Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

A kako treba da se postavim?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

CBRR1

pa ovako kao sada...debelih zmajeva ce uvek biti,a bice i nas koji se upecaju na prozivke i to je to...

UFF


zVuk

#2543
Citat: Joker poslato 01 Oktobar, 2013, 18:07
Citat: CBRR1 poslato 01 Oktobar, 2013, 16:38
da znas pite da si i pravu...uuua za jokera...jebo purgera,kenja kurci se a ovde svi ko picke,ne zanima nas ovo ne zanima nas ono kao picke,izbacili srbi tablu u vukovaru sa cirilicom oni da zapale sve srbe po hrvatskoj,ovde jedna picketina ustaska vam namece hrvatcki jeziv i vi to tolerisete,cisti bre govna odavde,i sad bez zezanja  pisas po nama Jokeru stavlhajuci nas na isto sa misterx om...

Objasni mi ovo..  

evo ja cu da ti objasnim.....lik je pisao o Srbiji u negativnom kontekstu, pa je to obrisao, pa pretpostavljam da nisi stigao da vidis to.....a kad neko ko nije iz Srbije, pise o srbiji u negativnom kontekstu, mene to vredja...... pri tome njemu se niko nije obracao negativno niti je bilo ko spominjao lijepu njihovu i sta ti ja znam.......sto se mene tice zasluzio je ban na 20 godina......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

CBRR1


Joker

Malo pre sam opet procitao unazad jedno petnaestak strana da bih jos malo bolje usao u pricu i jbg nisam video nigde gde je Mister X pominjao nista negativno. Da sam video, za njega bi odmah ban bio dupli, onako Srpski! Nisam video sta je to pisao, bas me zanima... Ja samo vidim nacionalizam sa nase strane.. Da stoji iza onog sto kaze (da ne budem prostiji), ne bi menjao postove..

I ja pratim taj Moto GP, ne trudim se mnogo da ulazim u pricu, citam sta mi je interesantno... Cim vidim gde Mister X pocinje da dize u nebesa svoje stavove, preskocim odmah post... Nista tesko... Ako pocne da mi skace po zivcima, ignore... Nista lakse... Isto kako za njega, tako i za ostale..

@CBRR1 opet ne razumem kako to treba ja da se postavim? Vidim da sam ja pogresio posto sam prvo upozorio po principu nema potrebe da skacem odmah, ima i razumnih ovde... Lepo svima ban pa da vidimo. Ali mene zanima tvoje misljenje...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

pit

Lepo ti je Zwuk  objasnio ali ti to neces da procitas nego se prawis naiwan...nazwao je cirilicu sugawim pismom ...i to ti nije dowoljno uwredljiwo.Duboko si me razocarao owim  pisanjem....owo ti ozbiljjno kazem bez ironije.

CBRR1

zasto svima ban,ne razumem,aj pricamo o cbrr1,niti spominjem ratove niti kosovo niti vojvodinu niti ista od toga,ali onaj mongoloid x je iskoristio i sve naglasio od ovoga navedenog,i glumi posle zrtvu brisajuci postove,a pominjanje sestre ok zez ali pominjanje posle 1o postova preteci pljuvajuci,ja sigurno ne trazim da me bilo ko zastiti na ovom forumu,jer mongoloid X bi naglasavam glumio semafor na ulici kada bi se javio MRTAV SAM OZBILJAN ALI MRTAV GRKLJAN BI MU ISCUPAO! Ja sam samo trazio da se pife na jeziku kome forum pripada a ako ne znas taj jezik koristi sluzbeni engleski i to je to,sutra se siptar javi i pise kao ova gnjida na siptarskom,jel bi citao post,jel bi se bunio posto je to isti kurac,ne vidim zasto bi ja popio ban a milion razloga vidim da mongoloidd preba da odjebe sa foruma,ide kontru 1otorici nama vec danima i mi treba njemu da kleknemo,ajde bre jokeru smiri malo to,razmisli...

Joker

Pit-e, ajde nadji mi post gde je on napisao da je cirilica sugavo pismo? Verujem ja zVuk-u ali mi to nije dovoljno posto tog posta nema!!! Da sam ga ja video, to bi bila druga prica... Jel sam te stvarno duboko razocarao? :(
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

pit

Citat: Joker poslato 01 Oktobar, 2013, 19:05
Pit-e, ajde nadji mi post gde je on napisao da je cirilica sugavo pismo? Verujem ja zVuk-u ali mi to nije dovoljno posto tog posta nema!!! Da sam ga ja video, to bi bila druga prica... Jel sam te stvarno duboko razocarao? :(


  Pa obriso ga ...kolko puta oces da ti se ponowi.I  kad je pisao latinicim odma posle toga je pisao cirilcom usput pogrdno komentarisuci.Gledaj.ja nemam nameru da te wise ubedjujem u ista ...ti ako owde ne widis da postoji problem to je zato sto neces ili ne zelis da widis.
       A razocaraoao si me zato sto stoka ustaska u Wukowaru zabranjuje cirilicu i jede gowna swe uglas a doziwljawam owde u Srbiji isto i ti ne reagujes.

CBRR1

ne ja ovu nasu polemiku ne uzimam za zlo jokeru ili bilo kome,jer nisam glup da me neko izbaci iz takta i jokerov posao je taj,i sada je sjebo stvar i ne zeli da prizna,a svaka moja konstatacija vodi ka tome da mi niko ne zameri od vas ovde joker prvi i svi ostali sa foruma,ali aako gradimo i cuvas forum,jebem mu misa po ceo dan smo na njemu,i ako se neko tamo ukljuci i iziritira mnogo ljudi,pa treba barem precutno da se isolidarisemo i sklonimo ga iz desavanja...jer cemo mi da se godinama druzimo i popijemo bar dva puta godisnje po pice,i dodje neko i stvori sliku da jedan joker staje na njegovu stranu i stavi nas u isti rang sa njime,a ja znam da je joker ne razmislja tako,zato mu i kazem da razmisli...

Joker

@Pit Ja ne znam sta da ti kazem... Ajde molim te dodji na rodjendan da sednemo kao ljudi da pricamo i da pokusam neke stvari da ti objasnim, vidim da ovako preko tastature mi ne ide... Lakse je uz pivo ili sta vec.. Ozbiljan sam, nista zlonamerno...

@CBRR1 Brate, ko staje na bilo ciju stranu? Ja moram opet da ponovim, to sto je X pisao nesto pa izbrisao, ja tu nista ne mogu ako nisam video! To nije stajanje na stranu vec objektivno gledanje na stvari! Sta sam ja to "sjebao" i sta ja to ne priznajem?
Ja sam video kod tebe vredjanje na vise strana, sto je i vise nego dovoljno za ban.. Da ne citiram tvoje postove.. Predpostavljam da je to reakcija na njegovo pisi/brisi kao i njegov cilj ali to nije nacin na koji se rade ovakve stvari, bar ne ovde gde svi sedimo ispred monitora... A da ne pricam da je to protiv pravila i da smo svi upoznati da za to ide ban...
Ja znam sta bih ja radio da sam video da je on to napisao... A bas bih voleo da ponovo napise istu stvar ponovo...
Ali opet, to ovde nije pitanje vec reakcije na necije provociranje.. A hvala Bogu, vas dvoje ste se upecali kao somovi... Sve to moze mnogo bolje, sa manje vredjanja i ostalih sranja...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Panco.KV

Izvinjavam se tek sada sam malo procitao unazad i mogu zakljuciti da je UZASNO to da tamo neki gospodin iz EU podjebava i drka perfidno i jajarski momke ioz SRBIJE:To kod njih ne bi moglo sigurno.Draze mi je Pitovo i CBRR1 govno iskenjano nego ceo ovaj gospodin iz EU.Nadam se da nisam uvredio nikog i da ovo ne trpi posledice.


Otvoren proziv Gospodinu iz EU,
Ja sam veoma rad da se nadjem sa tobom gde god i kad god ne bi li malo protumacili rec sila i pice na pravi nacin,povucen jajarskim ponasanjem i glumljenjem hrabrog tipa a u stvari si samo uplasen deckic kojeg su maltretirali u skolici i otimali uzinu zato si sad opasan....jel ce da ti otmu i rucak na poslu morao sam da odreagujem.

Rad sam za vidjenje bilo kog tipa i stacu iza svakog clana MM i van njega kada ste vi iz vase EU na putu .

Srdacno se nadam skorom vidjenju Panco.KV

clutch&brake

Sreca moja pa nisam video temu na vreme jer bih popio bananu do grla. Ali sisu ne treba pustit da vreða nikako.  Niko ga nije dirao vec je sam provocirao. 
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mali_zmaj

za¹to ne stave jedan drugog na ignore i zdravo!?! jebote citam temu ne bih li nesto naucio,pa pola sata citam necije zajebancije!! a cigana i kineza ima vi¹e na forumu , nego u tokiju!!  ;)
jin-jang

clutch&brake

Citat: mali_zmaj poslato 01 Oktobar, 2013, 20:16
za¹to ne stave jedan drugog na ignore i zdravo!?! jebote citam temu ne bih li nesto naucio,pa pola sata citam necije zajebancije!! a cigana i kineza ima vi¹e na forumu , nego u tokiju!!  ;)

Zato sto mi kinezi i cigani nisu ubili dedu zapalili kucu i pisali po nama. Jebem ja ustase u usta bas
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panco.KV

#2556

Citat: mali_zmaj poslato 01 Oktobar, 2013, 20:16
za¹to ne stave jedan drugog na ignore i zdravo!?! jebote citam temu ne bih li nesto naucio,pa pola sata citam necije zajebancije!! a cigana i kineza ima vi¹e na forumu , nego u tokiju!!  ;)
Mali zmaju treba tog iz EU staviti na mars u PM sa foruma i sve slicnim njemu.Veci su mi prijatelji Kinezi nego Srbi sa govornom manom iz EU.

CBRR1

pa gde ste braco srbi do sada.??? ??? :)  :)  :)

Panco.KV

Ja sam tu DRUZE MOJ do istrebljenja ako treba

clutch&brake

Citat: CBRR1 poslato 01 Oktobar, 2013, 20:21
pa gde ste braco srbi do sada.??? ??? :)  :)  :)
Ja bih i ovako i onako tek sada dosao jer bi bio banovan :) :) :)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!