Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

knez71


balcan girl

ja volim staropramen po moguæstvu toèeni ili toèenu bavaraiu ili ono sto ne umem da izgovorim sto pijemo zvuk ja i serpente :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a sto uz sve to ide dobro ¹opska salata i nesto sa raznjaaaaa auuuuu :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

ne gasim nista, moram da se slozim sa zmajem, kome se ne svidja ne mora da je cita, postoje i ostale neprocitane teme na forumu pa sto svi citaju samo aktuelne kad sigurno postoji nesto zanimljivije za procitati

Citat: castor poslato 23 Jun, 2016, 21:43
'Ajdemo lagano redom... Poku¹aæu da ne pi¹em dugaèke komplikovane prosto-pro¹irene reèenice da bi ¹iri auditorijum mogao da razumije...

prestupio si
dzaba ti onda dokle si dobacio kad se ne racuna

ako si hteo da te siri auditorijum razume nisi morao da pises kratke nekomplikovane recenice (nit da ih tom izjavom vredjas) vec da napises razume umesto razumije  ;D

Mik

'De se ono desi zadnji WSBK?
(Stvarno Kawa ne pravi motore, nego voz ! :))

Glava Dole

Mog caleta su pokupili '91 dok su se ostali krili po podrumima i poslali u hrvatsku u rat... prodao je tadasnju peglicu, zakljucao kucu i krenuo misleci da verovatno nece da se vrati, nije bilo izbora... sreca pa je bio samac... tamo je zadobio ostecenje sluha, ubio nikog nije(bio je vojni policajac), prema svima se trudio da bude maximalno korektan i da se vrati ziv i zdrav... '94e je upoznao moju kevu(dakle ubrzo nakon sto se vratio), '95 se uzeli a '96 je ova budala(tj. JA) dosla na svet ;D I opet niko od nas ne mrzi hrvate nista posebno, jednostavno nisam nacionalista... vodim se onom hriscanskom poslvicom(iako nisam cak ni krsten) "ko tebe kamenom- ti njega hlebom".

Valjda je cilj da pokazemo da smo bolji od njih a ne da sviramo kurcu.... a provereno je da i tamo ima i ovakvih i onakvih... dobrih i losih... secam se kad sam ulazio u svet motocikla i imao nekog tomosa, uradi mi dedin komsija hrvat bukvalno generalnu(tad sam i ja poceo da ucim i posle toga vise ni jedan moj motor nikad nije video majstora ali sam tad bio klinac od 10ak godina) i prvo nije trazio nista a kad smo ja i keva insistirali da kaze cenu on je trazio nesto smesno tipa 1000-2000din(zab sam tacno al tu je negde). Dedi izbetonira celu garazu i pola podruma a posle ga jedva ubedis i uguras u ruke 50e koliko je majstorska dnevnica... covek bukvalno nece ni da cuje da uzme dinar... a njemu srusili kucu tamo i ovde je ziveo privatno sa dvoje dece i jedva sklapao kraj s krajem... znaci od debelog i tog generalizovanja mi se vise kenja... i tamo i ovde ima i ovakvih i onakvih.... AMIN

Hohštapler

Raja je raja sine moj.
Svi gledaju kako da plate raèune i i¹koluju decu.
"Nacionalnost" i vera su geografske gre¹ke. To si dobio roðenjem na nekom mestu planete. Da si se rodio u Siriji bio bi verovatno musliman a gotovo sigurno ne pravoslavac i zvali bi te Isis (izvini Andreja :D ).

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Lepi, poenta je bitna... mozda malo drkam pojmovi al vidi se sta sam hteo da kazem ;D

slave74

Malo brkas pojmove al nema veze.
TAcno je da svuda ima budala, evo jednostavnog primera.
Kod nas sedi sa porodicom u restoran i mozda moze da ti se desi da ti pijanci za susednim stolom pocnu praviti probleme. Ako se pobunis mozes dobiti pikslu ili flasu u glavu , pa ako prezivis prezivis, Verovatnoca da ce ti neko dirati decu je minimalna.
U hrvatskoj ako u istom slucaju naletis na budale, koji su naslednici koljaca iz jasenovca ili hercegovine, moraces prvo da pricuvas decu..

Andreja

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Jun, 2016, 09:04
Raja je raja sine moj.
Svi gledaju kako da plate raèune i i¹koluju decu.
"Nacionalnost" i vera su geografske gre¹ke. To si dobio roðenjem na nekom mestu planete. Da si se rodio u Siriji bio bi verovatno musliman a gotovo sigurno ne pravoslavac i zvali bi te Isis (izvini Andreja :D ).



ZA©TO ME MALTRETIRA©?!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Andreja

Samo èekajte prvo okupljanje! (na koje budem mogao da doðem)  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: Andreja poslato 24 Jun, 2016, 12:08
Samo èekajte prvo okupljanje! (na koje budem mogao da doðem)  ;D

Ima da PUKNEMO od smeha :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY


eclipse4


Lazic

Citat: eclipse4 poslato 24 Jun, 2016, 12:18
opet vas pobedi debeli zmaj? :)
Vidim... :o ;D

Kostić


gmum44

I na kraju ide li se gde na odmor ili ne?
more,planina,selo,jezera???
DEBELI DEBELI....u debeloga zmaja cvile jaja ,raspravi nikada kraja!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mrle

ne znam da li me je nasmejalo ili razbesnelo, a da je sranje, sranje je


"Vuèiæ: Evropa uzdrmana, ali Srbija stabilna
Autor: mondo.rs "