Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

sinak Borcha BG javi se kad hoces..mojne te gluposti...to su fazoni iz osnovne...

®or¾ GTI

aj bre prestanite  sa prepucavanjima ovde ko neka deca, kad god otvorim mislim ima neka nova info vezana za motogp, kad samo naduvavanje.

Lazic

SAD JE DOSTA MORA GEJLORD DA SE UME©A...!!!

LJUDI KAKO BRE NE KAPIRATE DA JE MISS X PRAVI MANIJAK I DA SE SAMO KORISTI ISTIM ORU®JEM KOJE KORISTE I OVAJ ©ABAN IZ BORÈE I MOJ MILI PIT BUL NI©LIJA, PODJEBAVANJEM... PRIZNAJEM DA JE MOMAK KURÈEVIT I DRÈAN, ALI BRRAÆO MOJA, AJMO NA TO PIÆE, KAD SE PONAPIJAMO SHVATIÆETE O ÈEMU PRIÈAM...


:-*:-*:-*:-*

@miss X:
stvarno bre, preterao si sa citiranjem èlanaka iz novina...:o

zVuk

ne lazicu.....on je smrda koji napise nesto ruzno, a kad ga pitas zasto je to napisao, on obrise i jos te napadne da si levicar, cetnik, i  sta sve ne, a on jadan ne moze da iskaze svoje misljenje od zlih srba i opet je on taj koji pominje partizane i cetnike i kosovo i vojvodinu......niko sem njega to nije pomenuo u ovoj temi.....sto dovodi do zakljucka da lik trazi svadju.....

....ili ga placa natasa kandic....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

CBRR1

 :-[ :-[ Lazicu jel me vokis. ??? ???

pit

Citat: zVuk poslato 01 Oktobar, 2013, 15:53
ne lazicu.....on je smrda koji napise nesto ruzno, a kad ga pitas zasto je to napisao, on obrise i jos te napadne da si levicar, cetnik, i  sta sve ne, a on jadan ne moze da iskaze svoje misljenje od zlih srba i opet je on taj koji pominje partizane i cetnike i kosovo i vojvodinu......niko sem njega to nije pomenuo u ovoj temi.....sto dovodi do zakljucka da lik trazi svadju.....

....ili ga placa natasa kandic....

       Ja sam dao odlican predlog samo ga izgleda niste zapazili ..posto je cowek ocigledma nula,minus ....za njega ce ludi Noki da da duplu dozu genetske modifikacije....e sad posto je i Noki minus tj nije u winklu kontam da ce dwa minusa da daju jedan plus te ce nam se tako nas wrli forumas krejzi Dragec ...postati normalan.

CBRR1

Miss x je obicna purgerica... :)  :)  :)

Odselio sam se za Nemacku da me Miss x ne nadje...

Pop

Citat: Joker poslato 01 Oktobar, 2013, 16:11
Izadje covek na tri sada i odmah sranje.

@MISTER X, provociras i onda kazes ajde necemo vise.. Ne ide to tako... Napad u ovom slucaju nije najbolja odbrana...
@CBRR1 ti si prvi pomenuo clana porodice bez ikakvog razloga... Ne vidim cemu to...
@Pit O negativnim vibracijama ti mozes da predajes.. Isto vazi za provociranje...
@Ostali zajedno sa gore pomenutim, ovo sve sada ide u bullshit jer mu je tamo i mesto a svako sledeci ko pomene bilo sta u vezi nacionalizma, clanova porodice ili vredjanje u BILO KOM OBLIKU ide ban odmah... Ja ne verujem da konstatno vodim istu pricu sa istim ljudima...

da te testiram odmah,

nacionalizm, clanovi porodice, vredjanje



ajde ako smes

"Грме танки џефердари..."


Joker

Samo da izracunam...
NACIONALIZAM 12 slova
CLANOVI PORODICE 15 slova
VREDJANJE 7 slova

UKUPNO 34 slova = 34 dana, da zaokruzimo na mesec.. :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Pop

Citat: Joker poslato 01 Oktobar, 2013, 16:21
Samo da izracunam...
NACIONALIZAM 12 slova
CLANOVI PORODICE 15 slova
VREDJANJE 7 slova to po cirilici, ovim sugavim pismom 9 :D

UKUPNO 34 slova = 34 dana, da zaokruzimo na mesec.. :D  dalje, sama suma je pogresna


ocena 3, ajde da zaokruzimo na 2 :D

"Грме танки џефердари..."


Joker

Ja to po naski... Na prste... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

I jos samo jedna stvar!

Rossi je TATA!!!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

pit

Citat: Joker poslato 01 Oktobar, 2013, 16:21
Samo da izracunam...
NACIONALIZAM 12 slova
CLANOVI PORODICE 15 slova
VREDJANJE 7 slova

UKUPNO 34 slova = 34 dana, da zaokruzimo na mesec.. :D


      Tebi Jokeru normalno da neko iz susedstwa kaze za cirilicu da je sugawo pismo...to te ne iritira nista ...i takwom coweku dozwoljawas borawak na forumu a nas si naso da proziwas i styawljas u isti kos.Powedi malo racuna o tome .....

CBRR1

da znas pite da si i pravu...uuua za jokera...jebo purgera,kenja kurci se a ovde svi ko picke,ne zanima nas ovo ne zanima nas ono kao picke,izbacili srbi tablu u vukovaru sa cirilicom oni da zapale sve srbe po hrvatskoj,ovde jedna picketina ustaska vam namece hrvatcki jeziv i vi to tolerisete,cisti bre govna odavde,i sad bez zezanja  pisas po nama Jokeru stavlhajuci nas na isto sa misterx om...

pit

E moj CBRR1 wazda su ti ''srbi''glumili jugoslownstwo....dozwoljawajuci ''braci'' da nas jasu i rade sta oce.Tako je bilo u posleratnoj Jugi ...ali mi nije jasno zasto je to sada ....kad nema KPJ nema wise ni demokrata na wlasti ....nismo ni na bjb pa cemu onda politicka korektnost na srpskom forumu.

CBRR1

#2535
ovo je Srbija pisi na spskom ako si stranac pisi na sluzbenom engleskom i tacka,ja kada sam na nekom forumu pisem na engleskom jer nemacki ne znam itd itd...samo sam to hteo a ne da pise na hrvatskom i tacka...jebo nas pas najgori smo...al sad treba vecina da se javi i da glume nedojebane snezane..purgercina i kraj ustasa i kraj i sta sad treba da se foliram i glumim evropu,sta treba da kazem svi smo mi ljudi,pederi pedofilicari,da se ponasam ko ''evropljanin'' samo bolest su nam doneli svih ovih godina,i javi se ustasa i provocira,bad bih voleo da pickax dodje u BG i javi se na forum i kaze tu pijem kafu,pa naterao bi ga da glumi semafor na ulici jebem li mu sve..! Nek mi jos neko kaze nesto da cbrr ovo cbrr ono..!

srbac

CBRR je izgleda prezubio.....  [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1


Joker

Citat: CBRR1 poslato 01 Oktobar, 2013, 16:38
da znas pite da si i pravu...uuua za jokera...jebo purgera,kenja kurci se a ovde svi ko picke,ne zanima nas ovo ne zanima nas ono kao picke,izbacili srbi tablu u vukovaru sa cirilicom oni da zapale sve srbe po hrvatskoj,ovde jedna picketina ustaska vam namece hrvatcki jeziv i vi to tolerisete,cisti bre govna odavde,i sad bez zezanja  pisas po nama Jokeru stavlhajuci nas na isto sa misterx om...

Objasni mi ovo.. 
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

CBRR1

nisi se postavio kako treba i to je to...