Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Bajkerski izleti roštilji i sl.O  (Pročitano 1225 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ACO610
Voajer

Van mreže Van mreže
 Motor:
HONDA CBR 1100XX
Kvalitet: +8 (10%)
Zahvalnice: 0

26 April, 2011, 12:11 Ocena: +2
Ignoriši

Odlučik  da  postavim  ovu  temu  gdje  bi  svi  bajkeri  koji  imaju  slike  sa  bajk  izleta  roštilja  i  sl.  mogli  da  postave po  koju  sliku  i  napišu    koju  riječ. Nadam  se  da  u  rubrici  putopisa  ova  tema,  neće smetati,  ako  neko  od  administratora  misli  da  joj  ovde  nije  mjesto  neka  je  prebaci  onda  na  odgovarajuće  mjesto,  ali  ja  mislim  da  od  ovoga  nema  prikladnijeg.

Pošto  sam  začetnik  nove  teme  odlučik  da  postavim  par  fotografija  sa  Vaskršnjeg   roštilja,  koi  mi  praktikujemo  kao  zvanični  datum  otvaranja  moto  sezone  na  ROMANIJI,  mada  ima  onih  koji  je  i  nezatvaraju   Grin. Na  ovom  roštilju,  a (  ponekad  zna  da  pude  i  pečeno  jagnje  ili  prase ) okupe  se  bajkeri  sa  romanijske  regije  ( Han Pjeska,  Sokoca,  Pala )  a  po  nekad  i  šire.  Kao  što  i  sam  rekoh  bude  bajkera  iz  više mjesta,  iz  različitih  moto  klubova,  onih  svrstanih  i  nesvrstanih. Ja  volim  slobodu,  a  pogotovo  podržavam slobodu  mišljenja  svakog  pojedinca  na  pravo  hođeli  biti  u  nekom  klubu  ili  ne. Na  prošlogodišnjem  Vaskršnjem  roštilju  je  bilo  oko  tridesetak  učesnika  što  je  za  naš  kraj  popriličan  broj. Ove  godine  broj  učesnika  se  smanjio  na  petnestak,  naj  vjerovatnije  zbog  loše  organizacije ( boje  rečeno  zakasnjele organizacije ) i  lošijeg  vremena.  Zahvajujući  jednoj  manjoj  grupi  ipak  tradicija  nije  prekinuta.  Ja  sam  i  pored  porodičnog  ručka  ipak  došao  na  dva  tri  sata  da  se  tradicija  održi,  i  uspjeo  napraviti  par  slika  telefonom  koje  nisu  nekog  kvaliteta.

Slike;
« Poslednja izmena: 26 April, 2011, 12:16 ACO610 »
ACO610
Voajer

Van mreže Van mreže
 Motor:
HONDA CBR 1100XX

Odgovor #1 - 26 April, 2011, 12:38 Ocena: 0
Ignoriši

slike, 

Vidi  se  i  auto  logistike

Evo  i  mene  stoimo  drugi  s desna  na  lijevo ( da  nekažu  da  nisa  bio)

Uredno  odložene  flaše  Grin

Dva  enduraša  Igor  i  Raka
Silvana
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Bandit 007
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +531 (40%)
Zahvalnice: 55

Odgovor #2 - 26 April, 2011, 15:07 Ocena: 0
Ignoriši

Odlična tema. A i dobar nauk deci zašto treba jesti meso, vidi koliki ste grmalji, redom. Mora bit da je od roštilja  uzdravlje. I bosanskog šumskog vazduha  Smiley.

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.
ACO610
Voajer

Van mreže Van mreže
 Motor:
HONDA CBR 1100XX

Odgovor #3 - 26 April, 2011, 16:54 Ocena: 0
Ignoriši

Odlična tema. A i dobar nauk deci zašto treba jesti meso, vidi koliki ste grmalji, redom. Mora bit da je od roštilja  uzdravlje. I bosanskog šumskog vazduha  Smiley.

Nego  šta; u  mesu  je  mnogo  proteina  a  u  pivu  B  vitamina  pa  ti  vidi,  a   ni  planinski  zrak  nije  za  odbaciti.
Miloš*
Drama Queen
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Bandit k8
Aequitas

Kvalitet: +50 (9%)
Zahvalnice: 2

Odgovor #4 - 26 April, 2011, 17:25 Ocena: 0
Ignoriši

Extra Smiley

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi Cheesy Cheesy Cheesy
Cale
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
CBR 1100 XX
Kvalitet: +154 (20%)
Zahvalnice: 5

Odgovor #5 - 27 April, 2011, 10:30 Ocena: 0
Ignoriši

Ijao Romanijaaa  yahoo yahoo yahoo
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Putovanja, izleti, skupovi, klubovi  |  Putopisi (Urednik: Andreja)  |  Tema: Bajkerski izleti roštilji i sl.O