Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: UFF poslato 20 Jul, 2020, 12:59
top za 10 min

http://www.youtube.com/watch?v=giLUVEIJoK4#


Jest za 10min kad ima sve gotovo, da ga vidim da pravi kapice i sve koliko bi trajalo :P

Ali definitivno azbestno platno nabavljam za sledeci auspuh, da se ne jebem sa trakom :D

Gašpar

Ima¹ na Vo¾dovcu, tj gore tamo iznad Troye, kod mazija. Prodaju na metar.

dzimika

Znam ja gde ima, kod njih uzeo i traku :D Nasao ja sve kad je trebalo, imaju i klingerit za dihtunge

PS: moze i od Laste da se pridje do njih sa donje strane da se ne jebes onim uskim ulicama

DebeliZmaj

a kako cete za ateste ? skidate za reg pa vracate ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Koje ateste i koje registracije? Ja stvarno ne znam o cemu pricas :D

Glava Dole

Kad budes pravio sledeci pre nego sto ga slozis na limu ukucaj onim masinskim slovima marku, e11 i lupis broj(da ga ne bi posle ulubio) i resis problem. Imas u wobiju i slova i brojeve :D

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Jul, 2020, 11:56
a kako cete za ateste ? skidate za reg pa vracate ?


©to da ne
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: Glava Dole poslato 21 Jul, 2020, 13:23
Kad budes pravio sledeci pre nego sto ga slozis na limu ukucaj onim masinskim slovima marku, e11 i lupis broj(da ga ne bi posle ulubio) i resis problem. Imas u wobiju i slova i brojeve :D

Bolje graverkom da uradim realno sve to, prvo sto slovo E ne moze obicno nego zna se koje je, ali da, sve to moze da se uradi samo sto kao sto je Revolution napisao, moras da imas racun da je ugradjeno u ovlascenom servisu

mareskin

Citat: dzimika poslato 21 Jul, 2020, 15:14
Citat: Glava Dole poslato 21 Jul, 2020, 13:23
Kad budes pravio sledeci pre nego sto ga slozis na limu ukucaj onim masinskim slovima marku, e11 i lupis broj(da ga ne bi posle ulubio) i resis problem. Imas u wobiju i slova i brojeve :D

Bolje graverkom da uradim realno sve to, prvo sto slovo E ne moze obicno nego zna se koje je, ali da, sve to moze da se uradi samo sto kao sto je Revolution napisao, moras da imas racun da je ugradjeno u ovlascenom servisu

Ne mora valjda, ako izgleda kao original ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

i ponovo dolazimo do toga....izgleda....forma a ne sustina...ili je original ili nije...bez obzira da li lici ili ne, ko je te na tehnickom naucio sta jeste a sta nije ....zasto pneumatici mogu a auspusi ne mogu ....zasto auspusi uticu negativnije na bezbednost nego nekvalitetni pneumatici.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Треба питати оног из комисије за безбедност, он зна каунтерстеринге на мотоциклима
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

dzimika, relativno povoljno sad imas laserske graver masine cnc ...
kapiram da nesto od njih moze da gravira plocice ... plocice posle nitnama i ko fabrika ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andjelo

Evo jedne prepravke na Fz6 neko je to strucno otvarao da bi se cuo










Andjelo

#933
Jos jedan je bio pocetkom nedelje od Fz6 al nije ga niko otvarao

Taraba

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jul, 2020, 17:52
dzimika, relativno povoljno sad imas laserske graver masine cnc ...
kapiram da nesto od njih moze da gravira plocice ... plocice posle nitnama i ko fabrika ...
Za graviranje alu ili celika ne moze diodni laser tj. taj povoljni. Trebao bi mu co2 ili fiber ~100W za to - nije bas jeftina rabota i nikako se ne isplati za tu namenu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DebeliZmaj

damn ... sad videh 2500 pa na gore...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: Taraba poslato 22 Jul, 2020, 22:03
Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jul, 2020, 17:52
dzimika, relativno povoljno sad imas laserske graver masine cnc ...
kapiram da nesto od njih moze da gravira plocice ... plocice posle nitnama i ko fabrika ...
Za graviranje alu ili celika ne moze diodni laser tj. taj povoljni. Trebao bi mu co2 ili fiber ~100W za to - nije bas jeftina rabota i nikako se ne isplati za tu namenu.


Ima drugar taj jaki laser èini mi se. Nekoliko hiljada eura je plaæen. Pre je imao onaj slabiji koji je gravirao samo povr¹no.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

Moze ~50W da "crta" po aluminijumu, kao na hifi-u one oznake na prednjem panelu, ali to je to.
Opet CNC glodalica koja moze da radi celik je reda velicine par hiljada evra u nekoj mini varijanti ili samogradnja za ~1500 - 2000.
Al to niko nece da ulozi da bi mogao da gravira auspuhe :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DebeliZmaj

pa ono dakle nadjete te koji mogu to da rade ...
lepo odnesete plocicu pripremljen velicinie
date u autocat formatu astra treba da ugravira
on vam za to naplati 50e i svi zadovoljni ...
posle tu plocicu zagrejes i ubacis u staro ulje da
ostaji par dana ... nitne i eto ... :) to je to
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zozon

   Da se i ja ukljucim u temu, odakle je kajsija?