Glavni meni

Sinoc je pao nas clan dul-boy (oporavak na bolje :) )

Započeo UFF, 02 April, 2011, 15:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: motoljuba poslato 03 April, 2011, 13:37
upravo sam primio sms : dobro je .poceo je da se budi i mrsti, da pomera malo noge i ruke.Ostaje veliki problem sa hematotmom u glavi, i plucima...i da se bolnica ljuti zbog poziva...
ovo je od d

rugara koji se cuo sa Duletovom sestrom .... ajd Boze pomozi, pa da izgura....

     To bi trebalo da su dobri znaci ....siguran sam da ce se izboriti ..i da ponovo bude sa nama.

rboban

#61
Jos jednom samo da Vas zamolim, da ne zovete URGENTNI, jer se telefon USIJAO bio, a oni tamo poludeli zbog toga......

Urgirano je za njega sa najvecih polozaja..Direktor klinike,nacelnik,hirurzi...svi ga tretiraju na specijalan nacin..prima najbolju terapiju..nista se ne stedi...sto se toga tice u najboljim je rukama...sve ima sta mu trenutno treba..U jako teskoj je situaciji...najopasnijoj mogucoj..Naredni dani su jako kriticni.
Ride It Like You Stole It

svetac

pored svega navedenog,ostaje da se uzdamo u njegovu snagu! ostalo je u bozijim rukama!

BANE BROTHERHOOD

ma samo da se probudi i bice sve okej a koske zarastu jbga :( :( :( :(
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

robbief

smooth

stefgi

Aj polako matori pa da se vozimo za koji mesec.....

dzimika


RRa¹ko


kawa ninja

Drzi se Dule ...   krvna grupa  A rh - (minus)   ako zatreba tu sam
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

CADILLAC

Ima li informacija, kako je nas kolega  @Dul-boy ?
BMW BoxerClub Pancevo 666

Ostoja

uf...Dule uz tebe smo...
ako treba sada a i za ubuduce, bilo kome ne daj boze da treba ja sam B- a zena je 0+
moj br telefona je 065 5454 328
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

rboban

Ride It Like You Stole It

s.i.m.a

brz i uspesan oporvak... mislim da sam B+, potvrdim cim nadjem knjizicu...

gojko

Jbt neverujem... Nadam se da ce biti OK :(
Ako treba bilo kakva pomoc tu sam!!!

Mare70a

Podrska iz bloka 70a.
Uz tebe smo i molimo se da sve bude u redu.
Sta se ovo desava?
Danas vozim iza dva klinca na kosutnjaku i oni sa drndavim jugicem ispravise onu dugu levu pre ski staze.Probali da ih izvucemo i odustali.Divljali i zakucali se u drvo pa brat bratu sa jedno 100 ako ne i brze.
Zvali odmah vatrogasce i dvoje kola hitne pomoci.Nije mi dobro bilo.Odmah smo skinuli kleme i deca iz obliznje skole dotrcase i rekose da su im to drugari.PA ONI IMAJU 16-17 godina.Ceo dan mi nije dobro i molim se samo da budu dobro.Jedan od njih je bas u kriticnom stanju.
Chuvajte se ljudi
veloce come un proiettile

bigbad86

Izgleda da ce mu otvarati  rupu u glavi glavu da otpuste pritisak na mozak od hematoma. Ako to vec nisu uradili ?

Nadam mu se svemu najboljem....

Kanarinac

Citat: Mare70a poslato 04 April, 2011, 22:38
Podrska iz bloka 70a.
Uz tebe smo i molimo se da sve bude u redu.
Sta se ovo desava?
Danas vozim iza dva klinca na kosutnjaku i oni sa drndavim jugicem ispravise onu dugu levu pre ski staze.Probali da ih izvucemo i odustali.Divljali i zakucali se u drvo pa brat bratu sa jedno 100 ako ne i brze.
Zvali odmah vatrogasce i dvoje kola hitne pomoci.Nije mi dobro bilo.Odmah smo skinuli kleme i deca iz obliznje skole dotrcase i rekose da su im to drugari.PA ONI IMAJU 16-17 godina.Ceo dan mi nije dobro i molim se samo da budu dobro.Jedan od njih je bas u kriticnom stanju.
Chuvajte se ljudi


Brate ja sam prolazio danas sa ski staze, jugic je razvaljen ja ne znam kako su zivi ostali.


Dulboy drzi se! Ja nemam pojma koja sam krvna grupa ali sta god treba tu smo

Zverka

podrska.....a+ (porodilja ) pa nisam bas od neke pomoci al  sta od da zatreba ljudi znate gde sam
i drage volje

bice momak ok ...MORA 
Never ride faster than your angel can fly

:D


Freerider

Ovako to biva moj drug-brat Dule kupio nove gume "Pirelice"-lepe ko lude,,, taj dana smo zajedno trebali da dodjemo na Vasu zurku ali otisli su on i drugarica. Vratil se zajedno ona sa svojom cbr-kicom 125 krenula na jednu on na drugu stranu...ubrzo je i pao i odleteo na suprotnu stranu kolovoza udario auto koji je isao iz suprotnog smera... Povrede teske-kom ...ali  dace bog izvucice se.....covek drugar kakav moze samo da se pozeli .......... ali lud kad su u pitanju motori kao i mnogi od  nas......

evo nekih slikica sa slikanja nase ekipe u Januaru
https://picasaweb.google.com/duledjmail/DuleDrugar#