Glavni meni

Honda cbr f2 mutacija

Započeo isterivac, 15 April, 2011, 19:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mohikanac

Oni su od b kinga koliko mi se cini,i po meni preveliki za f-2 ku.

isterivac

Citat: mohikanac poslato 03 Maj, 2011, 13:20
Oni su od b kinga koliko mi se cini,i po meni preveliki za f-2 ku.

Nisu od B-king. Pravljeni su iznova, ja sam trazio da budu malo veci jer sam i sam sirok pa mora i motor da mi bude sirok :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Havarisan

Te nosace kormana od Tomos automatika skidaj odmah i stavljaj ljudske!

SSZGO

a jel postavljena viljuska?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zmiya


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


isterivac

Ajmo admini, lepo da se obrisu opanci :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Dutchman

jeste postavljena i izgleda zlo ...

Kengur

Citat: Havarisan poslato 08 Maj, 2011, 11:10
Te nosace kormana od Tomos automatika skidaj odmah i stavljaj ljudske!

Mudro zbori covek...

Pitanje je koliko ovi mogu i da izdrze?

isterivac

Garantujem da su ovi nosaèi sa automatika bolji od ovih novijih ¹to se prodaju (Aluminijum uglavnom).
Gustina samog materijala je veæa nego kod ovih novih sto se prodaju, sto ukazuje da su sitno-zrnaste strukture, ¹to dalje ukazuje da su mnogo manje ¹upljine u samom materijalu, a ¹to je sitnija struktura materijala to je materijal tvrdji i cvr¹æi i vece je tezine sam deo. To sam naucio u srednjoj, mislim da me pamæenje jo¹ uvek dobro slu¾i pa bar za ne¹to da iskoristim znanje.. Svakako ce da padne provera, nema brige :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

©eki

Citat: isterivac poslato 09 Maj, 2011, 02:22
Gustina samog materijala je veæa nego kod ovih novih sto se prodaju, sto ukazuje da su sitno-zrnaste strukture, ¹to dalje ukazuje da su mnogo manje ¹upljine u samom materijalu, a ¹to je sitnija struktura materijala to je materijal tvrdji i cvr¹æi i vece je tezine sam deo. To sam naucio u srednjoj, mislim da me pamæenje jo¹ uvek dobro slu¾i pa bar za ne¹to da iskoristim znanje..

  Ako si be¾ao sa èasova u srednjoj, to mo¾e imati vrlo nezgodne posledice   ;D ;D ;D

Havarisan

Ako je teze to onda nije aluminijum nego Spiater. I skidaj to ne govorim ti to dzabe.

Simon69

Slazem se i ja za nosace kormana.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

isterivac

Nosaci ostaju to je zapeèaæeno!
Stigli delovi sa peskarenja i okreèena ma¹ina
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

isterivac

Sastavljanje u toku!

[attachment deleted by admin]
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Andjelo

odlicno za sada  [clapp] samo nemojte neku tamnu boju ili crnu  da ofarbate ostale delove  trebala bi neka svetlija da bi ceo motor dosao do iskazivanja lepote na kojoj ste se pomucili  a moze i neka kombinacija boje sa crnim   .....................i te fuzastere prefarbajte u crno lepse ce da izgleda motor bice kao nov ovako ce izgledati kao polovan a i klesta ste mogli da prefarbate vec kada se radi sve detaljno  [thumb_up]

isterivac

Klesta su na slici prasnjava, pa ne lice nesto.. Kad dobiju krpu bice druga prica. Ovi fuzasteri ostaju takvi jer ce biti jos nekih detalja. Bice uskoro nastavak, boja je vec spremna, samo da krene da se "kreci"
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

djavo

Steta sto i zadnja viljuska nije zamenjena.. Msm dobro je i ovako ali..

isterivac

Citat: djavo poslato 13 Maj, 2011, 16:09
Steta sto i zadnja viljuska nije zamenjena.. Msm dobro je i ovako ali..

E vidis, ja nisam kompleksas pa mi nije bitno da li ce ivi 160 ili 180 guma...
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!