Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Qqqqqquuuuuuu al je vama bilo dobro :-* :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 14:03
Citat: njanja poslato 24 Novembar, 2013, 13:48
Dobro je da si promasio sliku a ne nesto drugo
Axaxaxaxxaxxaxaxaxaa

Samo sliku je promasio, sve ostalo je savrseno pogodio.  [thumb_up]

A bre , umem s prstima.....hahaaa....

UFF

Citat: aæimo poslato 24 Novembar, 2013, 11:42
Jebe¹ mu mater, bilo je zanimljivo dok smo se delili po:

vrsti i modelu motora koje vozimo,

klubu za koji navijamo,

plavu¹e, crnke, brinete...

ali za ovakve podele na manijacima nema mesta.

Koliko sam se puta samo sa Pit-om pokaèio, pa nije pao ban.

To ¹to pojedincima neko ide na ganglije i kriju se iza tastature i èekaju trenutak, govori dosta o njima kakvi su,
toliko vrede da nisu ni za ban, sami æe sebe iskljuèiti iz ove prièe i ostati sami sa imaginarnim titulama.

ja ne vidim gde smo poceli da se delimo po mestu stanovanja ili rodjenja
za mene je sve to isti Q vazno je kakav si covek a ne odakle si
o kakvim imaginarnim titulama pricas ?

Citat: krsta63 poslato 24 Novembar, 2013, 13:06
Offujem.
Pit je sam kriv. Dok je u najvece trajala rasprava na forumu, pozvao sam ga da ispijemo kafu. Rekao sam mu da iskulira, da ne reaguje jer bilo kakva dalja reakcija odgovara njegovim "prijateljima". Da, i da mi se cini da kroz piscevo pero pisu nekoliko likova.
JBG odgovorio je na prozivke, kao covek. Na opste zadovoljstvo pozera kojima ne odgovaraju ovakve teme. Sada mogu mirni da budu, dva meseca unapred mogu da planiraju voznje od 15 km.

da je tako postupio ne bi ni dobio ban jbg ali ne moze da se suzdrzi covek iako sam ga upozorio da to ne radi i kad procitam sta se sve pisalo da cu banovati one koji zasluzuju, znaci samo je trebao da saceka i da se smeska
a i nije dobio dva meseca zbog toga vec mu se dupliralo svaki put kad je nekog uvredio, da nije vredjao i ranije bilo bi samo na dan
a ovo tvoje pozeri i 15km voznje necu da komentarisem samo da kazem da nije ok jer time se nastavljas i zapocinjes dalje sranje sa nekim ko se u tom postu pronadje



Citat: zmiya poslato 24 Novembar, 2013, 11:59
Pa jebiga,Pit sad plaæa danak pro¹losti,jer je bez potrebe pre dobijao banove,jer se inati sa nekim..Budala je budala  i ne mo¾e¹ je promeniti koliko god da se trudi¹,znaèi lepo kad provocira neko,minus i ide¹ dalje,kad ga dovoljno ljudi normalnih minusira on se malo odmori,i tako to ide...

upravo tako



Citat: njanja poslato 24 Novembar, 2013, 13:34
Svako odgovara za svoje postupke i ono sto napise. Koliko god se ja voleo sa nekim ili ne meni je krivo kada se banuje stari clan zbog nekog novog provokatora.. uopsteno pricam...

slazem se ali nije tog starog clana neko banovao, sam se banovao, zamisli da je mene drzava oterala u zatvor jer sam pokusao da oplljackam menjacnicu?
pa sta kao juce sam se rodio pa ne znam da se to ne sme i koje su posledice?
aj novi clan kad uvredi pa i da kazemo nije znao ali stari to zna odlicno a to ipak radi i sta to govori o njemu i o postovanju prema ovom forumu tj zajednici?
inace kizu73 ne poznajem a i nije novi clan jbg sad sam pogledao i tu je od 2010te i nije da ga branim ali ne bih rekao da je provokator vec se nasalio sa ulaskom motora u crkvu
da se zbog toga neko definise kao provokator sta je onda cbrr1?
jel se seca neko vremena kad je on dosao na forum? pa ja jedino za njegov dolazak (ako ne racunam dolazak pit-a i debelog zmaja) dobih gomilu pp-ova da ga banujemo jer izaziva sranja i napusavanja a takav je isti i sszgo bio na blowjobu samo sto ga u pocetku nisu svi skapirali kao ni cbr-a pa sam morao i u admin delu foruma da ga branim iako ga tad ni poznavao nisam
ja jesam za opusteno pisanje i zajebanciju ali nisu svi pa pocnu da vredjaju e zato i mora da postoji ban jbg jer bi se u suprotnom ovaj forum pretvorio u farmu sa pinka (kad god prodjem pored dnevne sobe gde to keva gleda stalno se svi deru u glas i medjusobno napusavaju)

April

Citat: Darko poslato 24 Novembar, 2013, 14:07
Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 14:03
Citat: njanja poslato 24 Novembar, 2013, 13:48
Dobro je da si promasio sliku a ne nesto drugo
Axaxaxaxxaxxaxaxaxaa

Samo sliku je promasio, sve ostalo je savrseno pogodio.  [thumb_up]

A bre , umem s prstima.....hahaaa....


I to ne samo dobro s prstima.... ima toga jos s cim dobro umes  ;)

njanja - onda sljedeci put dolazis s Darkom  :-*
Do you want to be right or do you want to be free?

clutch&brake

Ja sam rekao da mi je zao sto je banovan svaki stari clan...
Ja sam sa te strane pristrasan i tako ce uvek i biti...
Koliko god bio dobar sa nekim ili ne prosto je tako(a sa njim nisam bas toliko dobar(nista licno) i krivo mi je)
I opet sam napisao da svako odgovara za svoje postupke i tako neka i bude.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

@april
Malo ce mnogo da ti bude :-* :-*
Salim se... eto me sl put obavezno
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

April

Citat: njanja poslato 24 Novembar, 2013, 14:17
@april
Malo ce mnogo da ti bude :-* :-*
Salim se... eto me sl put obavezno

Ja se samo brinem da tebi mnogo ne bude  [andjeo] :-*
Dogovoreno onda  [yahoo]
Do you want to be right or do you want to be free?

clutch&brake

Nisam znao za daretove skrivene sklonosti :) :) :)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

April

Nije ni on znao dok se nismo upoznali.  :-*  :-*
Do you want to be right or do you want to be free?

UFF

Citat: njanja poslato 24 Novembar, 2013, 14:13
Ja sam rekao da mi je zao sto je banovan svaki stari clan...
Ja sam sa te strane pristrasan i tako ce uvek i biti...
Koliko god bio dobar sa nekim ili ne prosto je tako(a sa njim nisam bas toliko dobar(nista licno) i krivo mi je)
I opet sam napisao da svako odgovara za svoje postupke i tako neka i bude.


tako ce i biti
mada ja vec izgubih par "prijatelja" zbog toga sto sam radio ono sto admin treba da radi

i onda mi uvredjei kazu kako si mogao mene da banujes jer to je samo forum a ja sam ti prijatelj u stvarnom zivotu

pa ako si prijatelj sto me ne postujes u mojoj kuci jebem mu mater?? i ne samo mene vec i ostale clanove a mozes tu da "zivis, ucis, delis, smejes se, upoznajes i vozis sa ljudima"

ja sam u taj forum ulozio mnoooogo vremena u poslednje 3 godine a oni misle da zato sto su mi prijatelji treba da prekrsim ono: "ni po babu ni po stricevima" i njima sve da dozvolim tj u prevodu da se popisam na protekle 3 god i sve da srusim

pitam se kakav bi odgovor dobio kad bih recimo otisao kod nekog od njih u garazu koju su oni zidali u svom dvoristu svaki dan protekle 3 godine i rekao meni se ova garaza ni za Q ne svidja i ja sam ti prijatelj i ja sam ti vazniji od nje aj srusi je i onda uzeo macolu i poceo da rusim zidove?

da li bi bio izbacen napolje ili jos gore?
i onda da se odreknem njega i naseg prijateljstva jer mu je garaza bila vaznija od prijatelja?
brate mili ja sam garazu pravio za seve i dobrodosao je svaki moj prijatelj, poznanik ili stranac koji ce da postuje taj trud i pravila a ako mu pravila ili garaza ne odgovara pa nek parkira motor napolju ili u neku drugu garazu, mozemo da budem prijatelji i da se vidjamo van "garaze" zar ne?

svestan sam da cesto banalizujem stvari i da mi je analogija glupa ali mislim da sam time objasnio poentu i ispravan nacin gledanja na ovaj problem
to sto je neko stari clan ne daje mu pravo da se tako ponasa i znam da bi svi stari clanovi zeleli da forum uvek ostane isti kao i njegov mali sladak pas da nikad ne poraste i da mu se zena nikad ne ugoji ali na zalost zivi organizmi a i drustvo pa cak i ovakvo virtuelno se konstantno menja i raste tako da se to spreciti ne moze, moze samo da se usmeri u najboljem mogucem pravcu

i eto opet ja utrosih pun Q vremena objasnjavajuci nesto sto se objasnjavati ne treba jer sam lepo citirao zutim sve uvrede i potpuno je jasno zasto je i ko dobio ban

Uncle Bob

Citat: Darko poslato 24 Novembar, 2013, 13:39
http://s6.postimg.org/3o4o77ljl/IMG_20131124_WA0000.jpg

Jebe me net ovde...pa sljaka bre...s punim stomakom :-)
A priznaj da sam bio u pravu kad sam napisao da æe ti se oèi cakliti posle susreta sa APRIL. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

ujko kako si ti to znao?
imao si nasamo susret sa april pa pricas iz izkustva?

eclipse4

i meni nesto sumnjiv ovaj ujka....sve zna unapred ;)

Darko

@Ujku --- to je zbog dima u kafani...hahaha...april ima neke cudne cigare , mozda zato...hahha

Darko

Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 14:11
Citat: Darko poslato 24 Novembar, 2013, 14:07
Citat: April poslato 24 Novembar, 2013, 14:03
Citat: njanja poslato 24 Novembar, 2013, 13:48
Dobro je da si promasio sliku a ne nesto drugo
Axaxaxaxxaxxaxaxaxaa

Samo sliku je promasio, sve ostalo je savrseno pogodio.  [thumb_up]

A bre , umem s prstima.....hahaaa....


I to ne samo dobro s prstima.... ima toga jos s cim dobro umes  ;)

njanja - onda sljedeci put dolazis s Darkom  :-*


Lizem kao lesi... hahahahaha

clutch&brake

Qqqquuu mene brine sto napraviste da je april bila sa mlogo clanova :( :( :(
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

jbg svi se hvale a ona skapirala da je lakse da kaze jeste tako je nego se brani pa da je svi guze
manijakusa prava :)

Darko


April

Do you want to be right or do you want to be free?

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 14:56
jbg svi se hvale a ona skapirala da je lakse da kaze jeste tako je nego se brani pa da je svi guze
manijakusa prava :)
Pa sad khm,khm mislim da nije ba¹ dala svakom da je naguzi a najbolje da nam ona pojasni.Jav se APRIL  :-* [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM