Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Uffe da ne ispada da se stawljam na Pancinu stranu ali po twom objasnjenju zasto nema plawe boje za Panca ispada da bi se degradirala ta titula plawog majstora koju  ti dodeljujes ako bi njemu dao plawu boju.Panco sa plawom bojom ne bi bio nista bolji majstor nego sto je sada..... a da jeste dokazao je swojim radowima.

Panco.KV

Pite najveca satisfakcija je da svi do slovce ljudi koji su bilo sta narucili od mene a ima ih dosta su do slovce komentarisali bravo,Majstorcina Umetnik idr a meni je to najveca satisfakcija ali nisam ja tu samo omalovazen tu je i Seba i Ivan ima ih sigurno jos

Panco.KV


UFF

Panco

1. pitao sam te koliko kosta i rekao si 50e, da si rekao 100 ili bi platio 100 ili ne bi ni radio, vrlo jednostavno, aks-om nisam hteo da saljem jer ako mi sjebu kozu onda dzaba sve... i zasto mi sad pricamo o tome??

2. ne moto stenderi i moto liftovi NISU sastavni deo motora (a crash barovi i viziri jesu pa cak ni oni koji njih prave nemaju plav nick-zasto bi ga onda ti imao?)  ne moze ni bez alata da se servisira motor pa sta? kakve to veze ima?

3. ne znam da li ce tvoj ili jugin da traje duze i ne interesuje me jer meni moto lift ne treba, nit sam majstor nit imam gde da ga drzim

4. vec smo se dogovorili u admin delu ko ce a ko nece kao i zasto imati koju boju i nema sta vise o tome da se raspravlja tako da hajde da se vratimo na temu i da ti ne offujemo vise (ja to zbog tvoje teme a tebi ako se i dalje o tome prica ok nije problem ionako si ti tu zajebanciju i pokrenuo)


Pit
ne bi bio nista bolji niti nista gori majstor, vec je vrhunski u svom poslu ali to ocigledno nije procitao kad sam napisao pa je moje objasnjenje shvatio kao uvredu  [facepalm]

Jefta

Панчо дај неку слику моно штендера за Њањин БМВ. Што се не похвалиш да си урадио одличан посао. Дај да видимо на шта то личи :)

Panco.KV

1.Rekao sam ti za materijal 50e a za rune nista jel znajuci koliki je posao i kako se treba drkati lakse mi je bili da se drkam 3 dana nego da te odbijem a znam da si pre mene pitao i druge.
Meni ta slova ne trebaju ni za KKK ali takvim stavom nemoj da se iznenadis ako ti sa foruma odu mnogo po znanju na ovaj ili onaj nacin kvalitetni ljudi.A veruj mi da je diskusija izmedju redova velika.A sta treba da kacim nosace i rolbarove da vidis hahah mogu uradio sam ih bar 10-.15 ali nemam zelju da se dokazujem nikom .Ko me zna a znaju me dosta njih znaju moje kvalitete.

Panco.KV

Citat: Jefta poslato 13 Oktobar, 2013, 23:35
Панчо дај неку слику моно штендера за Њањин БМВ. Што се не похвалиш да си урадио одличан посао. Дај да видимо на шта то личи :)
Mislis na onaj sto moze sa sve 4 strane da se koristi aaa TOOO ok.idi na 2 stranu ima

UFF

Citat: Panco.KV poslato 13 Oktobar, 2013, 23:38
1.Rekao sam ti za materijal 50e a za rune nista jel znajuci koliki je posao i kako se treba drkati lakse mi je bili da se drkam 3 dana nego da te odbijem a znam da si pre mene pitao i druge.

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2013, 23:28
1. pitao sam te koliko kosta i rekao si 50e, da si rekao 100 ili bi platio 100 ili ne bi ni radio, vrlo jednostavno, aks-om nisam hteo da saljem jer ako mi sjebu kozu onda dzaba sve... i zasto mi sad pricamo o tome??

ja stvarno ne znam jel treba da crtam?
pitao za cenu, pristao, ti uradio, ja platio i zahvalio se, pokazao si da si majstor i da umes i sta sad? [neampojma]


Citat: Panco.KV poslato 13 Oktobar, 2013, 23:38
Meni ta slova ne trebaju ni za KKK ali takvim stavom nemoj da se iznenadis ako ti sa foruma odu mnogo po znanju na ovaj ili onaj nacin kvalitetni ljudi.A veruj mi da je diskusija izmedju redova velika.A sta treba da kacim nosace i rolbarove da vidis hahah mogu uradio sam ih bar 10-.15 ali nemam zelju da se dokazujem nikom .Ko me zna a znaju me dosta njih znaju moje kvalitete.

a moze odgovor na ovo?

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2013, 22:24
odgovor je bio detaljan da ne bi slucajno pomislio da imam nesto protiv tebe ali izgleda da ni to nije bilo dovoljno detaljno pa ako vec zelis da mi odgovoris onda mi odgovori na pitanja zasto mislis da ivan vizir, seba, i juga ne zasluzuju plavu boju?

evo i mazzi i lazic umeju da popravljaju racunare a preko racunara ucimo o motorima pa hajde i njima da obojimo nickove u plavo, a kad smo vec kod toga mozemo da obojimo mirzana jer on prodaje polovne gume i trake za vezivanje morota na prikolicu

i na ovo cekam odogovor takodje:

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2013, 14:40
evo i on moze da bude motor doktor jel da?
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1713

zasto? pa napravio je civiluk za moto opremu jbg + mi je drugar
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,7603.0.html

jes da ne ide na motor, nit je deo za motor kao i tvoju proizvodi ali ima veze sa motorima pa da i njemu damo plava slova dok ta grupa moto doktori ne postane smejurija?

BANE BROTHERHOOD

 AJDE PREKINITE DA SE SVADATE JBTE  [doh] ...EVO JEL MOGU JA DA IMAM CRVENA SLOVA ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

samo ako se zoves nadalina :)

ili ljilja-pei

BANE BROTHERHOOD

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2013, 23:48
samo ako se zoves nadalina :)

ili ljilja-pei
ONDA NARANDZASTA  ILI LJUBICASTA NIJE PROBLEM SAMO PREKINITE DA SE SVADJATE ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Panco.KV

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2013, 23:45
Citat: Panco.KV poslato 13 Oktobar, 2013, 23:38
1.Rekao sam ti za materijal 50e a za rune nista jel znajuci koliki je posao i kako se treba drkati lakse mi je bili da se drkam 3 dana nego da te odbijem a znam da si pre mene pitao i druge.

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2013, 23:28
1. pitao sam te koliko kosta i rekao si 50e, da si rekao 100 ili bi platio 100 ili ne bi ni radio, vrlo jednostavno, aks-om nisam hteo da saljem jer ako mi sjebu kozu onda dzaba sve... i zasto mi sad pricamo o tome??

ja stvarno ne znam jel treba da crtam?
pitao za cenu, pristao, ti uradio, ja platio i zahvalio se, pokazao si da si majstor i da umes i sta sad? [neampojma]


Citat: Panco.KV poslato 13 Oktobar, 2013, 23:38
Meni ta slova ne trebaju ni za KKK ali takvim stavom nemoj da se iznenadis ako ti sa foruma odu mnogo po znanju na ovaj ili onaj nacin kvalitetni ljudi.A veruj mi da je diskusija izmedju redova velika.A sta treba da kacim nosace i rolbarove da vidis hahah mogu uradio sam ih bar 10-.15 ali nemam zelju da se dokazujem nikom .Ko me zna a znaju me dosta njih znaju moje kvalitete.

a moze odgovor na ovo?

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2013, 22:24
odgovor je bio detaljan da ne bi slucajno pomislio da imam nesto protiv tebe ali izgleda da ni to nije bilo dovoljno detaljno pa ako vec zelis da mi odgovoris onda mi odgovori na pitanja zasto mislis da ivan vizir, seba, i juga ne zasluzuju plavu boju?

evo i mazzi i lazic umeju da popravljaju racunare a preko racunara ucimo o motorima pa hajde i njima da obojimo nickove u plavo, a kad smo vec kod toga mozemo da obojimo mirzana jer on prodaje polovne gume i trake za vezivanje morota na prikolicu

i na ovo cekam odogovor takodje:

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2013, 14:40
evo i on moze da bude motor doktor jel da?
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1713

zasto? pa napravio je civiluk za moto opremu jbg + mi je drugar
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,7603.0.html

jes da ne ide na motor, nit je deo za motor kao i tvoju proizvodi ali ima veze sa motorima pa da i njemu damo plava slova dok ta grupa moto doktori ne postane smejurija?
Ja sam poslednja osoba koja ce ti odgovarati upamti to.Ono sto sam ima rekao sam ti a po najvise za Sebu i Ivana procitaj malo.i Opet ti oko 50e pocinjes nemoj molim te da ti javno kazem nesto oko toga ali nemoj molim te.

UFF

evo ja tebi javno da kazem  :-*  [srce]   valjda neces da se naljutis i na to jebem li ga
i da strasno si me bre uvredio (ne pitaj me gde, kako i cime jer nemam pojma, kao sto sam ja uvredio tebe tako sto sam napisao da si odlican majstor) kako sad to da ti zaboravim? :)



Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 13 Oktobar, 2013, 23:49
Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2013, 23:48
samo ako se zoves nadalina :)

ili ljilja-pei
ONDA NARANDZASTA  ILI LJUBICASTA NIJE PROBLEM SAMO PREKINITE DA SE SVADJATE ;)

pa mi se ne svadjamo, ovo je sve kako panco kaze sa ciljem zezanja, kako ti bre ne kapiras da se mi salimo? :D
jes malo cudno zezanje ali ako je panco pitao iz zezanja a ja mu iz zezanja odgovorio onda mora da je to u pitanju  ;D

clutch&brake

Citat: Panco.KV poslato 11 Oktobar, 2013, 14:35
Novi zadnji stender za BMW K1200s kao i za bilo koji u zavisnosti od velicine ulaza u tocak 60e.









Ovo je napravljeno sa mnogo postovanja i ljubavlju.  Hvala na tome. Toliko
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panco.KV


clutch&brake

Ja hocu zuta jer sam drkadzija i niko  me ne voli...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panco.KV

Ja crvena volim KOMUNIZAM

Jefta

Citat: Panco.KV poslato 14 Oktobar, 2013, 00:03
I ovaj isti samo bez uloska posto su ulosci po marki motora nije za prodaju doticnom ni za 500e ali ni za 500e sada mu je cena izvini NJANJA molim te ovo je zbog principa i znam da si ti platio 60e ali ovaj je iz inata 30e .I nikom nista ne radim dok prvo ne plati i dobija proizvod od 3-5 dana.
Хахаха па њања 30е потроши за једну песму на тамбураше ако га дирне у срце, нпр "Очи једне жене" тако да не верујем да ће да се љути за 30е :) ХАхахахаха ИЗВИНИ ЊАЊА !!!!

Panco.KV

Zamolio bih da sa sa ove moje teme izbrisu ova sranja sto su pisana obostrano jel nije ni vreme ni mesto
da ne bi zajebali temu .Hvala

Panco.KV

Ako nekom treba neka se javi slobodno nema ljutnje okacio sam hir cenu i tacka nema drugo . [cheers]