Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

rimmsko carstvo u moderno doba, gladijatori, arena, hleba i igara...

mrle

treci rajh nije pobedjen.

mrle

nego jebite to,
napolju 11 stepeni.

Boban_m


mrle


eclipse4

Citat: Slaninar poslato 22 Jun, 2018, 23:58
Golovi primljeni - 100% na¹a gre¹ka.

Ipak, sudija je oèigledno celu tekmu navlaèio za njih.

I nek mi neko objasni: za koji kurac je onaj VAR, kad onaj penal nisu svirali?!?!

Lopine.

Razumem kad igraè zajebe sudiju. Kad previdi. Razumem da se autsajderima “stro¾ije” sudi. Sve je to OK. Ali ovakvo navlaèenje celu tekmu - kao na¹u ligu da gledam. Kao Vo¹i protiv Partizana.  :)


Poslato sa sokoæala mobilnoga, pomoæu prstiju...

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,280.msg834571.html#msg834571

Boban_m


Lazic


Slaninar

 [rofl]

A odgovor?

"I ja tebe, kad mi se prijebe..."  :)

[andjeo]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Ах та пуста обећања.
Друштво за заштиту од животиња

mkt

jel zna neko koliko kosta mesecno parkiranje u garazi kod vuka i da li moze da se plati za mesec dana

Che

Citat: mkt poslato 30 Jun, 2018, 14:41
jel zna neko koliko kosta mesecno parkiranje u garazi kod vuka i da li moze da se plati za mesec dana

Meseèna pretplata za putnièka vozila 00-24 èasa   12000.00

mkt

Uhhh jeftinije je onda da rentiram garazu

Che

Imas i garaze zatvorenog tipa, gde 6K mesecno, ali je pitanje da li ima mesta u njima.
Ja rentiram za motor, 1320din mesecno.

Pogledaj na sajtu Parking Servisa, postoje garaze za koje nisam imao pojma da su tu,
mozda nadjes nesto zanimljivo.

mkt


misa-pei

Da li je za vreme ovog SP odigrana ijedna utakmica po ki¹i? Ba¹ me zanima.
Država je najveći neprijatelj naroda

mali_zmaj

bem im sunce sibirsko,zato nas zaliva konstantno!!  grke je doduse usralo skroz,bolje nam je da sutimo,ako Putin popizdi....!!!?
jin-jang

mkt

el ima neko od manijaka ko se bavi izradom sajtova ili zna nekog ko to radi

eclipse4

Da ne otvaram novu temu,uskoro zavrsavam praistorijsku posudu (lepljenje),zanima me da unapredim do sada metod pravljenja delova koji nedoataju pa mi je potrebna vasa pomoc.
Skoro samo gledao na yt kako neki likovi u muzeju rade te posude a za pravljenje tih nedostajucih delova koriste neku smesu dvokomponentnu (izgleda kao plastelin,glina,gips itd) koja reaguje samo kad se medjusobno pomesaju...onda to mese malo u ruci, as bukvalno kao plastelin i nanesu u prazan prostor,odnoano gde deo fali.....zatim oblikuju lepo i ostav,nakon 15 min ili 10 ne secam se,to se atvrdne kao gips.....zna li neko koja bi to smesa mogla biti?

Hurricane

..zvuci kao dvokomponentni "bison" lepak, osim onog dela kad se stvrdne bude kao gips, nije bas kao gips vise je kao kamen 😊

https://goo.gl/images/9QLU2L