Glavni meni

Dogovor o prvom velikom MM okupljanju...

Započeo Gašpar, 18 April, 2011, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljilja-pei

Mo¾e i nedelja...  :) :) :)

P.S. Ako nastavimo da prièamo o datumu i lokaciji, banovaæe nas admini :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

ljilja-pei

Promeni¹e naslov, ne mogu da izaðu na kraj sa nama :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.


mrle

Citat: ljilja-pei poslato 18 April, 2011, 13:59
Na Avali je vikendom uvek velika gu¾va, pa bih ja predlo¾ila ili jezero na Tre¹nji ili Fru¹ku Goru. :)))))

P.S. Znam da je nadrkani administrator rekao da ne dajemo predloge, ali pravila postoje da bi se kr¹ila. :))))))))

P.S.S. ©to se datuma tièe, uvek nekome ne odgovara, a svakog vikenda je neko de¹avanje.

a ono jezerce u Babama?


[attachment deleted by admin]

Gašpar

Ok znaci definisali smo nedelju, odgovara 22. maj???
Lokacija?

Gavrolini

moze 22.maj. Aj da ne kenjam ja vise neka neko drugi predlozi lokaciju,mada bi bilo lepo da se neko druzenje za razliku od proslih organizuje i van BG-a

Gašpar

Ja sam za van BG-a... Recimo ja mogu da predlozim Vrsacko brdo, bio je YoYa prosle nedelje, moze da posvedoci da je lepo za druzenje.


Gavrolini

ja sam za frusku goru pa taman da se poseti i miseluk jer je nedeljom ludnica,a bilo bi lepo da nas vide tamo ljudi sve u majcama.

Gašpar

Citat: Gavrolini poslato 18 April, 2011, 16:12
ja sam za frusku goru pa taman da se poseti i miseluk jer je nedeljom ludnica,a bilo bi lepo da nas vide tamo ljudi sve u majcama.

Placam pivo za ovu ideju.... Samo gde na Fruskoj Gori? Imas neku tacnu lokaciju?

Milo¹*

mo¾e i vr¹ac ¹to se mene tièe ili bela crkva... da raspalimo neki ro¹tilj.. æevapi na onom brdu gde je igor bio sa yoyom, vrh
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Ivan1979


Milo¹*

neka brate pivo prepu¹tam tebi, ja bih ne¹to za meze :D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

zVuk

Citat: Vlajko poslato 18 April, 2011, 12:37
Jbte.. od tolike Srbije mora li uvek Avala i Beogradski pasaluk?

pa zar nije lepse ispeglati 100-200-500 km pa onda zdrati i piti.. pa sutra ponovo?

Jes' lepse...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zmiya

ja sam za to da se povuku linije od najsevernije,najju¾nije,nejistoènije i najsevernije taèke Srbije,i gde se te dve linije ukrste,tu da se pravi okupljanje u centru Srbije,to bi bilo najpravednije.. [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: Gaspar poslato 18 April, 2011, 16:09
Ja sam za van BG-a... Recimo ja mogu da predlozim Vrsacko brdo, bio je YoYa prosle nedelje, moze da posvedoci da je lepo za druzenje.
Al`do Vrsca je put zanimljiv samo eRovima na 250kmh...

Citat: Gavrolini poslato 18 April, 2011, 16:12
ja sam za frusku goru pa taman da se poseti i miseluk jer je nedeljom ludnica,a bilo bi lepo da nas vide tamo ljudi sve u majcama.

Samo da se Dzigi vrati iz Vandalenda, ima vikendicu tamo i ima vise puteva, sumskih i asfaltni do nje... Mislim da su mu i matorci tamo, a znajuci njega, sigurno nisu bas u vinklu... [yahoo]

despic

ja glasam za vrsac i naravno, ako budem u mogucnosti dolazim 10000000000000000 %
klasican divljak

Gavrolini

Citat: Gaspar poslato 18 April, 2011, 16:15
Citat: Gavrolini poslato 18 April, 2011, 16:12
ja sam za frusku goru pa taman da se poseti i miseluk jer je nedeljom ludnica,a bilo bi lepo da nas vide tamo ljudi sve u majcama.

Placam pivo za ovu ideju.... Samo gde na Fruskoj Gori? Imas neku tacnu lokaciju?
izletiste zmajevac. Ja i lenjivac smo sa mangulicama bili tamo pre dva vikenda,mesto je izletiste napravljeno specijalno za rostiljanje. Imaju lepe rute odatle i sa krivinarenje. A miseluk je na 5-10min odatle. Eto neka dzigi potvrdi da li je istina.

Lazic


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

Citat: SSZGO poslato 18 April, 2011, 20:13
ja sam ipak za adu


au jbt sszgo pa mrdni malo dupe iz beograda. Ja svejedno moram da gazim 100km minimum  u jednom pravcu gde god da pravite, pa mozete i vi beogradjani malo da se provozate.