Glavni meni

Supermoto ekipa

Započeo UFF, 02 April, 2011, 21:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Aj da vidimo koliko u bg-u (ili onih koji bi dosli za bg) ima supermoto vozaca zainteresovanih da se skupimo, provozamo i snimimo ovako nesto  [yahoo]

SuperMoto Madness in Cincy. KTM

SSZGO

ja cu da dodjem, imam 2 kamere, mada ne mogu preko stepenica
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

ja bih dosao rado ali ne znam da li smem jer nisam iz BGD :) inace Lenchuga i ja samo danas lepo peglali na fruskoj gori. Ima jedna nova deonica kao stvorena za SM. Cak sam i hteo da snimam ali se kinesko govno ugasilo posle 5 sekundi,ne znam sto.

UFF

Rekao sam iz bg jer sam hteo da snimimo neki urban klip a ne offroad voznju - toga ima koliko hoces
Pozeljni su forumasi i to sa jednocilindricnim motorima ali su dobrodosli i dvocilindrasi tipa aprilia sxv 550 i dorsoduro kao i ducati hypermotard i streetfighter  [rofl]

Gavrolini

Citat: UFF poslato 02 April, 2011, 22:03
Rekao sam iz bg jer sam hteo da snimimo neki urban klip a ne offroad voznju - toga ima koliko hoces
Pozeljni su forumasi i to sa jednocilindricnim motorima ali su dobrodosli i dvocilindrasi tipa aprilia sxv 550 i dorsoduro kao i ducati hypermotard i streetfighter  [rofl]
mi i jesmo peglali SM , i mislio sam na deonicu koja je prekrivena novim afaltom.  Izvinjavam se urbanim gradskim facama. Mi seljaci cemo i dalje da se vozamo svojim putevima...uzivajte

rboban

I da imaju FULL firmiranu opremu i da izgledaju OPAKO, je isto pozeljno.... :)
Ride It Like You Stole It

UFF

Vidi ga ovaj naljutio se  [ludak]
mislio sam da se provozamo i preko stepenica ispred fency fakulteta, skupstine, delta city-a, tc usca, velikih parking prostora i ostalih lokacija koje nemate u sapcu

tj da vozimo tamo gde osim sm-a i croseva ostali ne mogu a ne jednostavno po dobrom asfaltu

na primer voznja od slavije do statue pobednika na kalisu a jedino pravilo da bude da se ne sme voziti po ulicama  8)

E to je bas manijacki  [djavo]

naravno full brand oprema i opake face su pozeljne  ;D

cika zuba

[/

SSZGO

znaci ja ne mogu da dodjem nemam SM ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

BANE BROTHERHOOD

jel me primate u bolesnu ekipu aaaa ;D ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: SSZGO poslato 02 April, 2011, 21:45
ja cu da dodjem, imam 2 kamere, mada ne mogu preko stepenica
ko kaze da ne mozes  brate ivane bree!!!! ;D ;D ;D ;DTHE FORCE IS STRONG WITH YOU!!! ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

Ti mozes da dodjes da bude kamerman :D

E za muriju koja cita moram da napomenem da je pre 5 minuta moj (izmisljeni) mladji brat (kojeg nemam) napisao moj prehodni post i da administrator ovog foruma nikad predlozio ne bi voznju po centru beograda po zelenim povrsinama, trotoarima i stepenicama

BANE BROTHERHOOD

to je bio UFFfov ZLI BRAT BLIZANAC ;D ;D ;D  nasem UFF u nikada ne bi palo napamet da ovako nesto predlozi braci manijacima  jer bi ga mi bojkotovali i spalili na lomachi da nas vise ne navodi na ZLO  [djavo]  jadni mi mali  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

I ovaj sto se prijavljuje da l moze  i on i dal ga primaju u ekipu ....TO NISAM BIO JA DRUZE SUDIJA MAJKE M ;D ;D ;DI...to je bio moj  ALTER EGO  !!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

I sve ovo sto mi pisemo ovde to u stvari ni nepisemo mi vec ZLI [djavo]  HAKERI IZ TAMO NEKE ZLE KAPITALISTICKE AMERIKE VERUJTE NAM KAD VAM KAZEMO [rofl] [rofl] [rofl] ....I ONDA JE ZABA POLAKO POCELA DA SE PRETVARA U MALU DEVOJCICU OD 12 GODINA.....I ETOOOOOO TAKOOOO JE BILO DRUZE SUDIJA  A NE KAKO ONA PRICA!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

MotoManijak

Mene interesuje koliko dugo bi ova tema trajala na nekim drugim forumima?

BANE BROTHERHOOD

ja ne znam za DRUGE FORUME ....nisam ni znao da postoje drugi forumi [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

cuo sam jednom za neku legendu da je postojao nekada davno u nekoj zemlji neki forum za motore [neampojma] [neampojma] [neampojma] eeeeee sad tamo se nadjoshe neki zli ljudi koji glumishe  neke [kralj] [kralj] a onda se pojavi grupa OPAKIH  i zlih  [djavo] [djavo] [djavo] MANIJAKA I SJEBADE IM ZNANJE SKROZ!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Citat: MotoManijak poslato 02 April, 2011, 22:55
Mene interesuje koliko dugo bi ova tema trajala na nekim drugim forumima?

Jako kratko, uz komentar da zbog nas par devijanata, svi mrze bajkere...  [rofl] [rofl] [rofl] Ja volim da nerviram babe, dede, malu decu i trudnice... Zato sam stavio xendzu, pandursku sirenu, megafon od auspufa i vozim kao najgori divljak... Jace je od mene, dijagnoza OCD MotoManijak... [yahoo] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

BANE BROTHERHOOD

#19
moja dijagnoza za mene je manijak holligan i to svi znaju jer mi  je na svakom motoru koji sam vozio do sada uvek stojala nalepnica holigan ;D ali ja u stvari vozim ko pikica   [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!