Glavni meni

Suzuki V Strom DL 650

Započeo MILJAN, 20 April, 2011, 16:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: Kengur poslato 12 Oktobar, 2012, 01:15
Dobro SM, ali R, Putni motori i slicno ce djoku da ti nesto ustede u BG...

Neki 4t skuter do 250 kuba je prava stvar za bg i stednju...
uff-u je svejedno, njemu i bmw trosi isto kolko i motor pa mu se isto hvata isao motorom ili kolima :D

inace, bas smo joker, mige i ja pricali pretprosle nedelje o tome da neki skuter ili neki od onih kineskih SM govanca do 200ccm su prava stvar za po gradu, mala potrosnja, mala registracija, ali kad bi covek mogao da ima 3 motora to bi bilo najbolje ali dzabe kad nemas para ni jedan da registrujes a kamoli 3

Bori¹a

Citat: Ga¹par poslato 12 Oktobar, 2012, 00:59
Drift sa prednjom vuèom? KAKO? :o

lepo, rucnaaaa i pun gas ;D
u kruznom toku ;D ;D

Taraba

To nije drift nepismeni to je power slide. Pitaj onog tvog nesuðenog oca... on tako razjebava kedija i sadr¾aj gepeka po gradu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

R power

Citat: Kengur poslato 12 Oktobar, 2012, 01:15
Dobro SM, ali R, Putni motori i slicno ce djoku da ti nesto ustede u BG...

Neki 4t skuter do 250 kuba je prava stvar za bg i stednju...

Ovaj i dalje pametuje,a zaboravio je i da vozi motor,a da ne govorimo kako je sanjao da bude trkac...

Bori¹a

Citat: Taraba poslato 12 Oktobar, 2012, 13:34
To nije drift nepismeni to je power slide. Pitaj onog tvog nesuðenog oca... on tako razjebava kedija i sadr¾aj gepeka po gradu.

Nije to obican sadrzaj, to bese neke IT komponente?

Kengur

Citat: R power poslato 14 Oktobar, 2012, 01:18
Citat: Kengur poslato 12 Oktobar, 2012, 01:15
Dobro SM, ali R, Putni motori i slicno ce djoku da ti nesto ustede u BG...

Neki 4t skuter do 250 kuba je prava stvar za bg i stednju...

Ovaj i dalje pametuje,a zaboravio je i da vozi motor,a da ne govorimo kako je sanjao da bude trkac...

Sta te boli tuki dal ja pametujem i dal sanjam?
Ali ako je ovo bila fora, samo nam najavi sledeci put pa da se nasmejemo.

Kengur

hahhaHHHhahaha pa ovo nas drugar mohikanac pacijent...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Izvini molim te, evo sad sam se ismejao... hahhah

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam dosao , posle visedecenijske eksploatacije raznh motorcikala, do zakljucka da motorcikl , nekako, uvek potrosi svo gorivo sto mu sipam u rezervoar...
Pokusaju ustede nisi pomogli...nekako na kraju uvek moram na pumpu.....pa cak i kad stoji preko zime, volsebno, gorivo nestaje bez traga.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Cave ab homine unius libri

balcan girl

jeli miljane danas videh motor sa vb tablicam u nekoj kamuflaznoj boji pretovaren kako prolazi kroz jagodinu ko bi to mogao biti?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Jok ja...Od posla  ne sti¾em ni¹ta....
Cave ab homine unius libri

imaginos


MILJAN

najbolji je kao ovaj na mom motoru.... odbija kamenje a elastièan je i kada grunes na neki breg ili ivicnjak, on opomene zvuèno,savije se i ispravi..Taj limeni ima¹ da èuka¹ i pegla¹ redovno..


nije moj bajk ali isti je na slici
http://www.motoagora.com/img/dl1000.jpg
Cave ab homine unius libri

imaginos

Sta znam, nemam poverenja u plastiku, imam utisak da je samo pitanje vremena kad ce da pukne. Sa druge strane, ja na off ne idem, pa mi i ne treba neka tenkovska zastita.
Jedino ako bas ne nadjem ovaj limeni, niti nekog da to napravi, onda bih razmislio o plasticnom. Koliko kosta i gde ima da se pazari?

Panta Zemunac

Èekaj Miljane...zar ti nisi imao ¾uti VS, ili sam ja pobrkao lonèiæe!!
ps; 'el ste provalili da ovog puta nisam pome¹ao È i Æ!! [zvizdi]

dzimika

Citat: MILJAN poslato 02 Jul, 2013, 19:03
najbolji je kao ovaj na mom motoru.... odbija kamenje a elastièan je i kada grunes na neki breg ili ivicnjak, on opomene zvuèno,savije se i ispravi..Taj limeni ima¹ da èuka¹ i pegla¹ redovno..


nije moj bajk ali isti je na slici
http://www.motoagora.com/img/dl1000.jpg

ovaj skoro pa identican kao kod transalpa
inace zavrsava posao

Panta Zemunac

I plastika radi posao, pogotovo sa amortizacijom...ali, samo ako nije neki ''druga ruka, odlivak, neke, ¹lj firme''.
Za nekoliko somica, kupuju se makine koje tope granule od otpadne, recikla¾ne, plastike...kupuju se alati za odlivak i cepaj mi¹ko za sitne pare!

Zato, uzeti provereno i èesto, estetski, mo¾e lep¹e da èuèi, nego limeni (koji svake druge godine mora¹ da polira¹)!

imaginos

Na sta si mislio kad kazes "sa amortizacijom", nisam skpirao..

Cini mi se da ovakav skid plate (plasticni) original kosta 300 evra, a kopija verovatno ne ispod 100 (plus postarine itd).
Ako za manje para moze da se napravi limeni a verujem da moze, onda se plastikaner ne isplati.

Inace ga ne bih polirao, nek se vidi kilometraza. ;)

Panta Zemunac

Mislio sam na samu amortizaciju od uvijanja plastike prilikom udara npr. u kamen....e, tu se vidi plagijat koji odmah puca.
Kod lima se jaci udar pravi ulub....pa mora¹ posle kuc-kuc, mada, ni oni se ne ulubljuju tako lako, trebao bi po¹ten udarac!

MILJAN

Citat: Panta Zemunac poslato 02 Jul, 2013, 21:02
Èekaj Miljane...zar ti nisi imao ¾uti VS, ili sam ja pobrkao lonèiæe!!
ps; 'el ste provalili da ovog puta nisam pome¹ao È i Æ!! [zvizdi]
PA napisao sam gore: "nije moj bajk ali isti je na slici"
Mrzi me da slikam, sada moj bajk, nego èas naðem na netu...
ali evo ti ista situacija i na mom bajku:

inaèe od aluminijuma je i platike...I neuni¹tiv je..provereno.. Motoagora Grèka...
Cave ab homine unius libri