Glavni meni

Snimci i analiza sudara i padova

Započeo SSZGO, 08 April, 2011, 13:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ovaj gore clip je bio dosta puta do sad... kazu da duva vetar tu i nanosi sitan pesak pa guma u nagibu izgubi grip

a za ovog drugog imam da kazem samo jedno: "ämortizer volna-podesen na hard" :)

sasafilipovic

Pa èovek nije ni oti¹ao u nagib, blokirao mu toèak pre obaranja! Target fixation i panièno koèenje.

WOLVERINE

Citat: sasafilipovic poslato 02 Maj, 2011, 15:06
Pa èovek nije ni oti¹ao u nagib, blokirao mu toèak pre obaranja! Target fixation i panièno koèenje.

Slazem  sa tobom..........

UFF

Ako mislite na prvog taj je pao namerno :)

E idite sad pa njemu pricajte price kako je dobro koristiti zadnju kocnicu :)

jeeeste dobro je ako hoces da te zanese u stranu pa da letis preko bankine   [rofl]

UFF


marckony


robbief

smooth

bigbad86

Ako mogu da znam sto mi je obrisan link sa filmom o losim vozacima?

Gašpar

Citat: bigbad86 poslato 04 Maj, 2011, 18:09
Ako mogu da znam sto mi je obrisan link sa filmom o losim vozacima?

100% nije obrisan. Da ga nisi postavio u nekoj drugoj temi?

Kengur

Ako otvaras vise tema odjednom(u tab-ma) moguce da nisi poslao... Meni se to stalno desava... ;D

bigbad86

Citat: Kengur poslato 04 Maj, 2011, 18:49
Ako otvaras vise tema odjednom(u tab-ma) moguce da nisi poslao... Meni se to stalno desava... ;D
Ili sam ga poslao u neku drugu temu, vrlo moguce. Uglavnom evo linka opet, sad sam siguran da je ovde :)

http://torrentz.eu/search?f=world+worst+drivers

Samo nema seedera jebiga :(, valjda se pojavi neki...

Lazic

Secam se da si pominjao da treba sacekati seedera... Ko zna u kojoj temi je to zavrsilo...

easy


YoYa


UFF

ovaj prvi je dobro postupio a ja da sam bio ovaj drugi cim bi video da prvom nije nista odmah bi se okrenuo da stignem ovog majmuna i da ga gurnem u provaliju zajedno sa motorom!

Cubric

I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

sasafilipovic

Najveæi problem je ¹to u trenutku kada se to desi poludi¹, onda ne mo¾e¹ odmah da ga stigne¹, i ako ga stigne¹ tu proðe 20-15 minuta i ohladi¹ se... Meni se desilo na Èestobrodici da je èovek pored njegove dve trake pre¹ao i na moju i to bogami debelo zagazio. Mene je proma¹io za pola metra, Sale_fzr ga je izbegao za nekoliko cm (i¹ao je iza mene). Dok smo stali, ¹ta da radim, dal da ih jurimo, ¹ta i kako, odustamo od toga. Posle pola sata ih vidimo kad su se vraæali, ali veæ smo bili splasnuli sa besom tako da je bilo samo malo prebacivanja i ni¹ta vi¹e. Ali da onog momenta... pucale bi glave kao tikve.

Ali ¹to su dobre ove crvene gume... Ima da se kupe negde kod nas?

Iron Runner

Some rely on
FATE
Some rely on
LUCK
But when I'm on my
BIKE
J just dont give a
FUCK...!!!!!


AndreyRR

Citat: serbduck poslato 19 April, 2011, 09:00
 

  Evo ... ne umem da postavim klip, ali to je put na kome se puno vozi...kao Avala kod nas...

http://www.youtube.com/user/rnickeymouse#p/u/27/WiAT4aqc2x4

  ...ljudi vezbaju...cesto predju granicu svojih mogucnosti, a i mogucnosti samog motora.

  Lowside i Highside padovi...

Cim je tu helikopter red bull-a,znaj da nisu tu cista posla  :P [yahoo] :P [yahoo]