Glavni meni

Malo pute¹esvia

Započeo Dr. Pop, 07 April, 2011, 00:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dr. Pop

da ubacimo malo slika sa krstarenja od pro¹le subote....

Naime Profa sa foruma i ja krenusmo put Vladimiraca oko 10 h izjutra, mala lepa fina vo¾njica od nekih 90 KM, sa bar tri stajanja za po cigaretu.
I Vladimircima ispismo pivo i kahvu , pa nasavili put ©apca na fine pljeke. I ako se vreme kome¹ali i najavljivalo ki¹u oluèimo za dalje i krenemo ka Valjevu. Od ©apca do Valjeva be¹e samo edno stajanje za cigaretu ali samo iz razloga ¹to nas je na Gracu èekalo veselo bajkersko dru¹tvo i ladno pivo. posle rashladjivanja krenusmo put beograda ibarskom.
Naravno ne bi smo mi bili Profa i Pop, kad ne bi smo put slaninom zavr¹ili, pa smo stali malo pored puta i zamezili slanine i luka, kako bi smo dan zavr¹ili u semaforu na idikovcu uz ladno pivce.

A sad i koja lièica
MK Arhangel

Dr. Pop

........

[attachment deleted by admin]
MK Arhangel

Dr. Pop

MK Arhangel

rboban

Ride It Like You Stole It

Cale

Pogledaj likove molim te,nose dasku za meso. [rofl] [rofl] [rofl]Pa ovo je najoriginalnija zajebancija koju mozes da poneses na put motorom. [clapp] [clapp] [clapp] Ha,ha...genijalno. [thumb_up]

doktor

Bikers work is never done!

Dr. Pop

Ma sve u fulu, ne sme nas ni¹ta iznenaditi.....
A da znate samo kakva je slaninica bila mmmmmmmm.

MK Arhangel

ACO610

Bez  slaninice  nigdje  netreba  iæi. Pozdrav.

goranvojska

...........dok se ne proba   no coment............

isterivac

Citat: Cale poslato 07 April, 2011, 11:06
Pogledaj likove molim te,nose dasku za meso. [rofl] [rofl] [rofl]Pa ovo je najoriginalnija zajebancija koju mozes da poneses na put motorom. [clapp] [clapp] [clapp] Ha,ha...genijalno. [thumb_up]
Jos drvena! Svi se nesto nalozili na ove plsticne :) Svaka cast! Da vas dugo sluzi dascica na putovanjima :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!