Glavni meni

ja sam jo¹ uvjek Jugoslaven.

Započeo Veruda, 03 April, 2011, 20:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

ja ne mogu sam pa gledam za pomoc hahahaha.mator oslabile ruke.a i masaza bi dobro dosla.(bas sam skroman)

Boban_m

Mislio sam da sam uocio sve manijake, ali neko me uvijek iznenadi  ;D

goranvojska


balcan girl

hahahahah cika gorane mislim da je vreme i da gospodja grebenar ovde napravi profil :D cisto zbog informacija sta treba njenom gospodinu suprugu pa da pruzi pomoc :D hahahahaahahh
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit


balcan girl

niskooo ne kapiram zasto ???????? ovo je bila cista sala :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

cuti ti gledas da bude javno vesanje.
Citat: pit poslato 05 April, 2011, 17:24
uhh ovo je nisko biilo

.........i to klizeci sa obe noge.

Boban_m

Citat: goranvojska poslato 05 April, 2011, 17:23
sto pa sve je to zivot.
Ma koleginica me nasmijala a ti si upao preko reda ;) ;D

goranvojska

i bre irena pa el ovo zezanje il ne?

pit

Citat: balcan girl poslato 05 April, 2011, 17:26
niskooo ne kapiram zasto ???????? ovo je bila cista sala :D
Heheh pa nisko u smislu ako neko ''sapne;;gospodji Grebenar o ponasanju njenog junose ...u tom smislu...al ne verujem da ces ti

balcan girl

ja????? ni slucajno!!!!pa zar ne znate da uvek ubiju glasonosu sa losim vestima :D :D a sto se mene tice eto cika goran zna da nikad zucnula nisam ni za jednog :D iako mene zovu kad svi pogase telefone sa istim pitanjem a gde mi je muz??? aaaa eno spava :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

joka

Tako je to, kao i u kvizu, mo¾e¹ da tra¾i¹ pomoæ priljatelja, za ono ¹to nemo¾e¹, ili nezna¹ sam!  ;)     [cheers]    [thumb_up]

pit

Citat: balcan girl poslato 05 April, 2011, 17:32
ja????? ni slucajno!!!!pa zar ne znate da uvek ubiju glasonosu sa losim vestima :D :D a sto se mene tice eto cika goran zna da nikad zucnula nisam ni za jednog :D iako mene zovu kad svi pogase telefone sa istim pitanjem a gde mi je muz??? aaaa eno spava :D

       Naravno nisam ni sumnjao u tebe...samo malo zezanje

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

gojko


goranvojska

Citat: pit poslato 05 April, 2011, 17:37
Citat: balcan girl poslato 05 April, 2011, 17:32
ja????? ni slucajno!!!!pa zar ne znate da uvek ubiju glasonosu sa losim vestima :D :D a sto se mene tice eto cika goran zna da nikad zucnula nisam ni za jednog :D iako mene zovu kad svi pogase telefone sa istim pitanjem a gde mi je muz??? aaaa eno spava :D

        Naravno nisam ni sumnjao u tebe...samo malo zezanje

zena od poverenja.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

#117
elem .. stan u beogradu, na selu kuca, na moru kuca ...
za 18ti matori od dede dobija auto onako na keca ...  deda vozi na
tehnichki i cukne nesto ... ode i kupi drugi .. pukovnik, kdant oklopne brigade, ...
beio u loshe vrlo .. mosh misliti ...
keva rekla putuje joj se .. 18, punoletstvo, pasosh ... :) trst, pariz ... ono
drugi deda joj finsirao opushteno ... posle auto ? nema frke ... a isto vojno
lice, ...
a gde su tu odlasci u trst po farmerice itd... kako mislish vize, shengen itd ?
a ? o chemu ti to ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

knez71

Eeeeee,onda su dosli popovi.....pa topovi,,pa lopovi...i sve se zivo upropastilo.Ja razliku izmedju zla i dobra nisam naucio ni od hodze ni fratra ni popa,a kada su zavladali oni koji su pali sa kruske boziji ljudi su blagoslovili puske i ovce slali u smrt za svoga boga jedinoga za ludilo svoga ideologa! [srednjiprst]

balcan girl

ma ja se secam samo jedne stvari ...danas kada postajem pionir dajem casnu pionirsku rec da cu marljivo uciti i raditi i biti dobar i veran drug :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!