Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit



Ja ti lepo reko sta mozemo i  kaKo ...mene revans s tobom ne zanima jer sam te dva puta pobedio...ako oces na 400 metara doci cu sa drugim motorom staviemo neku kintu i ko pobedi nosi...sto bi glumio pametnjakovica ko ti sa KTM -om.
   Revans se valjda desava na istom mestu....ali ti na zalost nemas muda ...odnosno mala su ti da bi se pustio protiv slabijeg motora....HAHAHHAHH pa cega se plasis sad...ktm je bio slabiji pa si smeo a sa cb koji je jaci ne smes.

   P.S. i da znas ja uvek idem na zicer...a ti si mi tu ziher.

UFF

2:1

i to si izgubio od 600ccm

sramota i za tebe i za yamahu :D

990sm nikad ni u snovima ne bi mogao da izgubi od xt600x  [rofl]

sad kad je motor ozbiljniji frka ti

kad skupis muda pa se predomislis za moju fer ponudu moze

toliko

pozdrav  [hello]

pit


        Pa prebaci sve u bulsit...nemoj sad ti kao da ispadnes frajer i da ti ja nisam odgovorio.Ne smes  jer se plasis i gotovo.

UFF

ma da bre
ja ne smem

sta cu, plasim se

eto ti si smeker

bravo smekeru

Ti si nas idol

pit

              Ahahahha sa jacim motorom ne smes protiv TDM-a .....bas se plasis bre Uffe...pa stani na crtu nece ti padne kruna sa glave...doduse pala ti dvaputa aliai to je za ljude.....i ne lazi nije bilo 2:1 ...NEGO 2 PUTA SAM TI ZABIO.

pit

  A gde je video klip ...nesto ne mogu da ga nadjem ....da se nije ''zagubio'' ...tu se bar jasno vidi sta je bilo i kolko puta je bilo.

krsta63

Aaaaa, bre, ucini mu, izadji na cetvrt milje.

pit



Pa ako ti kazes onda cu stanem.....Ufeeeee moze na 400 metara.....ali mora stavis neku kintu....recimo somce evrica ok?

krsta63

Dobrooo, sad smo videli ko ima cojones

Burazer

ozbiljna cifra, i ozbiljna prica
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Bori¹a

ucini mu, i dokumentujte to na YT i da se zna, jednom za svagda...

meni ne bi bio problem da se trkamo koliko god hoces, samo nemam sa cim ;D

p.s

pite, mnogo je to sto hoces, to vec prevazilazi sve...

pit

Citat: Burazer poslato 12 Jun, 2013, 01:23
ozbiljna cifra, i ozbiljna prica

  Naravno detalje cemo jos da razradimo javno pred svima samo cekamo da Uff vidi odgovor i da se javi....valjda ce do sutra ,prekosutra da odgovori....bilo kako.

krsta63

Zasto nema, ima. Dacu mu motor, Honda vs Honda, 1000 vs 1000, 4 protiv 4.  I tako se razgalamio kako ima svemoguci, mlad motor. Neka se proba sa babom starom 29 godinal

pit

  Pa de sme on sa babom starom tolko...tek tu bi crko da izgubi....zamisli od honde iz 84 g ahahahah.
 

krsta63

Zajebano je to, veliki blam da novim motorom izgubis [watching]

pit


UFF

Citat: pit poslato 12 Jun, 2013, 01:20


Pa ako ti kazes onda cu stanem.....Ufeeeee moze na 400 metara.....ali mora stavis neku kintu....recimo somce evrica ok?

pa ako moram da stavim moze
ali ne kintu ;)

ma sta iljadu evra, to je za devojcice i kockare, a ja se ne kockam
igramo bre ruski rulet da se vidi ko je picka a ko ne
jedan metak u kolt, zavrtimo pa ko pretekne


i dzabe vam tandem, mislim nije nemoguce ali treba vam neko sa malo vecim IQ da me naprzite  :-*
mora to suptilnije jbg

pit


  U redu je Uffe u redu je.

krsta63


UFF

Citat: pit poslato 12 Jun, 2013, 01:20
Pa ako ti kazes onda cu stanem.....Ufeeeee moze na 400 metara.....

nisi napisao koji motor
ako je sa tvojim tdm-om onda nema sta da me pitas da li moze kad sam ja to tebi vec predlozio
a i ovaj tvoj advokat se pravi lud