i muziku 80tih sa upaljenom lampom u cosku ,dok napolju pada prvi snijeg.

Pa sto odmah nisi rekao!!!
Dogovoreno, brisem spisak i ostavljam samo tvoj ime i unaprijed se radujem  :-* :-* :-* :-* :-*
:-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Uncle Bob

U bem ti net vidi ovo kako izbacuje:(((((
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

sa zenama sa foruma se ne vredi saliti, ja sam se uverio jos odavno [rofl]

Panco.KV

Vi bi svi April u krevet a bez muke recite otvoreno ...
Mora bre da se malo udvarate,lazete,saljete porukice JBT eto ipak je izabrala pravo...izabrala je MENE  [kralj]  [flashing] [flashing] [flashing]

Uncle Bob

E bre nemoj neko da mi dira APRIL da ne bude posle ovo ono nismo znali i tako to. [zena] [bejzbolka] ima bre sve da vas spankujem [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 24 Novembar, 2013, 17:12
sa zenama sa foruma se ne vredi saliti, ja sam se uverio jos odavno [rofl]
:drka: :drka: :drka:
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

Ujko sto tebi...ona je izabrala mene
























UFF

Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 17:11
U bem ti net vidi ovo kako izbacuje:(((((


ujko nije problem do neta vec do tebe
koristi prvo dugme pregledaj pa tek onda dugm posalji, ne stoji ono tu za ukras znas?
a ako nije dobro nema potrebe da citiras, samo stavi @ ispred imena kome se obracas jbt jel to tolko tesko?

http://s21.postimg.org/lom31a74n/Capture.jpg

Panco.KV

April izaberi sad odma javno pusti ove divljake na motorima sa masnim jaknama i prslucima

Bori¹a

nemoj mene ja sam maloletan ;D

April

Citat: Panco.KV poslato 24 Novembar, 2013, 17:19
April izaberi sad odma javno pusti ove divljake na motorima sa masnim jaknama i prslucima

Napisala sam da sam tebe odabrala, samo ne znam sta da radimo s tvojom zenom.  ;)  :-*
Do you want to be right or do you want to be free?

UFF