Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Ma oti¹li smo mi u kurac davnih dana èim sjedimo i raspravljamo se ovdje, umjesto da ne¹to karamo.

Ili barem organizujemo neki gengbeng za Bori¹u. Pa ako on neæe - ¹teta da se baci... [rofl][rofl][rofl][rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

pricaj za sebe :)

sto se mene tice sve moze da se postigne ;)

Lazic

Citat: castor poslato 16 Jun, 2013, 00:43
Ma oti¹li smo mi u kurac davnih dana èim sjedimo i raspravljamo se ovdje, umjesto da ne¹to karamo.

Ili barem organizujemo neki gengbeng za Bori¹u. Pa ako on neæe - ¹teta da se baci... [rofl][rofl][rofl][rofl]

Nismo se dugo videli, ali èini mi se da je Sanjalica jo¹ u Nemaèkoj...:D


@Uff:
ti nisi merodavan(c) by misa pei...[rofl]

castor

Jebi, jebi... A nema te na skakanju? Èami bunji prazan... :p :p
It's the ride that matters, not the bike…

pit


 
Citat: UFF poslato 16 Jun, 2013, 00:45
pricaj za sebe :)

sto se mene tice sve moze da se postigne ;)

Sve se moze ako se hoce ...evo ja javno obecavam da cu montiram Borisi picku i to potpuno besplatno i posle toga o istom trosku ima da napravimo festu...klopu zezanje sve po propisu.Samo Borisa da kaze kad moze i gde .Ja mu je instaliram ako hoce na vrh Rtnja.

UFF


castor

Ne znam za vas, ali je meni malo zajebano da karam i èitam forum... [ludak] [ludak]
It's the ride that matters, not the bike…

UFF


castor

Jeeeste miliJon ¹to ka¾e Laziæ… Kako da ne…

Pa ti da dofati¹ neku i da u isto vrijeme èita¹ forum, zna¹ kad bi ti se vi¹e naguzila? Nikad. Ako i tad... :P :P :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

To njega uop¹te ne dotièe, jer ako ga dobro poznajem, ribe koje je guzio vi¹e puta se mogu nabrojati na prrste jedne ruke...:o [rofl]

castor

A one druge na prste druge ruke? [rofl][rofl][rofl][rofl][rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

ne bih ulazio u dalju diskusiju na ovu temu...   [geek]

Lazic


pit

Il si nindza il si mindza.

Lazic

Moj klinac je sa svojih 5 godina bio ubeðen da je mind¾a u stvari nind¾a, i svaðao se oko toga...:o [rofl]

Ja sam mind¾a, breeee... I kuknjava ako poku¹a¹ da mu objasni¹ da gre¹i...[rofl]

Bori¹a

Citat: pit poslato 16 Jun, 2013, 00:53
Sve se moze ako se hoce ...evo ja javno obecavam da cu montiram Borisi picku i to potpuno besplatno i posle toga o istom trosku ima da napravimo festu...klopu zezanje sve po propisu.Samo Borisa da kaze kad moze i gde .Ja mu je instaliram ako hoce na vrh Rtnja.

hahaahah ovcar banja, kad god dodjete hahaha ako ja pre toga ne dodjem u bg... [cheers] [rofl] [rofl]

pit

Citat: Bori¹a poslato 16 Jun, 2013, 22:02
Citat: pit poslato 16 Jun, 2013, 00:53
Sve se moze ako se hoce ...evo ja javno obecavam da cu montiram Borisi picku i to potpuno besplatno i posle toga o istom trosku ima da napravimo festu...klopu zezanje sve po propisu.Samo Borisa da kaze kad moze i gde .Ja mu je instaliram ako hoce na vrh Rtnja.

hahaahah ovcar banja, kad god dodjete hahaha ako ja pre toga ne dodjem u bg... [cheers] [rofl] [rofl]

   Oces da je dovedem u Ovcar banju....moze, ali nemoj posle da izmices...i kao ocu prvi put da bude iz ljubavi i te fore.

Bori¹a

haahahahah mozda je bolje kad budem otisao u bg, nemamo gde u banji ;D

pit


eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 16 Jun, 2013, 22:11
haahahahah mozda je bolje kad budem otisao u bg, nemamo gde u banji ;D

stiso si se za jedan smestaj u banji  i veceru za pita eeeee moj borisa