Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

pit



Aooo zar i ti Panco sine...aj Con...aj Perix pa i Che TDM-ovac...ali u Pancu sam smeo da se zakunem....Uff plus da date...mislim stvarno....zar je bas zasluzio.

eclipse4

Citat: Panco.KV poslato 29 April, 2013, 01:41
Citat: eclipse4 poslato 29 April, 2013, 01:40
Citat: Panco.KV poslato 29 April, 2013, 01:34
Ajde te molim vas prekinite da se prepucavate i da se pomogne oko prodaje motora


ma kakva prodaja motra to je sada najmanje bitno,trka je u pitanju,nek otvori novu temu sa prodajom motora   [rofl] [rofl]
Mislim da je to najpametnije


a i da otvori niko nece da gleda dok traju ovde pripreme za trku ;)

Gvozden

NEgo.... man`t se + , -.. KAd je crta!?
Snimak, slike, autogrami, kotlic!?

Ili da ja pravim majce
http://www.ironhorsehelmets.com/product_images/uploaded_images/if-i-had-balls-biker-tshirt.jpg

UFF

#2043
Citat: pit poslato 29 April, 2013, 01:45
Citat: UFF poslato 29 April, 2013, 01:42
Citat: pit poslato 27 April, 2013, 23:42
Znaci ko mi pomene vise trku ili bilo sta vezano za nju moz da mi popusi kurac momentalno.




Pa jbt zar ti ja licimna malo majmunce?

 jbg bez uvrede ali tvoje reci druze tj sam si sebi popusio




dzimika

bila trka prosle godine :D samo se se neslavno zavrsila :D

Panco.KV

Citat: pit poslato 29 April, 2013, 01:52


Aooo zar i ti Panco sine...aj Con...aj Perix pa i Che TDM-ovac...ali u Pancu sam smeo da se zakunem....Uff plus da date...mislim stvarno....zar je bas zasluzio.
Sta ja od mene imas samo pluseve

pit


   Da cu ti ja uzivo kad se vidimo obecavam ti..nije bas ovakav ali ce da pomines...mnogo si se ti zavozio i poceo da pustas filmove.

pit

Citat: Panco.KV poslato 29 April, 2013, 01:58
Citat: pit poslato 29 April, 2013, 01:52


Aooo zar i ti Panco sine...aj Con...aj Perix pa i Che TDM-ovac...ali u Pancu sam smeo da se zakunem....Uff plus da date...mislim stvarno....zar je bas zasluzio.
Sta ja od mene imas samo pluseve


Mozda gresim jbl ga

UFF

jebi ga brate
sledeci put koristi mozak pre nego sto nesto napises

ali nema veze eto sad mozete ti i wolwerine zajedno da me bijete - bice fer isto kao i trka sa malim ktm-om  ;)

a i glupo je vise da on tebe zove na mob i preti ti batinama i obecava ti fajt na  koji ti ne smes da izadjes pa ste sad ortaci

eto zato resenja ja sam manji i slabiji od vas dvoje

posle mene se oprobaj sa revolutionom ako imas muda, mada vidim kolika su kad ne smes na crtu sa vecim motorom kako ces onda sa vecim covekom?

tako se kako ti pre koju stranu rece postaje mudonja i postovan u drustvu  ;)


to je to narode, snow je zavrsen i jasno je ko je i kakav ko   [hello]

jbg ja mislio da potraje bar jos koji dan ali kao sto pit kaze nekom plitka materica, ili mozak

Panco.KV

Mislim da nece moci ako budem tu niko nikog da bije i ne cak da mislim nego i obecavam ova tema je izmakla kontroli e sad je meni pun kurac

eclipse4


pit

Citat: UFF poslato 29 April, 2013, 02:02
jebi ga brate
sledeci put koristi mozak pre nego sto nesto napises

ali nema veze eto sad mozete ti i wolwerine zajedno da me bijete - bice fer isto kao i trka sa malim ktm-om  ;)

a i glupo je vise da on tebe zove na mob i preti ti batinama na koiji fajt ti ne smes da izadjes pa ste sad ortaci

eto zato resenja ja sam manji i slabiji od vas dvoje

tako se postaje mudonja i postovan u drustvu  ;)


to je to narode, snow je zavrsen i jasno je ko je i kakav ko   [hello]

jbg ja mislio da potraje bar jos koji dan ali kao sto pit kaze nekom plitka materica, ili mozak

    Ufe da li si svestan sta si postavio i da li ti to pokusavas da me navuces da te uvredim....jbg odrastao si covek a svako odgovara za svoje postupke.
    Hehehhe nije ti trebao uopste ovaj pusac u zivotu...reko bih da ti je to najgori potez od kako si na forumima uopste.
   Reko bih vrhunac bezobrazzluka i nevaspitanja....ne svidja mi se uopste u kom pravcu si poceo da vodis ovaj forum.....nikako...reko bih jos da si skroz izgubio zivce i kompas .....ccccccc strasno.

pit

Citat: Panco.KV poslato 29 April, 2013, 02:06
Mislim da nece moci ako budem tu niko nikog da bije i ne cak da mislim nego i obecavam ova tema je izmakla kontroli e sad je meni pun kurac




   Panco ...taman posla da dodje do tuce ali jedno pusenje je ostalo u najavi pa bi red bilo da se ostvari.

Gvozden

Kakva crna tuca...  kafanski racun i tetovaza..... imate kesha, nove motore.... sta bi vishe...muda do kolena
http://img715.imageshack.us/img715/8341/ufftm.jpg
ili
http://img194.imageshack.us/img194/8906/pittt.jpg
mi mishevi , nama je leba i igara..... a nashi ste pa vas volimo

E da i te pedere skloni da ne bi srushio server....a Gasi napakovao iredentu i domaci terorizam...

Panco.KV

Ma DAJ KAKVO PUSENJE KAKVI BAKRACI ZAJEBI TO AKO MOZEMO DA SE OKUPIMO I DRKAMO A AKO NE JEBO DISKUSIJU

Panco.KV

I stvarno sklanjaj onog pusikarica sa zida

aæimo

Ko æe kome da drka na tom okupljanju?

Panco.KV

Citat: aæimo poslato 29 April, 2013, 02:17
Ko æe kome da drka na tom okupljanju?

Decak situacija se smirila malo ne podgrevaj

eclipse4

koga mrzi da sam drka dovescu ja neke ribe da to odrade  ;)  ;)

aæimo

Deèak je super te¹ka.

Nego mi pade na pamet na ¹ta æe sve ovo da lièi na jezeru za par dana.

Moraæu da prisustvujem sve da Vas branim od Vas samih.