Glavni meni

Customizing "baba" to make her "devojka" ........

Započeo negro, 27 April, 2011, 12:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

negro

Znadem da ima jos dosta rada, full oklop necu nikako da stavim, sacekaj kompletan izgled. Mislim da je ipak stvar ukusa u pitanju...

Ugao viljuske je takav kakav jeste, nisam menjao i nemam nameru. Ne idu heblovi vec volan, vec ga imam kao i nosace, samo moram da odlucim za visinu istog, ali to tek kada dodju nosaci fuzastera pa onda odredjujem polozaj. Zadnja viljuska je od 900rr (hvala Gojku na poklonu), kljesta imam sva...

Ima jos mnoooogooo posla, ovih dana i slike onoga sto sam jos dodao (nosac fara i far sa originalnom idejom....)

gojko


negro

Evo, evo.....

Napravio sam i namestio poklopac lancanika, nisam ga slikao ali jesam slika sledece...

Slika 1... Model nosaca fuzastera od kartona





Slika 2... Isto to iz drugacijeg ugla (ko ugleda slicnost sa oblikom plastike repa neka je i ugledao)




Slika 3... Repariran far (kompletno nov koji je imao puknuto staklo, a moj je bio razvaljen ali mu je staklo bilo celo, malo grejanja jednog, drugog, lepak za kaminska stakla i... voila!)





Slika 4... Nosaci fara, ideja od majstor Ace, klipnjaca od Zastave 101, biksna od PVC cevi za vodu





Idemo dalje....... [hello]

isterivac

Originalno resenje za nosaè fara! Svaka èast!
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

jevta

Originalno re¹enje za nosaè fara al mi to pre ide na neki  èoper ovde mi se be¹ i nesviða a i puno te¹ko.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: jevta poslato 10 Maj, 2011, 20:21
Originalno re¹enje za nosaè fara al mi to pre ide na neki  èoper ovde mi se be¹ i nesviða a i puno te¹ko.
pa kao se njemu svidja nadje dvae klipnjace od triumpha t6 650///one su od durala.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA69

joj brate sta ti je zemlja srbija...ja cu ovo da plasiram lepo u zabariju pa nemojte da se iznenadite ako vas pozovu u ferrari ili slicno zbog inovacija...mozda vam se smesi i pininfarina a da to i neznate????
assumption is the mother of all fuck up...!

negro

Sinoc stigao KN, poklopac rezervoara sa bravom i brava za kontakt, gumica za glavni kocioni cilindar i set plocica za celu masinu. Sve to je izaslo ukupno kao da sam kupio samo KN ovde.

Slike delova uskoro a ocekujem i isporuku nosaca fuzastera ovih dana pa jos malo strpljenja i kompletiracemo foto-dokumantaciju u ovom stadijumu.

Pozz.

[yahoo]

KIZA69

#28
e jbga...ja nemogu da cekam ...meti caffuccino........... [watching] [watching]
assumption is the mother of all fuck up...!

negro

Ajd udaraj ako si zaludan.....metam vodu....

KIZA69

assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

come buta negrooooo......nemate da kacis nesto od skorasnjih slika,jer si ti to meni give up ????
assumption is the mother of all fuck up...!

negro

never give up...  8)

idu slike, ne postizavam ni da radim nesto od guzve... uglavnom ajde za javnosti... kn filteri ne mogu da se posade odmah iza difuzora tako da moram da pravim neko savijanje, pronasao sam prohrom hamburski luk na 90 stepeni i njega cu da seckam na odgovarajuci ugao i tako za sva 4 karburatora... ali prvo da stignu... ovo sto je seceno laserom (nosaci fuzastera) mora da prodje obradu pa da se izlozi u vidu slike ali nisam obradio jos materijal pa i ne slikam... a danas crveno slovo pa se ne radi...

Bice uskoro slika, evo obecavam!

;D

minja


Dutchman


Cale


negro

Dragi moji manijaci..... moracu da vas razocaram sto se tice nastavka radova, barem do daljnjeg....

Obustavio sam sve radove na svojoj masini, polako cu, koliko to vreme bude dozvoljavalo, da raduckam sa akcentom da se radi o deminutivu, znaci minimizirani radovi na Hondi.  [veryangry]

Razloga ima dovoljno da trenutno obustavim sve radove, pa bih zeleo onda i da podelim sa vama te razloge....

Kao sto iz novog potpisa mozete naslutiti, Negrita i ja smo se malkice vise zaigrali i na putu je Negrinjo.  ;D

U stvari na putu su vise Negrinja.... :D

OCEKUJEMO 3!!!! NEGRINJA!!!!!!  :P

[yahoo]

Ne pitajte kako....  [neampojma]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


JankoR


Lazic

E, manijace, pa kako 3 odjednom...?  [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl] Gde ste zapeli...? [yahoo] Cestitam... [cheers] [cheers] [cheers]

dimac

Svaka cast covece, cestitam, neka je sa srecom! :)