Glavni meni

Bajkerski izleti ro¹tilji i sl.O

Započeo ACO610, 26 April, 2011, 13:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ACO610

    Odluèik  da  postavim  ovu  temu  gdje  bi  svi  bajkeri  koji  imaju  slike  sa  bajk  izleta  ro¹tilja  i  sl.  mogli  da  postave po  koju  sliku  i  napi¹u    koju  rijeè. Nadam  se  da  u  rubrici  putopisa  ova  tema,  neæe smetati,  ako  neko  od  administratora  misli  da  joj  ovde  nije  mjesto  neka  je  prebaci  onda  na  odgovarajuæe  mjesto,  ali  ja  mislim  da  od  ovoga  nema  prikladnijeg.


   Po¹to  sam  zaèetnik  nove  teme  odluèik  da  postavim  par  fotografija  sa  Vaskr¹njeg   ro¹tilja,  koi  mi  praktikujemo  kao  zvanièni  datum  otvaranja  moto  sezone  na  ROMANIJI,  mada  ima  onih  koji  je  i  nezatvaraju   ;D. Na  ovom  ro¹tilju,  a (  ponekad  zna  da  pude  i  peèeno  jagnje  ili  prase ) okupe  se  bajkeri  sa  romanijske  regije  ( Han Pjeska,  Sokoca,  Pala )  a  po  nekad  i  ¹ire.  Kao  ¹to  i  sam  rekoh  bude  bajkera  iz  vi¹e mjesta,  iz  razlièitih  moto  klubova,  onih  svrstanih  i  nesvrstanih. Ja  volim  slobodu,  a  pogotovo  podr¾avam slobodu  mi¹ljenja  svakog  pojedinca  na  pravo  hoðeli  biti  u  nekom  klubu  ili  ne. Na  pro¹logodi¹njem  Vaskr¹njem  ro¹tilju  je  bilo  oko  tridesetak  uèesnika  ¹to  je  za  na¹  kraj  poprilièan  broj. Ove  godine  broj  uèesnika  se  smanjio  na  petnestak,  naj  vjerovatnije  zbog  lo¹e  organizacije ( boje  reèeno  zakasnjele organizacije ) i  lo¹ijeg  vremena.  Zahvajujuæi  jednoj  manjoj  grupi  ipak  tradicija  nije  prekinuta.  Ja  sam  i  pored  porodiènog  ruèka  ipak  do¹ao  na  dva  tri  sata  da  se  tradicija  odr¾i,  i  uspjeo  napraviti  par  slika  telefonom  koje  nisu  nekog  kvaliteta.

Slike;

ACO610

slike, 

Vidi  se  i  auto  logistike





Evo  i  mene  stoimo  drugi  s desna  na  lijevo ( da  neka¾u  da  nisa  bio)








Uredno  odlo¾ene  fla¹e  ;D


Dva  endura¹a  Igor  i  Raka

Silvana

Odlièna tema. A i dobar nauk deci za¹to treba jesti meso, vidi koliki ste grmalji, redom. Mora bit da je od ro¹tilja  [cheers]. I bosanskog ¹umskog vazduha  :).
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

ACO610

Citat: Silvana poslato 26 April, 2011, 16:07
Odlièna tema. A i dobar nauk deci za¹to treba jesti meso, vidi koliki ste grmalji, redom. Mora bit da je od ro¹tilja  [cheers]. I bosanskog ¹umskog vazduha  :).

Nego  ¹ta; u  mesu  je  mnogo  proteina  a  u  pivu  B  vitamina  pa  ti  vidi,  a   ni  planinski  zrak  nije  za  odbaciti.

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Cale