Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA73

Citat: pit poslato 13 Novembar, 2013, 14:34
Da te pitam nesto ali ozbiljno...koji ti.problem imas u glavi ali ozbiljno..sedi razmisli dobro pa se istovari slob
odno...mozda ima neko ko moze da ti pomogne....normalan covek ne bi bio ovoliko uporan i lo svaku cenu hejtovao....
Sta cu kad sam drkadzija. I kad naletim na drugog drkadziju ne mogu a da mu ne stavim do znanja da je drkadzija. I onda krece igranka. Eto bio si bar malo fin i normalan u jednom postu i sve sam ti rekao. Nema hejta samo bolesno teranje do kraja. Svega ovoga ne bi bilo da si na moje zezanje sa kukurozom odgovorio zezanjem. Sto se mene tice izlazim iz teme i slazem se da se brise svo lupetanje unazad izreceno.
Pozdrav.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

UFF

Citat: pit poslato 13 Novembar, 2013, 09:59
              Ako moze urednik ovog foruma da obrise sve postove koji nisu vezani za tebu bilo bi lepo ...tema nije u off topicu  i ne bi treablo pojednici da je prljaju glupostima.

moze, ali sledeci put kad se neko nasali u "tvojoj" temi samo ga iskuliraj i do ovog nece ni doci jer ne moze on sam sa sobom da se svadja
ovako samo raspaljujes vatru a posle trazis da se cisti i meni pravis nepotreban posao

cistim temu i stavljam katanac i ovaj post neko vreme (dok svi ne shvate da je ociscena i prestanu da dodaju ulje na vatru da ne moram posle opet da cistim)

Citat: pit poslato 13 Novembar, 2013, 09:51
Citat: KIZA73 poslato 13 Novembar, 2013, 09:11
Citat: Panco.KV poslato 13 Novembar, 2013, 01:48
Citat: KIZA73 poslato 13 Novembar, 2013, 00:47
Sto, da necu da ti se klanjam sto si okacio neke slike. I eto poserem ti se na temu jer si uradio to sto si uradio jos se tu kurebecas kao i u mnogim temema. Izgleda da si upao u kazan pun sujete kad si bio mali pa sta god da ti se kaze omah dizes dreku i prepires se. Ne umes ni smekerski da se foliras. Dao sam ti sansu da se izvuces ali posto si tezak .. mozes da lobiras svoje seljobere da me izminusiraju jer si sam uspeo da useres sopstvenu temu. Ima bre da ti skinem sliku i postavim je na svim mogucim i nemogucim forumima da te pljuju dok je googl-a.
Ja sam ti dao minus i mozes da proveris dal sam seljober govedo malo jesi li cuo i otkud ti pravo tako da se ponasas kao poslednja dzukela i pljujes po drugima.Ti ces nekom da skines sliku ...smesno mi je
Sisao si sa planine i sta si sad Beogradjanin pa ces nekom kazati da je seljober...
PITE cepaj dalje
Sta je ljakse, nasao si se u prici o seljoberima pa ti je proradio provincijalski kompleks. Vidim da samo na goveda mislis, za bolje i nisi. Bogznakako si odusevljen velikim Pitovim podvigom pa aj malo da mu drzis stanu. Sto se mene tice mozete objica da se popnete na planinu pa pun gas dole bez kocenja. Jebala te sva goveda iz tvog sela. I , da, ja sam rodjen u Beogradu, crkni punoglavac.
A sto se tice ove bukve Pita, ukapirao sam da sam ga smorio jer sam mu kritikovao sliku za koju je mislio da je na njoj veliki baja. E, pa , istovarim ti dijareju na macho koncept.


                        Pa za tebe sam baja kompleksasu nijedan...pa ti ce crknes sto se ti nikad nisi pospeo gore motorom a i neces zato sto si nesposobna spodoba sposobna samo da sere, gde si ti iso motorom jadnice jedan...udavices se jednog dana u svojojo dijareri...kaspiram da  imas pritisak iznutra i da te ona pritiskaju i da je verbalna dijareja jedini nacin da se oslobodis toga....ali to  je samo privremeno...verovatno ces za 10 minuta biti pun i ako se ne istovaris ima da prsnes i da poprskas sve oko tebe.....  koji si ti prostak .
                       Inace necu da se koristim tvojim zargonom i napusujem te zato za razliku od tebe nisam prost i nevaspitan.I teraj se bre vise iz ove teme u ...znas vec gde nemoj da je zagadjujes ..imas dosta tema gde trujes i lecis svoje komplekse.....ovo je tema za off roud voznju i ima ljudi koje oce da procitaju nesto pametno i vide koju sliku....ti se tu ne uklapas nikako.

Citat: Panco.KV poslato 13 Novembar, 2013, 10:35
ali se bojim da si jedna kucka guzonja koji samo sere ovako a manji si od pacova.

Citat: KIZA73 poslato 13 Novembar, 2013, 10:40
Aj sad ljakse procitaj bez da srices slova sta si napisao pa potrazi u literaturi sta znaci kompleksas i nevaspitan. Ako se tu ne prepoznas onda si zesce retardiran. Ma sta ako, ti i jesi retard.
Ala ti je podvig, jebo te podvig, pa klinci motorima svakodnevno izlaze na Rtanj u rikverc...

Citat: pit poslato 13 Novembar, 2013, 11:11
Panco zar stvarno mslis da ce kiza da kaze gde zivi ahahahhb pa on je kurcevit samo.preko foruma uzivo cenim da mu je gojko rodjak...ahahhaab kakv lik Zajebi bre dijabolu neka kenja a kad ga vidis napuni.mu dupe cipelama i to je to...nije vredan cimanja a ionako je kukavica pa ce se zabije u misju rupu sigurno.



Panco banana
Kiza73 banana
Pit nastavak prosle neodsluzene banane (eto da ne bude da sam preterao iako ti je joker obecao duplo za sledeci put)



Kad vam istekne sta ste dobili nastavite preko pp dalje jer ostatak foruma nije zaineteresovan da cita ova sranja ili ce opet da ide sledeca dupla banana kao sto kaze to jedno jedino pravilo za uvredu tj ban koje imamo

Citat: pit poslato 13 Novembar, 2013, 14:09
Nadam se da ce urednik da vidi konacno sta se desava ovde i pocisti temu od svega sto nema veze sa njom.....i videces kizo da ces nestati iz nje ko da niso ni bio jer nista pametno nisi reko.

Bice ociscena i tema i clanovi koji su prekrsili pravilo i vredjali (svako je dobio sta je zasluzio a to dobro i sami znate i zato nemoj da me zovete na mob jer nemam ni volje ni snage da se sa bilo kim zbog foruma privatno raspravljam)


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Joker

Jedan off topic...

[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

WOLVERINE



Ooooo  zanimljivo......  ovde bilo i uvreda a i delili su se i komplimenti...   ima malo i karakternih osobina....   svaka cast...  lepa tura na vrh....  nisam znao da gore gaje kukuruz....

Bori¹a

razume li se ko u struju?
napravio sam produzni kabal, tj samo utikac i kabal od oko 2m i uticnicu... i kad ubacim punjac nesto pucketa unutra, ja ne smem da prikacim telefon, bojim se da mi ne crkne ;D

zna li neko u cemu je fora, ili nesto od ovo troje ne valja?

zmiya

Otvori to i vidi jesi dobro stegao,da li ima dobar kontakt,da se ne dodiruju dve ¾ice..

Bori¹a

probacu ujutru, hvala [cheers]

DebeliZmaj

ubaci u lavor vode :) ako krene da kljucha
dobro je .... ako ne ... neshto nisi povezao ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 16 Novembar, 2013, 22:21
razume li se ko u struju?
napravio sam produzni kabal, tj samo utikac i kabal od oko 2m i uticnicu... i kad ubacim punjac nesto pucketa unutra, ja ne smem da prikacim telefon, bojim se da mi ne crkne ;D

zna li neko u cemu je fora, ili nesto od ovo troje ne valja?

Glimericom proveri prvo kontakte - trebalo bi da samo na jednom sija.

Onda naði unimer pa premeri za svaki sluèaj - ako hoæe¹ da bude¹ 100% siguran.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

@slanino
ja ti se zahvaljujem u Borisino ime,klinac lepo pita i plasi se da ne sjebe fon,ali se drugi sprdaju...
:)  :)  :)

inace dao bih mu i sam savet ali sam duduk za struju...

srbac

Nadji drugi produzni kabl kod dede u radionici, garantujem da ima 10 raznoraznih komada !!! Pozzzzzzzzz

Uncle Bob

Citat: zmiya poslato 16 Novembar, 2013, 22:31
Otvori to i vidi jesi dobro stegao,da li ima dobar kontakt,da se ne dodiruju dve ¾ice..

Ma sto posto lo¹ kontakt Bori¹a poku¹aj da dotegne¹ ¹rafèiæe na kontaktima pod uslovom da nisu nagoreli,ako jesu daj nekom starijem,iskusnijem da to pogleda ili naði drugi. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

hvala slaninar, hvala miki, hvala bobe :-*
sad evo stezem ovo pa cu da probam, hvala vam [cheers]

DebeliZmaj

nova vest
na sirem podruchij grada Chachka zabelezena znachajna detonacija ... :))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 17 Novembar, 2013, 13:47
nova vest
na sirem podruchij grada Chachka zabelezena znachajna detonacija ... :))

Kakav si ti mraènjak jbte. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

kupio sam novi kabal, necu da se zezam sa ovim pa da sprzim telefon ;D

hvala svima koji su POMOGLI.

DebeliZmaj

ujka: o da...
m.x: :) .. uvek brate.. uvek
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

manijaci , ovaj moj putujuci cirkus ovog vikenda zavrsio u Sarajevu i okolini...tacnije , sutra sviram u Sarajevu a subotu i nedelju u Kaknju , kod gileta amara ;)

sviram uvece od 20 - 23h , a pre i posle toga blejim po ceo dan , pijem kave i jedem 10 upola s lukom u bascarsiji...

pa ako imamo nekog manijaka tu blizu , evo , pozivam ga da mi se pridruzi u subotu ili nedelju  u blejanju  [cheers] [cheers] [cheers]

April

Citat: Darko poslato 21 Novembar, 2013, 19:12
manijaci , ovaj moj putujuci cirkus ovog vikenda zavrsio u Sarajevu i okolini...tacnije , sutra sviram u Sarajevu a subotu i nedelju u Kaknju , kod gileta amara ;)

sviram uvece od 20 - 23h , a pre i posle toga blejim po ceo dan , pijem kave i jedem 10 upola s lukom u bascarsiji...

pa ako imamo nekog manijaka tu blizu , evo , pozivam ga da mi se pridruzi u subotu ili nedelju  u blejanju  [cheers] [cheers] [cheers]

Cuj ako imamo nekog manijaka tu blizu?
[zena]

Manijaka naravno, ima i u Sarajevu.
©ta si ti mislio ba, da smo mi manijaci sitna buranija, aaaaa?


Posto nikada nisi cuo za ovog manijaka, do subote cu vec skontati neku prikladnu kaznu za ovo neznanje!
  [cheers]

Do you want to be right or do you want to be free?