Glavni meni

Shabani na motorima i Failovi ;)

Započeo SSZGO, 15 April, 2011, 08:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska


UFF

Citat: redshadow poslato 01 Novembar, 2013, 17:24
sto se mene tice i treba da bude tako. kaznjavanje retardizma parama zakon. instant karma :D

pa meni pao cb u mestu pre mesec dana
pun rezerovar, puna tank torba, ja narokan sa opremom, na suvozackom mestu transportna, na ledjima ranac, silazim niz ivicnjak sa trotoara, spustim lagano prvi tocak, otpustim kvacilo malo brze, on stucne i ugasi se, krene na stranu a zadnji tocak mu na ivicnjaku i kratkom nogom mlataram po vazduhu... i  [srednjiprst] nema sanse da ga zadrzim, dok dotaknem nogom asfalt vec je presao 45% i da bi ga zadrzao moram da cimnem iz sve snage a to mi bas i nije pametno sa mojom diskus hernijiom na L4-L5 i L-S1.. samo sam ga sto neznije spustio, prvo stopalo, pa na koleno, pa na lakat (mogao sam da se bacim na lakat i koleno jer sam se spremio za put, full protektori) i polozih ga pored sebe ko dete... lezim u onoj opremi na sred ulice i umirem od smeha

kad sam ga podigao steta NULA ogreban malko slider i samo jedna mala tackica na tegicu volana  [yahoo]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

Citat: UFF poslato 01 Novembar, 2013, 17:37
Citat: redshadow poslato 01 Novembar, 2013, 17:24
sto se mene tice i treba da bude tako. kaznjavanje retardizma parama zakon. instant karma :D

pa meni pao cb u mestu pre mesec dana
pun rezerovar, puna tank torba, ja narokan sa opremom, na suvozackom mestu transportna, na ledjima ranac, silazim niz ivicnjak sa trotoara, spustim lagano prvi tocak, otpustim kvacilo malo brze, on stucne i ugasi se, krene na stranu a zadnji tocak mu na ivicnjaku i kratkom nogom mlataram po vazduhu... i  [srednjiprst] nema sanse da ga zadrzim, dok dotaknem nogom asfalt vec je presao 45% i da bi ga zadrzao moram da cimnem iz sve snage a to mi bas i nije pametno sa mojom diskus hernijiom na L4-L5 i L-S1.. samo sam ga sto neznije spustio, prvo stopalo, pa na koleno, pa na lakat (mogao sam da se bacim na lakat i koleno jer sam se spremio za put, full protektori) i polozih ga pored sebe ko dete... lezim u onoj opremi na sred ulice i umirem od smeha

kad sam ga podigao steta NULA ogreban malko slider i samo jedna mala tackica na tegicu volana  [yahoo]
ma ok to kad je slucajno ali fail burnoutovi i tako dalje, to treba da se kazni. meni na pumpi za malo nije pao, seo sam na motor i pogurao malo napred a bio zakljucan volan i kliznula mi noga malo, bas je bilo zajebano.

mkt


Andreja

Uèi da vozi na CBR-u (glupos), ne zna gde se pali motor a turira ga u prvoj pod kvaèilom...
Bilo bi zanimljivije da je sluèajno pustio kvaèilo dok je turirao :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Citat: Andreja poslato 24 Jun, 2014, 22:10
Uèi da vozi na CBR-u (glupos), ne zna gde se pali motor a turira ga u prvoj pod kvaèilom...
Bilo bi zanimljivije da je sluèajno pustio kvaèilo dok je turirao :D
Ovo je kawa zx10r :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Jbg, nisam zagledao a i ne pratim toliko tu prièu :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

3006


Hurricane

Citat: Andreja poslato 24 Jun, 2014, 22:23
Jbg, nisam zagledao a i ne pratim toliko tu prièu :)

..pa zar nisi video da nije upalio iz prve, to kod Honde nema...   ;D

Lazic




dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy


zozon

    Ne dajte da ova tema zamre   ;D

goranvojska

Citat: zozon poslato 04 Novembar, 2014, 21:34
    Ne dajte da ova tema zamre   ;D
koliko ima sabana nece brate nikad.

mkt