Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

aæimo

Jebe¹ mu mater, bilo je zanimljivo dok smo se delili po:

vrsti i modelu motora koje vozimo,

klubu za koji navijamo,

plavu¹e, crnke, brinete...

ali za ovakve podele na manijacima nema mesta.

Koliko sam se puta samo sa Pit-om pokaèio, pa nije pao ban.

To ¹to pojedincima neko ide na ganglije i kriju se iza tastature i èekaju trenutak, govori dosta o njima kakvi su,
toliko vrede da nisu ni za ban, sami æe sebe iskljuèiti iz ove prièe i ostati sami sa imaginarnim titulama.

zmiya

Realno Pit je najmanje od svih iz te diskusije zaslu¾io ban.

aæimo

Verovatno je bio najglasniji, pa kao i politièari

ili odu na vlast ili ih sjebu.

CBRR1

Citat: zmiya poslato 24 Novembar, 2013, 11:46
Realno Pit je najmanje od svih iz te diskusije zaslu¾io ban.


realno je lepo rekao da se ovaj iskljuci iz teme...i nije zasluxio ban...on je provokator stari u vecinu tema,al svi ga znamo,ali sada neeeeeee...a i taj pit je uzivo bolji za vecunu clanova ovde i drug a sad evo ti kurac,ok pit pravi sranja cbr pravi sranja ban denge na toliko i toliko dana,postujem,aki sada ne....

zmiya

Pa jebiga,Pit sad plaæa danak pro¹losti,jer je bez potrebe pre dobijao banove,jer se inati sa nekim..Budala je budala  i ne mo¾e¹ je promeniti koliko god da se trudi¹,znaèi lepo kad provocira neko,minus i ide¹ dalje,kad ga dovoljno ljudi normalnih minusira on se malo odmori,i tako to ide...

Darko

Evo meeee...preteko sam breee....sta ima novo u Srbistanu?

Uncle Bob

Citat: Darko poslato 24 Novembar, 2013, 12:23
Evo meeee...preteko sam breee....sta ima novo u Srbistanu?
Ma sva¹ta ne¹to ka¾u da te April muèila a ja neverujem to je fino dete :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

promasili ste temu
cistim je poslednju put
ako se off u njoj opet nastavi onda samo ili da banujem sve sto offuju ili celu temu da prebacim u offtopic pa  [blahblah] do sutra
a ja vise jednostavno nemam ni volje ni strpljenja da se sa svakim pojedinacno raspravljam kao do sad
joker vise nije raspolozen za to, gasa se povukao, sszgo-a bole kita u pesku a kengur nikad nije tu tako da pravila su jednostavna i ako ih ne postijete onda  [hello]
najveci problem je sto mi onda neko kaze ali kako si mogao mene da banujes ja sma ti prijatelja to je samo forum? e pa pravila su ista za sve, ako si prijatelj nemoj da pravis sranja i mojoj kuci i ako neko treba da bude ljut na nekog onda treba da se ljutim ja na onog ko je prekrsio pravila (dodjem ti na gajbu i pitam jel mogu da zapalim pljugu? a ti mi kazes nemoj molim te deca su mi bolesna i smeta im dim, a ja ti kazem ma ko te jebe i zapalim ipak pa posle kad me domacin izbaci na ulicu ja mu kazem ma picko jedna sto si me izbacio zbog pusenja kad ti ionako ulaze izduvni gasovi od saobracaja kroz otvoren prozor?  [ludak])
samo zapamtite da vas nisam ja oterao vec ste se sami svojim ponasanjem isterali, ako ne postujete domacina onda nemoj ni da ulazite u kucu, simple as that

krsta63

Offujem.
Pit je sam kriv. Dok je u najvece trajala rasprava na forumu, pozvao sam ga da ispijemo kafu. Rekao sam mu da iskulira, da ne reaguje jer bilo kakva dalja reakcija odgovara njegovim "prijateljima". Da, i da mi se cini da kroz piscevo pero pisu nekoliko likova.
JBG odgovorio je na prozivke, kao covek. Na opste zadovoljstvo pozera kojima ne odgovaraju ovakve teme. Sada mogu mirni da budu, dva meseca unapred mogu da planiraju voznje od 15 km.

Uncle Bob

Najozbiljnije ¹ta sam propustio??? [neampojma]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

krsta63

Tema je bila Rtanj 2013, pa je prebaceno ovde.

Uncle Bob

Citat: krsta63 poslato 24 Novembar, 2013, 13:17
Tema je bila Rtanj 2013, pa je prebaceno ovde.
Hvala  [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

clutch&brake

Svako odgovara za svoje postupke i ono sto napise. Koliko god se ja voleo sa nekim ili ne meni je krivo kada se banuje stari clan zbog nekog novog provokatora.. uopsteno pricam...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko



Posle cevapa.... :-)

Uncle Bob

Dare ¹ta posle æevapa meni ne otvara sliku???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Darko


BOKYBOY

Citat: UNCLEBOB poslato 24 Novembar, 2013, 13:37
Dare ¹ta posle æevapa meni ne otvara sliku???

...ni meni...al mozda i bolje...ko zna sta je slikao manijak...ne znate vi kakve slike taj drzi u telefonu... [flashing]

Darko

Xaxaxa...promasih sliku..hahahahahah

clutch&brake

Dobro je da si promasio sliku a ne nesto drugo
Axaxaxaxxaxxaxaxaxaa
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

April

Citat: njanja poslato 24 Novembar, 2013, 13:48
Dobro je da si promasio sliku a ne nesto drugo
Axaxaxaxxaxxaxaxaxaa

Samo sliku je promasio, sve ostalo je savrseno pogodio.  [thumb_up]
Do you want to be right or do you want to be free?