Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Panco.KV poslato 11 April, 2013, 21:52
[sutirakamen] JBG samo minusi

kad bi prestao da se zalis i pricas o njima mozda bi prestao i da ih dobijas
pokusaj pa da vidimo rezultate

Panco.KV


UFF


pit

Citat: Panco.KV poslato 11 April, 2013, 23:19
Ma jok samo cepaj dodaj jos  :-*


Evo Panco ja istrosio svoju zalihu pluseva na tebe i tako anulirao minuse sto ti nadavali dusmani......jos ces ti cuda da vidis na ovom forumu.

Panco.KV

Isto sam i ja radio Za tebe hahah nemogu nam nista sad ce sigurno opet  [rofl]

UFF


Panco.KV

nema veze evo tebi od mene  :-* :-* :-*


mareskin


Nisam èovek koji voli da zavaða ili di¾e tenziju, ali ja bi stvarno voleo da vidim tu trku izmeðu PITa i UFFa.
Evo, ja plaæam pivo obojici, a pobedniku dva ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

Citat: mareskin poslato 12 April, 2013, 21:42

Nisam èovek koji voli da zavaða ili di¾e tenziju, ali ja bi stvarno voleo da vidim tu trku izmeðu PITa i UFFa.
Evo, ja plaæam pivo obojici, a pobedniku dva ;)


     Ima vec snimak.....u temi o prvom druzenju kod Gorana...odro ga dva puta.Prvi put nisam foorsirao i nisam presaltovao u drugu.Drugi put kad se primio za revansh presaltovao u drugu i pobego mu 30 metara....ahahahhah a trka bila na 150-200 m.Tako da nema tu nista interesantno.

mareskin

Citat: pit poslato 12 April, 2013, 21:52
Citat: mareskin poslato 12 April, 2013, 21:42

Nisam èovek koji voli da zavaða ili di¾e tenziju, ali ja bi stvarno voleo da vidim tu trku izmeðu PITa i UFFa.
Evo, ja plaæam pivo obojici, a pobedniku dva ;)


     Ima vec snimak.....u temi o prvom druzenju kod Gorana...odro ga dva puta.Prvi put nisam foorsirao i nisam presaltovao u drugu.Drugi put kad se primio za revansh presaltovao u drugu i pobego mu 30 metara....ahahahhah a trka bila na 150-200 m.Tako da nema tu nista interesantno.

Znam da ima snimak, ali mislim da je sad pro¹lo dovoljno vremena da se odradi revan¹. Voleo bih da budem prisutan.
Mo¾e opet kod Gorana u maju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

Citat: mareskin poslato 12 April, 2013, 22:25
Citat: pit poslato 12 April, 2013, 21:52
Citat: mareskin poslato 12 April, 2013, 21:42

Nisam èovek koji voli da zavaða ili di¾e tenziju, ali ja bi stvarno voleo da vidim tu trku izmeðu PITa i UFFa.
Evo, ja plaæam pivo obojici, a pobedniku dva ;)




     Ima vec snimak.....u temi o prvom druzenju kod Gorana...odro ga dva puta.Prvi put nisam foorsirao i nisam presaltovao u drugu.Drugi put kad se primio za revansh presaltovao u drugu i pobego mu 30 metara....ahahahhah a trka bila na 150-200 m.Tako da nema tu nista interesantno.

Znam da ima snimak, ali mislim da je sad pro¹lo dovoljno vremena da se odradi revan¹. Voleo bih da budem prisutan.
Mo¾e opet kod Gorana u maju.


          Ma samo ti dodji i ako bude i ako ne bude trke popicemo po neko pivo.Iskreno mrzi me da se trkam u nista ..nema tu uzbudjenja.

Vlajko

Kako niu¹ta? a ta satisfakcija da ga zeza¹ mesecima oko toga?

I on to te¹ko podnosi.. ali jebiga da æe sve od sebe ovog puta da te pobedi i posle toga naguzi  ;D

Pa nek bolji pobedi  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

Citat: Vlajko poslato 12 April, 2013, 23:04
Kako niu¹ta? a ta satisfakcija da ga zeza¹ mesecima oko toga?

I on to te¹ko podnosi.. ali jebiga da æe sve od sebe ovog puta da te pobedi i posle toga naguzi  ;D

Pa nek bolji pobedi  [cheers]

Ma naguzicu ja tebe kad te navatam..... ;)

Vlajko

Mogli bi neku klad¾u da bacimo?  ;D

Stavljam crvenu na Pita  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

Citat: Vlajko poslato 12 April, 2013, 23:18
Mogli bi neku klad¾u da bacimo?  ;D

Stavljam crvenu na Pita  8)



            A aj ti ako imas muda da se pustimo..malo dacu ti prednost 20 metara u trci na 150....taman tolko tije slabiji motor.Ili ako neces potezanje mozemo malo da izadjemo na Grzu da vidimo kako forsiras krivine...cisto onako da se malo zezamo.

Vlajko

Zanimljiviji ste vas dvojica.. ja umem da podnesem poraz  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

a jel umes da ga podneses in the pedu? :D

pit


CBRR1

Pit je picka ja ga prozivao na potezanje,al on nije smeo,jer bi ostao bez tdema i pekare...