Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: eclipse4 poslato 26 Oktobar, 2013, 00:24
Citat: pit poslato 25 Oktobar, 2013, 17:42


   Konacno i ti Dragec da kazes nesto pametno.
Citat: CBRR1 poslato 25 Oktobar, 2013, 17:45
Petelincek...e nabijem te na tuki...

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee taman sam ga zaboravio,sad cu opet 5 dana da mu izgovaram ime i prezime :(

   Nego sta naprawiste danas..kupiste li cbr-a

eclipse4

eee da,kupljen,mislim da ga je preplatio decko al sad sta je tu je.3900e dao i to je taj decko sto sam govorio da bi kupio cbrku sto je bila na forumu na prodaji kod nas.pre 5 dana mu pustili pare,bas mi krivo sto nije dospela u njegove ruke.

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,14896.0.html

ja ga vozio iz svrljiga on jos nema iskustva sa velikim motorima,vozio ih je,ali je ovo njegov prvi (licno),ne poznaje bas put i nije hteo da se zeza.

ako neko zna neki info o hondi cbr600rr 2005 iz svrljiga,nek napise ovde slobodno ili meni na pp.

inace je motor isti kao ovaj iz oglasa.

pit


makinjo

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Oktobar, 2013, 17:08
Citat: makinjo poslato 25 Oktobar, 2013, 14:02
Nisam dugo na forumu ali meni ljudi nije jasno zasto se ne vozate nego piskarate :). Na motor i luftiranje glave iskoristite jos malo lepo vreme:). Ja odoh ....

pa ste cemo u radno vreme... da radim ? ... si lood

:)
Onda je opravdano.Pa ne ocekuje se da radis na poslu svasta :)

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Oktobar, 2013, 19:26
mante ribu ... neki duvan chvarci .. onako za meze ?:)


Al domaæi, a ne oni industrijski ¹to se oseæaju na plastiku. Uh... kad se setim kad sam bio klinac i gledam dok se satima krèkaju èvarci, zatim usitne i cede.
Izvadi se vruæ domaæi hleb iz rerne. Otkida¹ parèe po parèe i umaèe¹ u sve¾e duvan èvarke. Taman koliko se zalepi na parèe hleba je dovoljno za jedan zalogaj :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Svarog

 [balavi] [balavi] [balavi]
Citat: mareskin poslato 26 Oktobar, 2013, 11:33
Citat: DebeliZmaj poslato 25 Oktobar, 2013, 19:26
mante ribu ... neki duvan chvarci .. onako za meze ?:)


Al domaæi, a ne oni industrijski ¹to se oseæaju na plastiku. Uh... kad se setim kad sam bio klinac i gledam dok se satima krèkaju èvarci, zatim usitne i cede.
Izvadi se vruæ domaæi hleb iz rerne. Otkida¹ parèe po parèe i umaèe¹ u sve¾e duvan èvarke. Taman koliko se zalepi na parèe hleba je dovoljno za jedan zalogaj :D


E sad se mi otvorili apetit. Idem da kupim dve kile - za mene i kolegu  [balavi] [balavi] [balavi]

BOKYBOY

#2886
Citat: njanja poslato 24 Oktobar, 2013, 22:06
Ja znam jednog i nije mi jasno? Mali djoka? Zelja za rastom? Ili nesto sasvim drugo??? [djavo]

...el su to oni mali bosonogi?...mali djoka i prostata,od bosih nogu...definitivno... [thumb_up]

goranvojska

...........citam i neverujem.ma sve mi mirise na to da se baca koska i pipa puls.nekoliko se upecalo.a mozda gresim.

Aussweis

Citat: goranvojska poslato 26 Oktobar, 2013, 13:15
...........citam i neverujem.ma sve mi mirise na to da se baca koska i pipa puls.nekoliko se upecalo.a mozda gresim.

Sta ti je iskustvo...  a mozda i gresis...
Sve ima cenu ili čast!

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 26 Oktobar, 2013, 11:33
Citat: DebeliZmaj poslato 25 Oktobar, 2013, 19:26
mante ribu ... neki duvan chvarci .. onako za meze ?:)


Al domaæi, a ne oni industrijski ¹to se oseæaju na plastiku. Uh... kad se setim kad sam bio klinac i gledam dok se satima krèkaju èvarci, zatim usitne i cede.
Izvadi se vruæ domaæi hleb iz rerne. Otkida¹ parèe po parèe i umaèe¹ u sve¾e duvan èvarke. Taman koliko se zalepi na parèe hleba je dovoljno za jedan zalogaj :D

Pa jebiga Mare da da ti sa Oèalima ja jedino da doðem i stra¾arno te sprovedem evo ovih dana biæe neka ovèija mukica gotova nego kupus jo¹ nije kiso a i grne nisam nabavio jbga kad sam inertan,mada i u loncu to mora da bude dobro. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin


Nema kupusa?!? To je neoprostivo :D

Samo da se ovi dani malo pogor¹aju, onda mogu da sedim i unutra. Danas sreðujem dvori¹te gde ide boks za Maksa, a sutra vo¾nja od rane zore ;)

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: CBRR1 poslato 25 Oktobar, 2013, 17:41
OVAJ FORUM JE BRATE ZIV SVEGA IMA,ALI SVEGA I KAD KAZEM ZIV MISLIM NA TO DA IMA I KORISNIH I SMESNIH I GLUPIH STVARI I ZATO NAS 9OPOSTO LJUDI VOLI OVAJ FORUM,I OVA TEMA GDE SAMO DEBELI I BALKAN LAPRDAJU SVO VREME I TO VOLIMO,A KO HOCE KORISTAN FORUM IDI BRATE NA POLJOPRIVREDNI FORUM PA UPIJAJ KOLKO HOCES KORISNIH STVARI...

[rofl] [rofl] [klanjam_se]
"Upijaj"  [rofl] [rofl] [rofl]


Bas zato sto se sprdamo sa svim zivim, podjebavamo, ali i POMOGNEMO kad treba, zato je ovaj forum poseban  [cheers]

ON TOPIC:
Jagodinka, daj slike tetovaze!  ;D

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 26 Oktobar, 2013, 14:47

Nema kupusa?!? To je neoprostivo :D

Samo da se ovi dani malo pogor¹aju, onda mogu da sedim i unutra. Danas sreðujem dvori¹te gde ide boks za Maksa, a sutra vo¾nja od rane zore ;)


Ama ko bre ima grne? :'(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

seljak
radni vredni ljudi, zive u manje urganim sredinama, prave klopu i raznim oblicima :)
zasluzuju svo postovanje ...

seljanin
karakterna osobina poluretardiranih likova, uglavnom zive po nekim vukojebinama mada ima par primeraka
i u urbanim sredinama ili relativno urganim sredinama, vole da istichu svoje junachke uspehe, kad ih uhvatish
u lazi odma krecu u salvu uvreda, bez argumenta da nisi u pravu ... previshe zelje, premalo mentalnih kapaciteta ...

ps.
poruka je skroz politichki korketna, nema ni sporednog naznachavanja o kome se radi tako da je i pravilnik
koga nema kao ni ``umetnichka sloboda`` tumachenja pravilnika ispstovana ...

[srednjiprst]



Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

politcka korektnost,  [thumb_down]
javni imidz ...  [ludak]

da li se forum i dalje zove moto MANIJACI ?
da li je promenio ime u moto sisice, moto politichka korektnost ...
moto socijalni_radnici_koji_brinu_o_tudjim_osecanjima ?  [doh] [doh] [doh] [doh]

sta se dogodilo sa forumum na kojem je moglo sve da se pishe ?  [facepalm]
postali smo politichki korektni ? zinulo nekome dupe da se ogrebe za
neki dinar, popust, ovo ono uvlachimo se prodavcima i nakupcima  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

stitimo likove i dela drugova clanova, ne smesh sliku ovog ili onoga,
a secate li se domaci but und zguz ... ? ... ko je tu sve bio okachen ...
znachi sad neki nakupac, valjator opreme se uchlani i ja ne ogu okachim njegove
javno dostupne podatke online ? ... pa kad vrda ljudima u radni da nemogu da
ga zovu kuci ?:) ... ma hajte molim vas ... pa kakvi smo mi to manijaci onda...
onda ili da se stavi manijaci pod navodnike ili da se vratimo izvornim korenima ...

ljudi dobijaju obavestenja na privatnu poruku o nekim tajnim pravilima ...
sta koji qrac ... pa napishite onda javno koja su pravila ... a tu kao ovo ono ...
mudenje glumenja pa se sakriju iza admin naloga .. ako pishesh pishi
pod svojim nick-om ... ili ti je frka sutra kad te ljudi sretnu da ce da ti pljunu
u lice ...

sta je sledece ? forum u duginim bojama ? pravda za pedere ? evropa ? pravda za manjine ?:) .. vazi ...


maniac (plural maniacs)
   An insane person, especially one who suffers from a mania.
   A fanatic, a person with an obsession.

``Ludak, zanesenjak; nastran èovek, onaj koji je uvrteo sebi u glavu neku misao, npr. bezrazlo¾an strah od èega ¹to ustvari i ne postoji, itd. (lat.) ``

ako sam ja u krivu onda daj da menjamo ime foruma ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

Debeli slobodno mozes da se opustis odgovor na tvoju temu je ''DAJ BRE NE SERI''..!

CBRR1

 D (S) E (E) B (L) E (J) L (A) I (K) ...!

Citiram nosioca teme

'' p.s.  ova poruka je skroz politicki korektna,nema ni sporednog naznacavanja o kome se radi tako da je i  pravilnik koga nema kao ni umetnicka sloboda tumacenja pravilnika ispostovana''

DebeliZmaj

uclanio si se kasnije ... ne secash se pricha sa pochetka ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

seljak je skroz ok ... farmeri itd ...
seljanin .. to je problem ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

WOLVERINE



Zmaju ..... mnogo bre tupis i preterujes.....  em sto je ovde sve postalo ograniceno (sloboda govora na forumu, up pa on je privatno vlasnistvo) kao u javnom veceu, em ti jos sa koje kakvim glupim paralelama i metaforama....  opusti se malo... pisi nesto pametnije.... ili smisli neku bolju zajebanciju... postao si gori od onog malog poltrona koji masta o mindzi i motoru.... nadji neki sraf na motoru koji ti je lep pa od njega napravi filozofiju.... 
Nismo svi mi teletabisi kao sto rece Miki... znamo sta le i seljak, i ljakse i seljanin.......