Glavni meni

Pazite se imbecila

Započeo perlx, 03 April, 2011, 12:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

Pa dobro, kad vozim sa tobom ja "podivljam" :D

balcan girl

podivljas nego kako :D dzabe meni sto se ja dernjam na tebe hahahahaahahaahahaha :D :D vise nikad necu sa tobom da idem da pumpam gume hahahahahahahaa
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

 [yahoo] [cheers]
ajde na pivo vas 2 imam lafa ladnog.

goranvojska

bolje pivo no da divljate.

balcan girl

hahahhahaahha moguce cika gorane al ne preko mosta :D treba motor da mi upadne u moravu :D hahahhahahahahaah
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska


sasafilipovic


Lazic

Ej bre Jagodinci, ovo je tema za imbecile... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

pa gde ces vece kad zivimo u jagodini kod gospodina predsednika palme hahhahahahahahhaahhahahahaahahahahahhahahahahahahahahhahahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

^SuPeR_MiNt^

Beogradjani nemaju tu privilegiju zive u velikom gradu ali evo recepta za ljude koji zive u manjim gradovima koji sam ja sam testirao i savrseno funkcionise . Posto u nekom malom gradu poput Cacka mozes na prste da nabrojis enduro i supermotarde i ima 1 u fulu crn sa par belih nalepnica (moj :D ) jednostavno nateras vozace da se plase tog motora cwaja sa vrlo upcatljivim zujanjem motorne testere bahato ponasanje ne sklanjanje u stranu samo pun gas pa ako hoces da ostanes bez 50e za ispravljanje lima i 25e za farbu ja sam za nemam sta da izgubim imam 4 plastike sve ukupno mada lepo ofarbane al dobro za 10 e opet ko nove pa me preseci ja se jurim sa nekima po gradu padnem , ustanem privatim najteze sto imam u dzepu i kud pukne da pukne tako da su me dobro zapamtili i neprave se vise pametni kad vide crnu cwaju . Trudim se inace da ispostujem svakoga ali rodjace iznerviraj me pacemo da se vozimo zajedno !

sasafilipovic

Ma ne pla¹im se ja onih ¹to me vide, od æoravih i gluvih mi je frka.

^SuPeR_MiNt^

Citat: sasafilipovic poslato 29 April, 2011, 13:26
Ma ne pla¹im se ja onih ¹to me vide, od æoravih i gluvih mi je frka.
ahahahahahahahahahahahahahahahahahaha  [rofl] i oni me znaju pa obrate paznju retko ko da je i corav i gluv a da vozi ;) [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 29 April, 2011, 14:04
ahahahahahahahahahahahahahahahahahaha  [rofl] i oni me znaju pa obrate paznju retko ko da je i corav i gluv a da vozi ;) [rofl] [rofl] [rofl]

Xaxaxaxaxaxaxaxaxa... Dodji u Beograd, 80% je coravo i gluvo/glupo/kvarno/ubilacki raspolozeno...  [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid]  [rofl] [rofl] [rofl]

^SuPeR_MiNt^

rekao sam da vi u BG nemate tu privilegiju kao mi u manjem gradu ;)

Lazic

Al` zato kad proletim kroz terazijski tunel 100 na sat u spicu, kontra smerom, za 10 sekundi iznerviram vise vozaca nego vi za celu godinu... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Lose sam se izrazio, ne iznerviram, nego prokrvare iz usiju... [rofl] [rofl] [rofl]

juga

Ljudi, definitivno treba da nas cuju tako da prokrvare iz usiju,stavio sam otvoren izduv,1200000000 db,  ali neki u kolima imaju 1000000w.

KIZA69

Citat: monsterbnt poslato 03 April, 2011, 23:26
sacekati da stane na semaforu.......kulturno parkirati motor pored........skinuti kacigu sa glave i istom olupati i kola i vlasnika.............sledeci put kad vidi motor ima da bezi ko djavo od krsta
tako je brate.
assumption is the mother of all fuck up...!

balcan girl

mene danas lik isekao kreten prvo krenuo da skrece pa onda dao zmigavac ....da mi se nije ladio rostilj bilo bi svasta al jbg meso je bitnije :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

^SuPeR_MiNt^

Балкан таквих случајева колко хоћеш . :) Ја немогу да се навикнем да дајем жмигавце на мотору немам па кад седнем у кола ко да сам у свемирски брод сео ;)

balcan girl

podseti me super mint da te nalupam kad te sretnem :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!