Glavni meni

Sinoc je pao nas clan dul-boy (oporavak na bolje :) )

Započeo UFF, 02 April, 2011, 15:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

easy

drzimo palceve momku !


nikolaja ostrovskog je ona od semafora kod pinokia koja vodi levo ka nbg

UFF

Cek bre po tome on je pao cim se rastao sa nelom jer su jeli u pinokiu?
Kako je onda nela stigla kuci u 1 a njega dovezli u urgentni u 4 ujutru?

Onda mora da je isao negde pa se kasnije opet vratio tu...

nella

Za sada mi je javljeno da je u shok sobi, u komi, otvoreni prelomi obe potkolenice, unutrasnji organi dosta povredjeni... ko zna sta jos... :(

Sutra idem do urgentnog tako da cu znati tachno sta i kako je...


UFF


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

#46
Sinoc sam na doticnom dogadjaju popio malo vise, par manijaka se ponudilo da me voze, odbio sam pun poverenja u svoju moc samokontrole, dovezao se kuci bez problema, a onda danas, samar, tras... I ako nisam vernik, molim se za decka da bude dobro... Pricam cimerki veceras, takva svadja izbi, imas decu, ponasate se kao idijoti, kako mozete da pijete i vozite, bla ,bla, bla, svadjali smo se ceo sat, ako ne i duze, pokusao sam da joj objasnim da nismo mala deca i da je svako odgovoran za svoje postupke i da na proslom okupljanju jesenas, jedini manijak koji je bio trezan zavrsio u jarku ni kriv ni duzan i da nema dovoljno informacija za bilo kakav zakljucak, al`dzabe, kaze treba da ides na sto vise okupljanja i da propovedas bezalkoholna pica... U svakom slucaju potresla se izuzetno, prica da hoce da se registruje na forumu i da zraci protiv alkohola i voznje... Kasnije procitam da je popio par piva, sto samo po sebi ne mora da predstavlja problem, tj mozda bi pao i da nije nista popio, mada ko ce ga znati...? Kako god, tesko sranje, sinoc upoznam coveka, a sad je u komi, polomljen... Pre par dana, sam pricao sa Vlajkom na tu temu kada je kolega iz mc Choppera nastradao, koliki nam je vek trajanja do ozbiljnih povreda ili smrti... Nismo se bas slozili oko toga, ali svodi se na zakon verovatnoce... Ja zastupam stav da je ga je moguce izbeci, mozda i lazem samog sebe, ponasam se kao da sam potrosio sav kredit, pre bilo kakve voznje razmisljam o putanji i mogucim nezgodnim mestima, u glavi uvek imam spremno vise scenarija,  sta i gde nesto moze poci naopako, i mislim da me to odrzava u zivotu vec 17 godina i stotinama hiljada kilometara... Doduse, skoro uvek me iznenadi nesto novo, sto bude bekapovano negde u podsvest, za kasnije... Koliko je dragocen svaki i najbeznacajniji trenutak naseg postojanja...


Drzi se druze, svi manijaci su danas trezni zbog tebe...

ЯЭВОЛУТИОН

Ломови потколенице указују на то да је ударио у нешто...није отклизао.....Јел зна неко шта се десило заправо
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Ovo sto je Nela napisala ne ukazuje na dobro  :(

Lazic

Gaso, misli pozitivno, kosti ce da zarastu, samo da izdrzi ostatak organizma...

nella

Ma samo da mislimo pozitivno i pomolimo se Bogu ... i bice on ok... izdrzace... mora...

Nadalina

Dzukela u podznaku

mi¹ko_kolo

Ajd' da ne pre¾vakavamo ovde mnogo puta isprièanu prièu. Neka ova tema slu¾i samo za informacije o Duletu.

Daæe dragi Bog da bude sve u redu.

Popsy

sra#je... sigurno je u ne¹to udario ili ga je neko isekao i pobegao... takoðe ako bude potrebna krv, javite ...  A+

danas malo falilo i ja da manjkam... vraæali se iz Baba (bili na offroadu). Ispred mene ide Chomsky, posle velike leve krivine ide pravac i tamo stoji auto iz kontra pravca sa levim migavcem upaljenim i èeka da proðemo. Taman je poèela ki¹a i kolovoz je bio extra klizav (taman kad poène ki¹e pa se podigne prljav¹tina i ulje sa puta). I taman dok mu prilazimo (jo¹ ja blicnuo da nas vidi i da nas ne iseèe) kad dolazi neka bela lada samara (takoðe iz kontra pravca), ne zaustavlja se i na 20-30metara poèinje da koèi, proklizava, malo skreæe u svoju desnu stranu i udara auto koji èeka da mi proðemo... po¹to su mu toèkovi okrenuti ka na¹oj traci od siline udarca ulazi u na¹u traku ali do pola (sreæa, izgleda da je vozaè dr¾ao nogu na koènici) i Chomsky ga eskivira, u meðuvremenu je verovatno vozaè od udarca sklonio nogu sa koènice i auto nastavlja da ulazi dalje u na¹u traku... taman kad ja dolazim na red.. koèenje, motor poèinje da se otima proklizavanje toèkova al fala Hajdesada ¹to to rade relativno polako tako da uspevam da odr¾avam kontrolu... jedina putanja za izbegavanje je pola metra ¹ljunka pored puta posle èega ide metar duboki jarak... rvanje po ¹ljunku da ne uletim u jarak i vraæanje u traku...

ne znam ¹ta je sa vozaèima kola, da li je pun mesec ili ¹ta ali poslednjih par dana su totalno poludeli...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

rboban

Dobili smo info  da je izgubio kontrolu, proklizao i udario u auto iz suprotnog smera......
Ride It Like You Stole It

perlx


nella

Pocheo je da se budi tj. pomera.... sto je ok....

Postoje dva veca problema...to sto ima hematom na glavi i to sto su mu se polomila rebra koja su zavrsila u plucima a lekari to jos uvek  ne mogu da operisu...

motoljuba

upravo sam primio sms : dobro je .poceo je da se budi i mrsti, da pomera malo noge i ruke.Ostaje veliki problem sa hematotmom u glavi, i plucima...i da se bolnica ljuti zbog poziva...
ovo je od drugara koji se cuo sa Duletovom sestrom .... ajd Boze pomozi, pa da izgura....
ZIZIJEV MALI

motoljuba

ZIZIJEV MALI