Glavni meni

Da li ko iznajmljuje stan

Započeo isterivac, 13 April, 2011, 17:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac


Gašpar


Boki

Citat: Boki poslato 14 Oktobar, 2011, 00:15
Koji deo grada
Imam ja u Resniku povoljno

koja ulica, stan ili u kuci, m2, cena?
[/quote]

Ulica Edvarda Griga, ako si bio nekad u Resniku, to ti je na brdu ono novo naselje
U pitanju je stan novije gradnje, 80kvadrata, trosoban i odlicno centralno grejanje
150 jura

isterivac

Aj da preciziram, treba mi stan sa 2 sobe min,
Za nas trojicu. reon Zvezdara, Karaburma pa prema centru
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Zeljkamp

Potreban mi je na duze vreme namesten stan 40-60 kvadrata na Vracaru i blizoj okolini. Pozeljno je da ima CG, odvojeno spavacu i dnevnu sobu. Bingo bi bio kada bi i kuhinja bila odvojena. ;D

Budzet oko 200e.




TwinZ Auto & Moto

Kengur

Tesko da ces sa tim parama da nadjes nesto pristojno....

Lazic


UFF

kengur je rekao pristojno  [rofl]

a ne u tim nepristojnim delovima grada gde zivi lajsna

Kengur

Kengur je mislio na pristojno opremljen stan, da stvari nisu duplo starije od njega, da mu plafon ne pada na glavu i slicno... :)

Lazic


Taraba

Citat: UFF poslato 23 Novembar, 2011, 11:05
kengur je rekao pristojno  [rofl]

a ne u tim nepristojnim delovima grada gde zivi lajsna

Dole vlas'! :P

Jebe mi se za kraj, meni unutra lepo i toplo :D
Tebi da je kraj bitan ne bi ¾iveo na tri dana jahanja od centra [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kengur

Lazic +

Meni da nije kraj bitan ziveo bih u centru, ili eventualno na Kanarevom u mom stanu... :)

Nego me libo tuki, imam 20ari placa i gajbu 200kvadrata... Pre cu tu, nego u 30kvadrata u centru... :)

Upalim auto, i za 20 min sam u bilo kom delu grada... :)


UFF


dzimika

Citat: Zeljkamp poslato 23 Novembar, 2011, 03:24
Potreban mi je na duze vreme namesten stan 40-60 kvadrata na Vracaru i blizoj okolini. Pozeljno je da ima CG, odvojeno spavacu i dnevnu sobu. Bingo bi bio kada bi i kuhinja bila odvojena. ;D

Budzet oko 200e.

na vracaru stvarno je tesko naci pristojan stan za te pare, dosta starih zgrada ima i iskreno ziveo bi bilo gde osim na vracaru, posto je jedan od starijih delova BG imaju jako uske ulice i brdo problema sa parkiranjem, novije zgrade su obicno i skuplje ali ni tu nema pravila jer ima investitora koji nema na cemu nisu stedeli pri gradjenju
drugarica je skoro nasla stan na NBG u otona zupancica, trosoban sa dobrim namestajem i u dobrom stanju za 200e sto je odlicno jer u tom kraju obicno za te pare mozes da nadjes jednosoban (bar se ja tako secam)

Zeljkamp

Ocigledno je da niste skoro gledali stanove (osim Nikole) i njihove cene za iznajmljivanje... Kirije, hvala Bogu, nisu visoke kao sto su do skora bile. Ja vise od godinu dana zivim na Vracaru u stanu od 40 kvadrata i placam ga 200e, tako da vasa prica ne pije vodu... Za budzet sam stavio  oko 200e, sto znaci da moze malo i preko, ne vise od 250e ali tada stan mora ispuniti sve kriterijume koje zahtevam.

Dakle, trazim stan na Vracaru i okolini. Budzet maksimalno 250e.
TwinZ Auto & Moto

Kengur

250 je vec druga prica... Vecu stanovi su uvek jeftiniji u poredjenju sa malim zbog troskova...


Gašpar

Ja garsonjeru na Vozdovcu placam 200...

dzimika

Citat: Zeljkamp poslato 23 Novembar, 2011, 11:55
Ocigledno je da niste skoro gledali stanove (osim Nikole) i njihove cene za iznajmljivanje... Kirije, hvala Bogu, nisu visoke kao sto su do skora bile. Ja vise od godinu dana zivim na Vracaru u stanu od 40 kvadrata i placam ga 200e, tako da vasa prica ne pije vodu... Za budzet sam stavio  oko 200e, sto znaci da moze malo i preko, ne vise od 250e ali tada stan mora ispuniti sve kriterijume koje zahtevam.

Dakle, trazim stan na Vracaru i okolini. Budzet maksimalno 250e.
ma nisam ni ja gledao nego je drugarica trazila pa mi slala adrese i pricala o tome zbog kablovskog neta :D

inace najbolja stvar kod vracara je sto bukvalno svuda mozes peske ili u tvom slucaju biciklom :P a onda problem sa parkingom i nemas :D

isterivac

Prati halo oglase i tamo u detaljnoj pretrazi stikliras da pokazuje samo sanove sa vlasnicima, ja sam uzeo od 1.12. dvosoban u sarajevskoj pristojan 100m od Nemanjine za 180e ali sam se malo sa vlasnikom cenkao i dobio po 160e :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

despic

ko jos trazi stanove po halo oglasima ...ccc
i to po netu
klasican divljak