Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

ma ne bi vidis da je joker sirokogrud,nema bana...

Panco.KV

Neje sirokogrud realnost je da mora stati na stranu Srba ma kakvi bili a ne UST... ili EU.Samo tako mozemo opstati svoje je najbolje kako god da je.A i niko nista uvredljivo nije rekao nego sa postovanjem,ipak smo mi pre bili Evropa od svih Evropejaca.

Panco.KV

Ne diraj te mi Jokera SLICAJNO on je najbolji lik na forumu...(treba da kupi GoPro od mene ) posle pljujte  :D :D :D

eclipse4


clutch&brake

Razumem ja jokera i svaka cast na pravicnosti ali samo sam se zamislio ja na njihivom forumu da provociram. Banana i cao odmah.  Tako da ko ga hebe.  Pljuvacemo ga i jbg dok neko ne popije ban
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

srbac

OK napisao je pa je izbrisao, pa sta, shvatio je da je preterao. I njega je CBR nazvao ustasom i to stvarno nije fer, pa vidim nije izbrisao. Mene Mister x po malo nervira ali covek ima i dosta lepih postova. Cinjenica je da navija za Hondu i to malo onako provocira....pa sta....
Mister X je pravi Moto Manijak, he he he zeza samo tako..... a vi se primate ko baba na ratluk >>>>>>  [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: njanja poslato 01 Oktobar, 2013, 20:42
Razumem ja jokera i svaka cast na pravicnosti ali samo sam se zamislio ja na njihivom forumu da provociram. Banana i cao odmah.  Tako da ko ga hebe.  Pljuvacemo ga i jbg dok neko ne popije ban

takvi smo ti mi njanjo,secam se onog realitija veliki brat,kada je onaj musliman pljunuo srbina u lice i niko nista,da je to srbin uradio kod njih,digli bi tu kucu u vazduh a ovog bi deportovali u srbiju u delovima.

da se razumemo,nisam ja nacionalista,meni je covek covek,ma koje vere i nacionalnosti bio....ali neke stvari stvarno nemaju smisla,sta je mnogo mnogo je.

eclipse4

Citat: srbac poslato 01 Oktobar, 2013, 20:57
OK napisao je pa je izbrisao, pa sta, shvatio je da je preterao

da samo imas one koji napisu nesto,postuju onda naprave screenshot,promene post,taj screenshot uploaduju na drugi forum uz komentar recimo "evo kako podjebavam srbe i niko nista"....

srbac

U bre zemljace , teorija zavere !!!

Joker

Citat: srbac poslato 01 Oktobar, 2013, 20:57
OK napisao je pa je izbrisao, pa sta, shvatio je da je preterao. I njega je CBR nazvao ustasom i to stvarno nije fer, pa vidim nije izbrisao. Mene Mister x po malo nervira ali covek ima i dosta lepih postova. Cinjenica je da navija za Hondu i to malo onako provocira....pa sta....
Mister X je pravi Moto Manijak, he he he zeza samo tako..... a vi se primate ko baba na ratluk >>>>>>  [rofl] [rofl] [rofl]

E upravo to... Boli me bre q da li ce tamo neko na nekom Hrvatskom forumu mene banovati ako krenem da provociram... To je onda dokaz gde su oni a gde mi... I isto tako bi me boleo q da mi neko kaze da pisem na Engleskom samo zato sto neko kao ne razume sta pisem. U inat bih pisao onako kako ja hocu..

Vas boli uvo, svako pise onako kako mu odgovara, kao sto kaze njanja, on bi popio bananu da je citao ovo ranije... Ja tu privilegiju nemam jer moje misljenje mora biti u interesu foruma, naravno ne do te granice da gazim preko sebe ali balans mora da postoji.. Voleo bih da MISTER X ponovo ono sto je napisao ili da se izjasni sto se tice posta, cisto da kompletiram sliku za ubuduce...

Pite je zapeo kao ovaj bik na njanjinom potpisu da reagujem na nesto za sta nemam osnova.. Mogu isto tako da kazem da  mi je UFF rekao da je pit napisao da je on pedercina i posle promenio i ja mu lupim bananu na dva meseca (posto je to sledeca koja mu sleduje)...

eclipse4, i da kazemo da je to tako, to isto govori o nekome drugom a ne o nama.. I to mene ne interesuje...

SVI SMO MI LJUDI, MALO KO JE COVEK....
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

I to sto se tice bana.. Stvarno vise necu traziti razloge zasto je neko preterao nego sledeci put svako preterivanje bice kaznjeno.. Jebite se, ja ovde uvek ispadnem budala...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Uncle Bob

Citat: Panco.KV poslato 01 Oktobar, 2013, 20:36
Ne diraj te mi Jokera SLICAJNO on je najbolji lik na forumu...(treba da kupi GoPro od mene ) posle pljujte  :D :D :D
[thumb_up] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

neeee ne ovde neko radi za nekog

clutch&brake

E da mi sada da vidim jokerove buljave plave oke . Kako su besne :D :D :D :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

ma samo se previse primio,on bi ovo on bi ono,ko da je sudija u palati pravde jbte...primio se ko niko i to je sve...a mister x je govnarko i to stoji...ako treba pola likova da se proseravanjem otera sa foruma radi ustasr ma aj cao,aj meni ban na 3 godine moze..?
DA JOS JEDNOM SEBI POKAZEMO KOJA SMO GOVNA OD NACIJE,SLIHTARE..!

clutch&brake

Ljudi da li sada realno zbog usranka da se medjudobno posvaðamo?  Pa zato smo i govna.  I jedi i vi govna svi jer se meðusobno svaðate.  Bem vas u glavu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

jokeru odgovara dali neko pise na ustaskom,pa ne moze jebeno ne moze,pisi na sprskom,poznat mu je srpski,majka mu je srpkinja,a ako si kojim slucajem nemac onda pisi na engleskom,da bi ga svi mi razumeli,sta bre nema osnova ima i te kako,govnarska posla,ma mrs u pm sve slihtare i sta strbac sta si ti njemu drveni advokat...cekam ban na 3godine..!?

eclipse4

Citat: Panco.KV poslato 01 Oktobar, 2013, 21:42
neeee ne ovde neko radi za nekog

tako je,ovaj mister bin ili mister x kako li se vec zove garant radi za mirzana,dok nas ovaj mister sta li je vec zadrzava ovde,mirzan postavlja oglase i bezi da ne bi zaglavio ban ;)

eclipse4

Citat: njanja poslato 01 Oktobar, 2013, 21:52
Ljudi da li sada realno zbog usranka da se medjudobno posvaðamo?  Pa zato smo i govna.  I jedi i vi govna svi jer se meðusobno svaðate.  Bem vas u glavu

da znas da potajno navijam za tebe,ako ikada budes dosao na vlast.....cuvaj tamo neko mestasce i za mene na funkciji ;)

Panco.KV

Kakav breee BAN znamo da je sad malo uzavrela tema i da ce se sve smiriti i da nece  niko dozvoliti da nas jedan crv iz EU pozavadja nije Joker mali da nezna da je sad stvar smiriti strasti .A i ko jebe ono govno preci smo jedni drugima.