Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2012, 20:21
koji ce mi qrac M opruge i govna kad ne smem da divljam sa njim

to sam ti i rekao kad sam mislio na M opremu, kozna sedista i kozni volan i dvozonsku klimu ima skoro svaki auto sad..

WOLVERINE



Znaci bullshit tema ........  ovde moze da se lupeta i laprda...  prava tema za mene.... [yahoo] [yahoo] [yahoo]


Izgleda da imamo novo pravilo na forumu.... zamolio bih admin modove da nam objasne pravilo i nacin ponasanja shodno sa njm.... hvala....

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2012, 21:09
Kao ¹to jednom rekoh, na ovom mestu sam prvi put u ¾ivotu mogao sam da biram sa kim æu da se dru¾im, a da nije nametnuto od strane dru¹tva(obdani¹te, ¹kola, vojska) i mnogo me boli kad se popièkaju ljudi koje sam izabrao, kao da se cepam na vi¹e delova...[facepalm]

Ionako mi je veæ te¹ko zbog pita i alje i zeljkamp-a i zmaja i jo¹ nekih ljudi koji se svaðaju, a znam ih lièno...[facepalm]


BAL NA VODI - Mi smo cetverac.mpg



Stvarno se svaðaju k'o neke ¾ene. Tu¾no & ru¾no. To treba sve na polje, na ragbi, da se pobiju, pa pomire uz 'ladno pivo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit

Citat: Slaninar poslato 16 Decembar, 2012, 21:48
Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2012, 21:09
Kao ¹to jednom rekoh, na ovom mestu sam prvi put u ¾ivotu mogao sam da biram sa kim æu da se dru¾im, a da nije nametnuto od strane dru¹tva(obdani¹te, ¹kola, vojska) i mnogo me boli kad se popièkaju ljudi koje sam izabrao, kao da se cepam na vi¹e delova...[facepalm]

Ionako mi je veæ te¹ko zbog pita i alje i zeljkamp-a i zmaja i jo¹ nekih ljudi koji se svaðaju, a znam ih lièno...[facepalm]


BAL NA VODI - Mi smo cetverac.mpg



Stvarno se svaðaju k'o neke ¾ene. Tu¾no & ru¾no. To treba sve na polje, na ragbi, da se pobiju, pa pomire uz 'ladno pivo.


           Ja ne bezim od dobrog fajta ali mi je lekar zabranio da udaram desnom rukom i dva puta.

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2012, 21:09
Kao ¹to jednom rekoh, na ovom mestu sam prvi put u ¾ivotu mogao sam da biram sa kim æu da se dru¾im, a da nije nametnuto od strane dru¹tva(obdani¹te, ¹kola, vojska) i mnogo me boli kad se popièkaju ljudi koje sam izabrao, kao da se cepam na vi¹e delova...[facepalm]

Ionako mi je veæ te¹ko zbog pita i alje i zeljkamp-a i zmaja i jo¹ nekih ljudi koji se svaðaju, a znam ih lièno...[facepalm]
Zreo si za seansu. Ajde ovamo ili da dolazim [cheers]  :P

UFF

Posto kao admin moram da citam sve necu nikog stavljati na ingnore ali za neke [majmun] od clanova vise ne postojim, kao ni oni za mene
Najbolje resenje jer u suprotnom [dunce] ce te najpre spustiti na svoj nivo a zatim pobediti na iskustvo, jbg kad ti zena svakodnevno godinama [blahblah] postanes i ti takav a sa takvim se ne vredi raspravljati  [sutirakamen]

Kengur

Salio sam se bre za 1.4tdi na kontu borishinog posta...  [neampojma]


A ne znam sta da kazem za vas dvojicu majke mi ne kontam...  [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma]

Lazic

Citat: Kengur poslato 16 Decembar, 2012, 22:45
Salio sam se bre za 1.4tdi na kontu borishinog posta...  [neampojma]

[rofl] [rofl][rofl][rofl]

:-*:-*

Slaninar

Citat: pit poslato 16 Decembar, 2012, 21:50
           Ja ne bezim od dobrog fajta ali mi je lekar zabranio da udaram desnom rukom i dva puta.

General Two - Eto sto sam vruc
:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

Sad kad dodje UFF ima i ovu temu da pocisti zbog vas...stigo UFF...najebali ste... :D :D


Sandokan'Mc-Daj bombu(Official video)

MIGE

evo ga novi admin,hoce da kaznjava neposlusne i svadjalacki nastrojene forumase  :D :D :D

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

manijaci uzdravlju vam 2013ta [cheers]

BANE BROTHERHOOD

A
#1253
 [sutirakamen] [sutirakamen] [sutirakamen]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt


Boban_m


Andreja

Podseti me naziv teme... Andreja bre, kako sam mogao da zaboravim!  [doh]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kengur

Milka Canic?

monsterbnt

Bane opet gledo KLE....
Smrt SVIMA!!!!

Kengur

jbt jel spava neko na ovom forumu? :D
Svi ''online'' :)