Glavni meni

Zestoko najebao:(((( Ne ja:))))

Započeo Dzigi Boy, 13 April, 2011, 13:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

Zajebao si se UFF, nih je dvojica trebaju ti dve stotke, ovo ne mogu da podele..... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

ima menjacnica neka blizu garant

gmum44

sta se kurci kad ne zna da leti??? [rofl] [rofl]
Lepo on prizna i DJURA CE MU OPROSTITI STO GA JE TUKAO ... [bejzbolka]
da li bi ovako palamudili da je drugar oborio pijan naseg kolegu sa motora i ubio ?verovatno NE! ili nedaj boze neciju sestru ,dete ...
iskreno ko ga jebe...! [srednjiprst]
1.pijan
2.bezi muriji
3.sada mu je HR dobra???
ccc,.....eeeee moji vi verovatno ce mi sada neko jebe kevu ali to je moje misljenje...poz i manje vina ,manje vina!!! [cheers]
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Dzigi Boy

Citat: gmum44 poslato 14 April, 2011, 00:38

3.sada mu je HR dobra???


Ikreno da ti kazem i meni je dobra, bas se spremam da ovih dana odem na Jadran [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

gmum44

Citat: Dzigi Boy poslato 14 April, 2011, 00:41
Citat: gmum44 poslato 14 April, 2011, 00:38

3.sada mu je HR dobra???


Ikreno da ti kazem i meni je dobra, bas se spremam da ovih dana odem na Jadran [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
sretan put!
mislio sam kada treba zajebati ovu drzavu onda je i ona tamo dobra iz koje je zapalio!ali to je neka druga neprijatna tema nedaj Boze nikome!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Dzigi Boy

Ma znam zajebavam se malo.....ipak smo mi Manijaci a ne tamo neki bez smisla za humor...


I hvala za srecan put:))))))

Dutchman

Citat: Vlajko poslato 13 April, 2011, 20:13
Jok.. po novom ima zastarevanja ako se ne pokrene postupak u roku od godinu dana!

a kad krene postupak, nema zastarevanja vise.. dok god plavi ne izadje na suocenje..
a presuda se moze doneti u tvom odsustvu..

zbogom lepa vremena..   [glavazid]

ne pricham o zastarevanju sluchaja nego izvrshenja istog ako te tri godine ne ufate da odlezish ili platish cao zdravo ... to nema veze sa pandurima nego sa zakonom i pravosudjem , i ako te komshija tuzi za dug i ti nemash da platish , najbolja varijanta je da shto pre zavrshish sa sudjenjem dobijesh papir blokiraju ti rachun i posle tri godine cao zdravo , pod uslovom da nemash imovine na svoje ime , onda je prodaju i namire dug :D

zato ja sve na caleta , pogotovu zbog firme , da sluchajno negde ne kiksnem , ovako nemaju shta da mi uzmu :D

Lazic


Vlajko

Jebga.. ja ih eskiviram koliko mogu.. ali bas resenja za zatvor, zaplenu imovine ili poternice..

ne mogu sebi da priustim..

za sve ove godine voznje, tek cu sad dobiti zabranu.. opasno su dusmani stegli..
izvlacio sam se na sve moguce i nemoguce nacine, sada ce mi rebnuti mesec do 3 sa prilogom od 6 poena i novcima od 6 do 20K..
za 0,58 alkohola

nije djubre htelo da mi kaze tacno.. dobicete presudu za mesec dva?!

I na pitanje idu li sve kategorije.. vrda i prebacuje na sup.. a tamo mi kaze bucko da ide samo kategorija, ali ipak da sutra proverim kod koleginice.. svaki dan menjaju nesto jblimimmamu..

brod je privremeno resenje, a trajno odseljenje iz Bg..
u neku divljinu.. fali samo devizna penzija  [slomljenzid]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Dzigi Boy

Citat: Vlajko poslato 14 April, 2011, 12:12
Jebga.. ja ih eskiviram koliko mogu.. ali bas resenja za zatvor, zaplenu imovine ili poternice..

ne mogu sebi da priustim..





Vlajko imam 5..6 resenja i poziva da se javim na izdrzanje zatvorske kazne???????? Nema od toga nista!!!!!!!!!

Vlajko

#50
A zbog koliko para?

cini mi se da ti teras inat do kraja i da si se zarekao nikad ni zutog dinara banditima?

pazi samo da te neki malo mudriji ne navata na neku foru..

pa nedaj boze ...... ne izadje ti skoro..

a svako radi u zivotu ono sto misli da treba da radi..  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

¹tampar

Citat: Dzigi Boy poslato 14 April, 2011, 12:17
Citat: Vlajko poslato 14 April, 2011, 12:12
Jebga.. ja ih eskiviram koliko mogu.. ali bas resenja za zatvor, zaplenu imovine ili poternice..

ne mogu sebi da priustim..





Vlajko imam 5..6 resenja i poziva da se javim na izdrzanje zatvorske kazne???????? Nema od toga nista!!!!!!!!!

Lako ti je da to izbegne¹ kad su zatvori prepuni pa nema mesta....u ovoj dr¾avi tolike ¹kole,domovi kulture i dr.a zatvori-ovolicki....Ali naæi æe oni tebe jer je ruka zakona du¾a od ruke kriminala...a i dobar si za istovaranje cementa...

¹tampar

...i zapamti:ako odle¾i¹ bilo kolko u æorci zauvek æe¹ se tretirati kao OSUÐIVANO LICE a nikog neæe interesovati ¹to si bio u æorci zbog saobr.prekr¹aja...
   Ne isplati se nikako!!!

Dzigi Boy

Citat: Vlajko poslato 14 April, 2011, 12:34
A zbog koliko para?

cini mi se da ti teras inat do kraja i da si se zarekao nikad ni zutog dinara banditima?



Upravo tako NEDAM!!!!!!!!!!!!! Milion dolara da imam nebi im jedan jebeni Dolar dao!!!!!!!!!!!!!!!

Mene ova jebena drzava godinama zajebava, i ne daje mi nesto sto mi pripada ( necu da pricam ) a kada ja treba njima da dam, onda mi kao besni psi zvone na vrata?????????? A zvonite koliko hocete, a mozete da cujete samo zvuk zvonjave mojih jaja:)))))))))))))))))))))))

U januraru mi zvoni fon ja se javim kad pandur?? Blabla..jeste vi taj, taj?? Jesam. pa znate imate ovde nesto da platite?? Sta da platim?? Pa ne znam? Pa kako ja da znam kada vi ne znate?? Pa evo vam broj, pa idite u sud blablabla......kazem ja njemu, slusajte gospodine ja sutra idem na zimovanje i nemam para da bilo sta platim jer je zimovanje jako skupo i jedva sam pare skupio!!!!!!!!!!

Kaze on meni, pa idete na zimovanje, a kazete da nemate para??? NEMAM ZA VAS!!!! Pa posaljite majku da vam plati!!!!!!???

Gospodine ako vam treba moja majka, zovite nju a nemojte mene da smarate, vec ste mi previse vremena oduzeli..DOVIDJENJA.....tutututu...............kraj razgovora!!!!!!!!!!!!!!!

¹tampar

Citat: Dzigi Boy poslato 14 April, 2011, 13:06
Citat: Vlajko poslato 14 April, 2011, 12:34
A zbog koliko para?

cini mi se da ti teras inat do kraja i da si se zarekao nikad ni zutog dinara banditima?



Upravo tako NEDAM!!!!!!!!!!!!! Milion dolara da imam nebi im jedan jebeni Dolar dao!!!!!!!!!!!!!!!

Mene ova jebena drzava godinama zajebava, i ne daje mi nesto sto mi pripada ( necu da pricam ) a kada ja treba njima da dam, onda mi kao besni psi zvone na vrata?????????? A zvonite koliko hocete, a mozete da cujete samo zvuk zvonjave mojih jaja:)))))))))))))))))))))))

U januraru mi zvoni fon ja se javim kad pandur?? Blabla..jeste vi taj, taj?? Jesam. pa znate imate ovde nesto da platite?? Sta da platim?? Pa ne znam? Pa kako ja da znam kada vi ne znate?? Pa evo vam broj, pa idite u sud blablabla......kazem ja njemu, slusajte gospodine ja sutra idem na zimovanje i nemam para da bilo sta platim jer je zimovanje jako skupo i jedva sam pare skupio!!!!!!!!!!

Kaze on meni, pa idete na zimovanje, a kazete da nemate para??? NEMAM ZA VAS!!!! Pa posaljite majku da vam plati!!!!!!???

Gospodine ako vam treba moja majka, zovite nju a nemojte mene da smarate, vec ste mi previse vremena oduzeli..DOVIDJENJA.....tutututu...............kraj razgovora!!!!!!!!!!!!!!!

...Nije mi jasno kako registruje¹ neko vozilo kad nisi platio kaznu?U Loznici kad doðe¹ da registruje¹ slu¾benica ¹mekne negde i ka¾e:''ne mo¾ete registrovati vozilo jer niste platili kaznu'',vrati ti registracioni list i æao...kad plati¹ doði ponovo...
   Dugo,dugo vremena je bilo da donese¹ potvrdu iz uprave prihoda da ne duguje¹ nikakav porez nikome ni za ¹ta i prilo¾i¹ potvrdu uz registracioni list....bez te potvrde mo¹' se slikati....Ako si podstanar onda donosi¹ potvrdu da tvoj ''gazda'' kod koga stanuje¹ na toj adresi ne duguje nikakav porez...

Dzigi Boy

Nemam pojma, oba vozila su mi registrovana i niko mi nista ne trazi?????????

Unazad 25 godina uvek dugujem za kazne i nikada ih ne placam....

Kada je bila inflacija toliko sam zajebavao pandure, da su oni da bi me se resili placali iz svog dzepa moje kazne.....

Laki-zr

Citat: Dzigi Boy poslato 14 April, 2011, 14:44
Kada je bila inflacija toliko sam zajebavao pandure, da su oni da bi me se resili placali iz svog dzepa moje kazne.....
[doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

J sam u zivotu platio samo jednu kaznu...video kako je i vise ne placam nista.....nemam para za bacanje...a i zauzimam im mesta za dvojicu u zatvoru....ne isplati i m se
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Laki-zr

ja sam platio sve stim da sam placao samo sucke troskove :D